Χόκεϊ επί πάγου / Καναδάς / QMJHL /

Saint John Sea Dogs - Victoriaville Tigres (6-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές

saint-john-sea-dogs Saint John Sea Dogs

Saint John Sea Dogs (CAN)

victoriaville-tigres Victoriaville Tigres

Victoriaville Tigres (CAN)

Σειρά 3

Γενικός

saint-john-sea-dogs Saint John Sea Dogs + victoriaville-tigres Victoriaville Tigres Περισσότερα από 1.5 γκολ στην πρώτη περίοδο 4 από 5

saint-john-sea-dogs Saint John Sea Dogs Νίκες 4

victoriaville-tigres Victoriaville Tigres Σκοραρουν και οι δου στην πρωτη περιόδο 4 από 5

victoriaville-tigres Victoriaville Tigres Περισσότερα από 5.5 γκολ 7 από 7

victoriaville-tigres Victoriaville Tigres Ήττες 4

Προσωπικές συναντήσεις

saint-john-sea-dogs Saint John Sea Dogs + victoriaville-tigres Victoriaville Tigres Περισσότερα από 5.5 γκολ 4 από 5

Saint John Sea Dogs - Victoriaville Tigres

Καναδάς, QMJHL, αγώνα Saint John Sea Dogs - Victoriaville Tigres, ώρα έναρξης 2024-10-12 22:00:00 διεθνής ώρα.

Saint John Sea Dogs και Victoriaville Tigres συμμετέχει στο πρωτάθλημα QMJHL, Καναδάς.

Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι: