Ντιναμό Μόσχας - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ντιναμό Μόσχας
Superliga, Women | |||
Γύρος 5 | |||
2024-10-05 | Tulitsa Tula - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-01 | Ντιναμό Μόσχας - Μινχάνκα Μινσκ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-26 | Ντιναμό Κρασνοντάρ - Ντιναμό Μόσχας | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-22 | Ντιναμό Μόσχας - Λενιγκράντκα | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-16 | Ντιναμό Μόσχας - Ντιναμό Καζάν | - | |
Γύρος 50 | |||
2024-04-29 | Ντιναμό Μόσχας - Λενιγκράντκα | 0 - 3 | |
2024-04-26 | Λενιγκράντκα - Ντιναμό Μόσχας | 3 - 0 | |
2024-04-24 | Λενιγκράντκα - Ντιναμό Μόσχας | 2 - 3 | |
2024-04-20 | Ντιναμό Μόσχας - Λενιγκράντκα | 3 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-04-14 | Ντιναμό Μόσχας - Lokomotiv Kaliningrad Region | 1 - 3 |
Ντιναμό Μόσχας - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ
Ρωσία, Superliga, Women, αγώνα Ντιναμό Μόσχας - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ, ώρα έναρξης 2024-03-24 14:30:00 διεθνής ώρα.
Ντιναμό Μόσχας και Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Superliga, Women, Ρωσία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Druzhba Multipurpose Arena στην πόλη Moscow, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ
Superliga, Women | |||
Γύρος 5 | |||
2024-10-06 | Ζαρέτσι-Οντίσοβο - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-30 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Tulitsa Tula | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-25 | Μινχάνκα Μινσκ - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-21 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Ντιναμό Κρασνοντάρ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-17 | Λενιγκράντκα - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | - | |
2024-04-24 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Tulitsa Tula | 1 - 3 | |
2024-04-19 | Tulitsa Tula - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | 3 - 1 | |
2024-04-17 | Tulitsa Tula - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | 3 - 0 | |
2024-04-10 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Σαράτοφ | 1 - 3 | |
2024-04-09 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Σαράτοφ | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Superliga, Women 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Σετς | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντιναμό Μόσχας | 26 | 24 | 2 | 74:16 | 70 |
2
|
Lokomotiv Kaliningrad Region | 26 | 20 | 6 | 68:23 | 63 |
3
|
Ντιναμό Καζάν | 26 | 22 | 4 | 69:27 | 62 |
4
|
Λενιγκράντκα | 26 | 21 | 5 | 68:31 | 61 |
5
|
Σαράτοφ | 26 | 19 | 7 | 63:25 | 59 |
6
|
Dynamo-Metar Chelyabinsk | 26 | 15 | 11 | 54:46 | 44 |
7
|
Tulitsa Tula | 26 | 14 | 12 | 50:51 | 39 |
8
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | 26 | 10 | 16 | 41:55 | 32 |
9
|
Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | 26 | 11 | 15 | 42:53 | 31 |
10
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | 26 | 10 | 16 | 38:58 | 29 |
11
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | 26 | 6 | 20 | 30:66 | 20 |
12
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 26 | 5 | 21 | 30:69 | 17 |
13
|
Μινχάνκα Μινσκ | 26 | 5 | 21 | 28:70 | 15 |
14
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | 31 | 14 | 0 | 17 | 53:58 | 44 |
2
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | 31 | 12 | 0 | 19 | 47:71 | 34 |
3
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 26 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 31 | 8 | 0 | 23 | 40:78 | 25 |
5
|
Μινχάνκα Μινσκ | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 25 |
6
|
Atom-Kursk | 31 | 1 | 0 | 30 | 20:91 | 8 |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | 26 | 10 | 0 | 16 | 41:55 | 32 |
2
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | 26 | 10 | 0 | 16 | 38:58 | 29 |
3
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | 27 | 6 | 0 | 21 | 32:69 | 21 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 27 | 6 | 0 | 21 | 33:71 | 19 |
5
|
Μινχάνκα Μινσκ | 26 | 5 | 0 | 21 | 28:70 | 15 |
6
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | ||||||
|
Μινχάνκα Μινσκ | ||||||
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | ||||||
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | ||||||
|
Μινχάνκα Μινσκ | ||||||
|
Atom-Kursk |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Μινχάνκα Μινσκ | ||||||
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | ||||||
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | ||||||
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | ||||||
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Μινχάνκα Μινσκ | ||||||
|
Atom-Kursk |
Τοποθεσία
Ρωσία
Χώρα
Moscow
Πόλη
Druzhba Multipurpose Arena
Στάδιο