Σαράτοφ - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σαράτοφ
Superliga, Women | |||
Γύρος 5 | |||
2024-10-06 | Omichka-2 Omsk - Σαράτοφ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-30 | Σαράτοφ - Ζαρέτσι-Οντίσοβο | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-26 | Tulitsa Tula - Σαράτοφ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-20 | Σαράτοφ - Μινχάνκα Μινσκ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-16 | Ντιναμό Κρασνοντάρ - Σαράτοφ | - | |
Γύρος 51 | |||
2024-04-23 | Dynamo-Metar Chelyabinsk - Σαράτοφ | 0 - 3 | |
2024-04-19 | Σαράτοφ - Dynamo-Metar Chelyabinsk | 3 - 1 | |
2024-04-17 | Σαράτοφ - Dynamo-Metar Chelyabinsk | 3 - 1 | |
2024-04-10 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Σαράτοφ | 1 - 3 | |
2024-04-09 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Σαράτοφ | 3 - 2 |
Σαράτοφ - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ
Ρωσία, Superliga, Women, αγώνα Σαράτοφ - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ, ώρα έναρξης 2024-04-06 13:00:00 διεθνής ώρα.
Σαράτοφ και Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Superliga, Women, Ρωσία.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο FOK Star στην πόλη Saratov, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ
Superliga, Women | |||
Γύρος 5 | |||
2024-10-06 | Ζαρέτσι-Οντίσοβο - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-30 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Tulitsa Tula | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-25 | Μινχάνκα Μινσκ - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-21 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Ντιναμό Κρασνοντάρ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-17 | Λενιγκράντκα - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | - | |
2024-04-24 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Tulitsa Tula | 1 - 3 | |
2024-04-19 | Tulitsa Tula - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | 3 - 1 | |
2024-04-17 | Tulitsa Tula - Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | 3 - 0 | |
2024-04-10 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Σαράτοφ | 1 - 3 | |
2024-04-09 | Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ - Σαράτοφ | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Superliga, Women 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | L | Σετς | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντιναμό Μόσχας | 26 | 24 | 2 | 74:16 | 70 |
2
|
Lokomotiv Kaliningrad Region | 26 | 20 | 6 | 68:23 | 63 |
3
|
Ντιναμό Καζάν | 26 | 22 | 4 | 69:27 | 62 |
4
|
Λενιγκράντκα | 26 | 21 | 5 | 68:31 | 61 |
5
|
Σαράτοφ | 26 | 19 | 7 | 63:25 | 59 |
6
|
Dynamo-Metar Chelyabinsk | 26 | 15 | 11 | 54:46 | 44 |
7
|
Tulitsa Tula | 26 | 14 | 12 | 50:51 | 39 |
8
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | 26 | 10 | 16 | 41:55 | 32 |
9
|
Ουαλότσκα Εκατερίνμπουργκ | 26 | 11 | 15 | 42:53 | 31 |
10
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | 26 | 10 | 16 | 38:58 | 29 |
11
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | 26 | 6 | 20 | 30:66 | 20 |
12
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 26 | 5 | 21 | 30:69 | 17 |
13
|
Μινχάνκα Μινσκ | 26 | 5 | 21 | 28:70 | 15 |
14
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | 31 | 14 | 0 | 17 | 53:58 | 44 |
2
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | 31 | 12 | 0 | 19 | 47:71 | 34 |
3
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 26 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 31 | 8 | 0 | 23 | 40:78 | 25 |
5
|
Μινχάνκα Μινσκ | 31 | 8 | 0 | 23 | 39:78 | 25 |
6
|
Atom-Kursk | 31 | 1 | 0 | 30 | 20:91 | 8 |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | 26 | 10 | 0 | 16 | 41:55 | 32 |
2
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | 26 | 10 | 0 | 16 | 38:58 | 29 |
3
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | 27 | 6 | 0 | 21 | 32:69 | 21 |
4
|
Sparta Nizhniy Novgorod | 27 | 6 | 0 | 21 | 33:71 | 19 |
5
|
Μινχάνκα Μινσκ | 26 | 5 | 0 | 21 | 28:70 | 15 |
6
|
Atom-Kursk | 26 | 0 | 0 | 26 | 13:78 | 4 |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | ||||||
|
Μινχάνκα Μινσκ | ||||||
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | ||||||
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | ||||||
|
Μινχάνκα Μινσκ | ||||||
|
Atom-Kursk |
Superliga, Playouts, Women 23/24: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Μινχάνκα Μινσκ | ||||||
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | ||||||
|
Atom-Kursk | ||||||
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | ||||||
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ |
Superliga, Women 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ντιναμό Κρασνοντάρ | ||||||
|
Γενίσεγ Κρασνογάρσκ | ||||||
|
Ζαρέτσι-Οντίσοβο | ||||||
|
Sparta Nizhniy Novgorod | ||||||
|
Μινχάνκα Μινσκ | ||||||
|
Atom-Kursk |
Τοποθεσία
Ρωσία
Χώρα
Saratov
Πόλη
FOK Star
Στάδιο