Jantar Ustka - Lider Rychnowy (4-1), Klasa Okręgowa Słupska — latest Football results, statistics and series
Events: Jantar Ustka
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Round 5 | |||
2024-09-08 | Jantar Ustka - MKS Start Miastko | - | |
Round 4 | |||
2024-08-31 | KS Dolina Speranda Niepoględzie - Jantar Ustka | canceled | |
Round 3 | |||
2024-08-24 | Kaszubia Studzienice - Jantar Ustka | 2 - 1 | |
Round 2 | |||
2024-08-18 | Jantar Ustka - Lider Rychnowy | 4 - 1 | |
Round 1 | |||
2024-08-11 | GTS Czarna Dąbrówka - Jantar Ustka | 2 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Round 0 | |||
2023-09-20 | Gryf II Słupsk - Jantar Ustka | 5 - 1 |
Series 3
General
Jantar Ustka More than 2.5 goals 8 of 9
Jantar Ustka Less than 4.5 cards 10 of 10
Lider Rychnowy Without clean sheet 4
Jantar Ustka - Lider Rychnowy
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Słupska, match Jantar Ustka - Lider Rychnowy, start time 2024-08-18 17:00:33 international time.
Jantar Ustka and Lider Rychnowy takes part in the championship Klasa Okręgowa Słupska, Poland Amateur.
You can see the list of players in the squad, head coach and upcoming matches. Also evaluate in more detail the effectiveness and arithmetic average of the teams before the game:
Events: Lider Rychnowy
Puchar Polski PomZPN | |||
Round 202 | |||
2024-09-17 | LKS Brda Przechlewo - Lider Rychnowy | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Round 5 | |||
2024-09-07 | Lider Rychnowy - MKS Debrzno | - | |
Round 4 | |||
2024-09-01 | Gryf II Słupsk - Lider Rychnowy | 10 - 0 | |
Round 3 | |||
2024-08-23 | Lider Rychnowy - MKS Start Miastko | 0 - 5 | |
Round 2 | |||
2024-08-18 | Jantar Ustka - Lider Rychnowy | 4 - 1 | |
Round 1 | |||
2024-08-10 | Lider Rychnowy - Kaszubia Studzienice | 3 - 7 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Round 0 | |||
2023-09-20 | Lider Rychnowy - MKS Debrzno | 2 - 5 |
Standings
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |