Pogoń III Siedlce – team performance Football,
Pogoń III Siedlce
Events
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Round 11 | |||
2024-10-19 | ŁDK Łosice - Pogoń III Siedlce | - | |
Round 10 | |||
2024-10-12 | Pogoń III Siedlce - Płomień Dębe Wielkie | - | |
Round 9 | |||
2024-10-05 | Sęp Żelechów - Pogoń III Siedlce | - | |
Round 8 | |||
2024-09-29 | Pogoń III Siedlce - Naprzód Skórzec | - | |
Round 7 | |||
2024-09-21 | ULKS Gołąbek - Pogoń III Siedlce | - | |
Round 6 | |||
2024-09-15 | Pogoń III Siedlce - Grodzisk Krzymosze | - | |
Round 5 | |||
2024-09-07 | Orzeł Unin - Pogoń III Siedlce | - | |
Round 4 | |||
2024-08-31 | Pogoń III Siedlce - Zryw Sobolew | - | |
Round 3 | |||
2024-08-25 | Pogoń III Siedlce - Hutnik Huta Czechy | 3 - 1 | |
Round 2 | |||
2024-08-18 | Fenix Siennica - Pogoń III Siedlce | 2 - 5 | |
Round 1 | |||
2024-08-11 | Pogoń III Siedlce - Watra Mrozy | 2 - 0 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Round 201 | |||
2024-08-04 | Pogoń III Siedlce - Grodzisk Krzymosze | 1 - 2 |
Pogoń III Siedlce
Football, Team Pogoń III Siedlce.
Pogoń III Siedlce takes part in the championship Liga Okręgowa - Siedlce. You can find the championship standings, current results of the teams and the schedule of upcoming matches on the page: Standings Liga Okręgowa - Siedlce.
In the team Pogoń III Siedlce 0 players.
Team Next Match Pogoń III Siedlce will take place 2024-08-31 16:00:00: Pogoń III Siedlce Zryw Sobolew . On the matches page you can track the series, team statistics, the history of the movement of the coefficients, as well as videos of interesting moments.
Tournaments
Standings
Liga Okręgowa - Siedlce 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Goals | PTS |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | 9 |
2
|
ŁDK Łosice | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
3
|
Pogoń III Siedlce | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
4
|
Podlasie II Sokołów Podlaski | 3 | 2 | 0 | 1 | 15:4 | 6 |
5
|
Zryw Sobolew | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:8 | 6 |
6
|
ULKS Gołąbek | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
7
|
Wektra Zbuczyn | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Płomień Dębe Wielkie | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
9
|
Orzeł Unin | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
10
|
Sęp Żelechów | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 |
11
|
Fenix Siennica | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
12
|
Hutnik Huta Czechy | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
13
|
MKS Małkinia | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | 1 |
14
|
Naprzód Skórzec | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:13 | 1 |
15
|
Grodzisk Krzymosze | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:12 | 1 |
16
|
Watra Mrozy | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | 0 |