BC Aris Thessaloniki - Turk Telekom (68-66), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
3 | Ismael Sanogo | F | 26 | ||
4 | Vassilis Toliopoulos | G | 27 | ||
22 | Silvio de Sousa | C | |||
25 | Ronnie Harrell | F | 26 | ||
44 | Roberto Gallinat | G | 25 | ||
Plaatsvervanger | |||||
5 | Marcus Carr | G | |||
7 | Dimitris Katsivelis | G | 32 | ||
1 | Diamantis Slaftsakis | F | |||
18 | Nikolaos Persidis | F | 28 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
3 | Yiğitcan Saybir | F | 23 | ||
7 | Jalen Adams | G | 27 | ||
8 | Tyrone Wallace | G | 29 | ||
13 | Okben Ulubay | F | 26 | ||
23 | Steven Enoch | C | 25 | ||
Plaatsvervanger | |||||
5 | James Palmer Jr. | F | 27 | ||
12 | Metehan Akyel | C | 26 | ||
1 | Markis McDuffie | F | 25 | ||
4 | Mehmet Yağmur | G | 36 | ||
14 | Troy Selim Sav | F | 24 |
Evenementen: BC Aris Thessaloniki
Eurocup | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-23 | BC Aris Thessaloniki - U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-16 | Hapoel Jeruzalem - BC Aris Thessaloniki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-09 | BC Aris Thessaloniki - Hamburg Towers | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-02 | Panevėžio Lietkabelis - BC Aris Thessaloniki | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | BC Aris Thessaloniki - Valencia Basket | - | |
A1 | |||
Ronde 50 | |||
2024-06-06 | Peristeri BC - BC Aris Thessaloniki | 75 - 71 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-02 | BC Aris Thessaloniki - Panathinaikos | 65 - 80 | |
2024-05-31 | Panathinaikos - BC Aris Thessaloniki | 89 - 71 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-23 | Promitheas Patras - BC Aris Thessaloniki | 87 - 88 | |
2024-05-20 | BC Aris Thessaloniki - Promitheas Patras | 89 - 85 |
Match statistieken
7/10 (70%) | Vrije worpen | 14/16 (88%) |
14/34 (41%) | 2-punters | 14/36 (39%) |
11/30 (37%) | 3-punters | 8/23 (35%) |
25/64 (39%) | Veldgoals | 22/59 (37%) |
35 | Rebounds | 40 |
23 | Defensieve rebounds | 27 |
12 | Aanvallende rebounds | 13 |
11 | Assists | 19 |
14 | Balverliezen | 16 |
5 | Onderscheppingen | 9 |
3 | Honks | 4 |
20 | Overtredingen | 19 |
9 | Maximale punten op een rij | 9 |
21:44 | Tijd aan de leiding | 12:12 |
7 | Leidingswisseling | 6 |
9 | Grootste voorsprong | 4 |
BC Aris Thessaloniki - Turk Telekom
Internationaal, Eurocup, match BC Aris Thessaloniki - Turk Telekom, starttijd 2023-10-18 17:00:00 internationale tijd.
BC Aris Thessaloniki en Turk Telekom neemt deel aan het kampioenschap Eurocup, Internationaal.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Alexandreio Melathro Arena in de stad Thessaloniki, Griekenland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Turk Telekom
Eurocup | |||
Ronde 5 | |||
2024-10-23 | Turk Telekom - Valencia Basket | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-16 | Jeunesse Laique de Bourg-en-Bresse - Turk Telekom | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-09 | Turk Telekom - KK Cedevita Olimpija | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-02 | Hapoel Jeruzalem - Turk Telekom | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-25 | Turk Telekom - Panevėžio Lietkabelis | - | |
TBSL | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-17 | Turk Telekom - Anadolu Efes SK | 78 - 86 | |
2024-05-15 | Anadolu Efes SK - Turk Telekom | 99 - 79 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-05 | Turk Telekom - Darussafaka | 90 - 71 | |
Ronde 29 | |||
2024-04-28 | Turk Telekom - Besiktas JK | 83 - 89 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-21 | Anadolu Efes SK - Turk Telekom | 81 - 82 |
Klassement
Eurocup 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Paris Basketball | 18 | 17 | 1 | 34 | |
2
|
Hapoel Tel-Aviv | 18 | 13 | 5 | 26 | |
3
|
London Lions | 18 | 12 | 6 | 24 | |
4
|
BC Prometey | 18 | 10 | 8 | 20 | |
5
|
Club Joventut de Badalona | 18 | 10 | 8 | 20 | |
6
|
Besiktas JK | 18 | 9 | 9 | 18 | |
7
|
BC Wolves | 18 | 8 | 10 | 16 | |
8
|
Umana Reyer Venezia | 18 | 8 | 10 | 16 | |
9
|
Hamburg Towers | 18 | 2 | 16 | 4 | |
10
|
KK Cedevita Olimpija | 18 | 1 | 17 | 2 |
Eurocup 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jeunesse Laique de Bourg-en-Bresse | 18 | 14 | 4 | 28 | |
2
|
U-Banca Transilvania Cluj-Napoca | 18 | 13 | 5 | 26 | |
3
|
Gran Canaria | 18 | 12 | 6 | 24 | |
4
|
Ulm Basketball | 18 | 10 | 8 | 20 | |
5
|
BC Aris Thessaloniki | 18 | 9 | 9 | 18 | |
6
|
Turk Telekom | 18 | 8 | 10 | 16 | |
7
|
KK Buducnost Voli | 18 | 8 | 10 | 16 | |
8
|
Dolomiti Energia Trento | 18 | 7 | 11 | 14 | |
9
|
Panevėžio Lietkabelis | 18 | 7 | 11 | 14 | |
10
|
Asco Slask Wroclaw | 18 | 2 | 16 | 4 |
Plaats
Griekenland
land
Thessaloniki
stad
Alexandreio Melathro Arena
Stadion