Sporting CP - Alba Fehervar (83-79), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Ron Curry | G | ||||
Arnette Hallman | F | ||||
Ken Horton | F | ||||
Marcus LoVett | G | ||||
Mike Moore | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Diogo Araujo | F | ||||
Carlos Cardoso | G | ||||
Salvador Gomes | F | ||||
Marko Loncovic | |||||
Denilson Oliveira Sanches Tavares |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Jordan Barnett | |||||
Siyani Chambers | |||||
James Dickey | |||||
Isaiah Philmore | F | ||||
David Vojvoda | G | 32 | |||
Plaatsvervanger | |||||
Mate Balogh | C | ||||
Marcell Gobi | |||||
Balazs Kass | G | ||||
Benedek Kiss | G | ||||
Kristopher Tramaine Martin | |||||
Milan Takacs | G | ||||
Martin Takacs | G |
Evenementen: Sporting CP
LPB | |||
Ronde 3 | |||
2024-10-19 | Esgueira/Oli - Sporting CP | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-12 | Sporting CP - FC Porto | - | |
Ronde 1 | |||
2024-10-05 | Imortal BC - Sporting CP | - | |
Europe Cup | |||
2024-09-27 | Spirou Charleroi - Sporting CP | - | |
2024-09-24 | Sporting CP - Spirou Charleroi | - | |
LPB | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-13 | Ovarense - Sporting CP | 93 - 91 | |
2024-05-10 | Sporting CP - Ovarense | 81 - 87 | |
Taca da Liga | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-04 | Sporting CP - Benfica Lisboa | 66 - 73 | |
LPB | |||
Ronde 22 | |||
2024-04-27 | Sporting CP - Imortal BC | 94 - 64 | |
Ronde 21 | |||
2024-04-20 | FC Porto - Sporting CP | 86 - 72 |
Match statistieken
25/34 (74%) | 2-punters | 18/25 (72%) |
8/22 (36%) | 3-punters | 10/23 (43%) |
33/56 (59%) | Veldgoals | 28/48 (58%) |
30 | Rebounds | 28 |
3 | Time-outs | 5 |
8 | Maximale punten op een rij | 13 |
30:25 | Tijd aan de leiding | 5:55 |
6 | Leidingswisseling | 5 |
15 | Grootste voorsprong | 6 |
19 | Overtredingen | 22 |
9/18 (50%) | Vrije worpen | 13/19 (68%) |
20 | Defensieve rebounds | 25 |
10 | Aanvallende rebounds | 3 |
20 | Assists | 15 |
13 | Balverliezen | 21 |
10 | Onderscheppingen | 6 |
1 | Honks | 5 |
5/8 (63%) | 2-punters | 5/7 (71%) |
3/4 (75%) | 3-punters | 2/3 (67%) |
8/12 (67%) | Veldgoals | 7/10 (70%) |
2 | Rebounds | 5 |
8 | Maximale punten op een rij | 6 |
3:03 | Tijd aan de leiding | 4:56 |
4 | Leidingswisseling | 3 |
3 | Grootste voorsprong | 6 |
1 | Overtredingen | 1 |
Sporting CP - Alba Fehervar
Internationaal, Europe Cup, match Sporting CP - Alba Fehervar, starttijd 2023-10-18 18:30:00 internationale tijd.
Sporting CP en Alba Fehervar neemt deel aan het kampioenschap Europe Cup, Internationaal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Alba Fehervar
Europe Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-27 | BC Prievidza - Alba Fehervar | - | |
2024-09-24 | Alba Fehervar - BC Prievidza | - | |
NB I | |||
Ronde 50 | |||
2024-05-17 | Alba Fehervar - Zalakerámia-ZTE KK | 109 - 78 | |
2024-05-14 | Zalakerámia-ZTE KK - Alba Fehervar | 67 - 83 | |
2024-05-11 | Alba Fehervar - Zalakerámia-ZTE KK | 104 - 77 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-06 | Szolnoki Olaj Kk - Alba Fehervar | 99 - 86 | |
2024-05-03 | Alba Fehervar - Szolnoki Olaj Kk | 109 - 110 |
Klassement
Europe Cup 23/24, Qualification, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sabah BC | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 | |
2
|
CS Rapid București | 3 | 2 | 1 | 5 | 0.667 | |
3
|
Donar Groningen | 3 | 1 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
KK Rabotnički | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Europe Cup 23/24, Qualification, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manisa Bbsk | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | |
2
|
FC Porto | 2 | 1 | 1 | 3 | 0.5 | |
3
|
Kėdainių Nevėžis | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Europe Cup 23/24, Qualification, Group C: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KB Trepça | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | |
2
|
UMF Tindastoll | 2 | 1 | 1 | 3 | 0.5 | |
3
|
Pärnu Sadam | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Europe Cup 23/24, Qualification, Group D: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kataja Basket | 2 | 1 | 1 | 3 | 0.5 | |
2
|
Boraas Basket | 2 | 1 | 1 | 3 | 0.5 | |
3
|
Chernomorets Burgas | 2 | 1 | 1 | 3 | 0.5 |
Europe Cup 23/24, Qualification, Group E: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rostock Seawolves | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | |
2
|
Keravnos Strovolou Nicosia | 2 | 1 | 1 | 3 | 0.5 | |
3
|
Feniks 2010 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Europe Cup 23/24, Qualification, Group F: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bnei Herzelia | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | |
2
|
Egis Körmend | 2 | 1 | 1 | 3 | 0.5 | |
3
|
Anorthosis Famagusta | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Europe Cup 23/24, Qualification, Group G: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Basket Zaragoza | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | |
2
|
Jamtland Basket | 2 | 1 | 1 | 3 | 0.5 | |
3
|
BK Pardubice | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Europe Cup 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Balkan Botevgrad | 4 | 3 | 1 | 7 | 0.75 | |
2
|
Sporting CP | 4 | 2 | 2 | 6 | 0.5 | |
3
|
Alba Fehervar | 4 | 1 | 3 | 5 | 0.25 |
Europe Cup23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RETABet Bilbao Basket | 6 | 6 | 0 | 12 | 1 | |
2
|
Anwil Wloclawek | 6 | 3 | 3 | 9 | 0.5 | |
3
|
Glasgow Rocks | 6 | 3 | 3 | 9 | 0.5 | |
4
|
CSU Atlassib Sibiu | 6 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Europe Cup 23/24, Group C: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Jonava CBet | 6 | 4 | 2 | 10 | 0.667 | |
2
|
Rostock Seawolves | 6 | 4 | 2 | 10 | 0.667 | |
3
|
AEK Larnaca | 6 | 3 | 3 | 9 | 0.5 | |
4
|
Kauhajoen Karhu | 6 | 1 | 5 | 7 | 0.167 |
Europe Cup 23/24, Group D: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bahçeşehir Koleji | 6 | 5 | 1 | 11 | 0.833 | |
2
|
Basketball Nymburk | 6 | 5 | 1 | 11 | 0.833 | |
3
|
Sabah BC | 6 | 1 | 5 | 7 | 0.167 | |
4
|
Mornar | 6 | 1 | 5 | 7 | 0.167 |
Europe Cup 23/24, Group E: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Manisa Bbsk | 6 | 5 | 1 | 11 | 0.833 | |
2
|
FC Porto | 6 | 4 | 2 | 10 | 0.667 | |
3
|
Bakken Bears | 6 | 2 | 4 | 8 | 0.333 | |
4
|
Norrköping Dolphins | 6 | 1 | 5 | 7 | 0.167 |
Europe Cup 23/24, Group F: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Basket Zaragoza | 4 | 3 | 1 | 7 | 0.75 | |
2
|
BC Kalev | 4 | 2 | 2 | 6 | 0.5 | |
3
|
Happy Casa Brindisi | 4 | 1 | 3 | 5 | 0.25 |
Europe Cup 23/24, Group G: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zorg En Zekerheid Leden | 4 | 3 | 1 | 7 | 0.75 | |
2
|
BCM Gravelines-Dunkerque | 4 | 2 | 2 | 6 | 0.5 | |
3
|
KB Trepça | 4 | 1 | 3 | 5 | 0.25 |
Europe Cup 23/24, Group H: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BV Chemnitz 99 | 6 | 6 | 0 | 12 | 1 | |
2
|
KS Spójnia Stargard | 6 | 3 | 3 | 9 | 0.5 | |
3
|
KB Peja | 6 | 2 | 4 | 8 | 0.333 | |
4
|
Heroes Den Bosch | 6 | 1 | 5 | 7 | 0.167 |
Europe Cup 23/24, Group I: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BG Gottingen | 6 | 5 | 1 | 11 | 0.833 | |
2
|
Openjobmetis Varese | 6 | 5 | 1 | 11 | 0.833 | |
3
|
Keravnos Strovolou Nicosia | 6 | 1 | 5 | 7 | 0.167 | |
4
|
BC TSU | 6 | 1 | 5 | 7 | 0.167 |
Europe Cup 23/24, Group J: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legia Warszawa | 6 | 5 | 1 | 11 | 0.833 | |
2
|
CSM Oradea | 6 | 4 | 2 | 10 | 0.667 | |
3
|
BK Levicki Patrioti | 6 | 2 | 4 | 8 | 0.333 | |
4
|
Kataja Basket | 6 | 1 | 5 | 7 | 0.167 |
Europe Cup23/24, Group K: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RETABet Bilbao Basket | 6 | 5 | 0 | 1 | 504:438 | 11 |
2
|
FC Porto | 6 | 4 | 0 | 2 | 507:453 | 10 |
3
|
BG Gottingen | 6 | 3 | 0 | 3 | 477:469 | 9 |
4
|
Balkan Botevgrad | 6 | 0 | 0 | 6 | 413:541 | 6 |
Europe Cup 23/24, Group L: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bahçeşehir Koleji | 6 | 6 | 0 | 0 | 568:456 | 12 |
2
|
Legia Warszawa | 6 | 4 | 0 | 2 | 560:496 | 10 |
3
|
Sporting CP | 6 | 2 | 0 | 4 | 518:542 | 8 |
4
|
BC Jonava CBet | 6 | 0 | 0 | 6 | 464:616 | 6 |
Europe Cup 23/24, Group M: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Basketball Nymburk | 6 | 4 | 0 | 2 | 445:394 | 10 |
2
|
Basket Zaragoza | 6 | 4 | 0 | 2 | 472:445 | 10 |
3
|
BCM Gravelines-Dunkerque | 6 | 3 | 0 | 3 | 442:460 | 9 |
4
|
Manisa Bbsk | 6 | 1 | 0 | 5 | 400:460 | 7 |
Europe Cup 23/24, Group N: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BV Chemnitz 99 | 6 | 5 | 0 | 1 | 549:467 | 11 |
2
|
Openjobmetis Varese | 6 | 3 | 0 | 3 | 534:527 | 9 |
3
|
CSM Oradea | 6 | 2 | 0 | 4 | 526:553 | 8 |
4
|
Zorg En Zekerheid Leden | 6 | 2 | 0 | 4 | 432:494 | 8 |