Peac-Pecs - Umana Venezia (52-67), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Beatrix Meresz | F | ||||
Matea Tadic | G | ||||
Sydney Wallace | G | ||||
Virag Weninger | G | ||||
Peyton Williams | C | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Halmagyi | |||||
Angelika Kiss | C | ||||
Sara Laczko | G | ||||
Adenike Olawuyi | |||||
Eszter Ratkai | |||||
Nadija Smailbegovic | G |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Lorela Cubaj | F | 23 | |||
Anna Makurat | F | ||||
Giuditta Nicolodi | F | ||||
Francesca Pan | G | ||||
Matilde Villa | G | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Lisa Berkani | G | 25 | |||
Martina Fassina | G | ||||
Maddalena Gorini | G | ||||
Ivane | |||||
Awak Kuier | F | ||||
Caterina Logoh | FC | ||||
Laura Meldere | C |
Evenementen: Peac-Pecs
NB I, Women | |||
Ronde 51 | |||
2024-05-04 | MKB Euroleasing Vasas - Peac-Pecs | 73 - 77 | |
2024-04-30 | Peac-Pecs - MKB Euroleasing Vasas | 68 - 61 | |
2024-04-16 | BEAC-Ujbuda - Peac-Pecs | 56 - 88 | |
2024-04-12 | Peac-Pecs - BEAC-Ujbuda | 102 - 57 | |
Ronde 27 | |||
2024-03-30 | Peac-Pecs - Sopron Basket | 60 - 79 |
Match statistieken
6/10 (60%) | Vrije worpen | 6/7 (85%) |
17/47 (36%) | 2-punters | 23/49 (46%) |
4/14 (28%) | 3-punters | 5/15 (33%) |
21/61 (34%) | Veldgoals | 28/64 (43%) |
41 | Rebounds | 35 |
26 | Defensieve rebounds | 25 |
15 | Aanvallende rebounds | 10 |
11 | Assists | 13 |
20 | Balverliezen | 13 |
5 | Onderscheppingen | 9 |
3 | Honks | 6 |
14 | Overtredingen | 15 |
5 | Maximale punten op een rij | 9 |
0:19 | Tijd aan de leiding | 38:29 |
1 | Grootste voorsprong | 15 |
1 | Leidingswisseling | 2 |
Peac-Pecs - Umana Venezia
Internationaal, Eurocup, Women, match Peac-Pecs - Umana Venezia, starttijd 2023-10-18 16:00:00 internationale tijd.
Peac-Pecs en Umana Venezia neemt deel aan het kampioenschap Eurocup, Women, Internationaal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Umana Venezia
Euroleague Women | |||
Ronde 2 | |||
2024-10-16 | Umana Venezia - Valencia Basket | - | |
Serie A1 Femminile | |||
Ronde 3 | |||
2024-10-13 | RMB Brixia Basket - Umana Venezia | - | |
Euroleague Women | |||
Ronde 1 | |||
2024-10-09 | Uni Gyor - Umana Venezia | - | |
Serie A1 Femminile | |||
Ronde 2 | |||
2024-10-05 | Alpo Villafranca DI Verona - Umana Venezia | - | |
Ronde 1 | |||
2024-09-29 | Umana Venezia - PF Schio | - | |
Ronde 29 | |||
2024-05-21 | PF Schio - Umana Venezia | 74 - 80 | |
2024-05-17 | Umana Venezia - PF Schio | 85 - 64 | |
2024-05-15 | Umana Venezia - PF Schio | 77 - 65 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-08 | Magnolia Basket Campobasso - Umana Venezia | 63 - 66 | |
2024-05-04 | Umana Venezia - Magnolia Basket Campobasso | 82 - 63 |
Klassement
Eurocup, Women 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AE Sedis Bàsquet | 6 | 5 | 1 | 0.833 | |
2
|
BK Zabiny Brno | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Flammes Carolo | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
AO Eleftheria Moschatou | 6 | 1 | 5 | 0.167 |
Eurocup, Women 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SPAR Citylift Girona | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 | |
2
|
AZS Gorzow | 6 | 3 | 3 | 0.5 | -2 | |
3
|
Piestanske Cajky | 6 | 2 | 4 | 0.333 | -1 | |
4
|
T71 Dudelange | 6 | 1 | 5 | 0.167 | 1 |
Eurocup, Women 23/24, Group C: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Angers UFB 49 | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Kibirkštis-MRU | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
CS Phoenix Constanta | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group D: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Basket Lattes Montpellier | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
2
|
Gernika Bizkaia | 4 | 2 | 2 | 0.5 | |
3
|
Jas-FBG Zaglebie Sosnowiec | 4 | 1 | 3 | 0.25 |
Eurocup, Women 23/24, Group E: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beşiktaş | 6 | 4 | 2 | 0.667 | -1 | |
2
|
Kangoeroes Mechelen | 6 | 4 | 2 | 0.667 | 1 | |
3
|
Panathinaikos Athens | 6 | 4 | 2 | 0.667 | 2 | |
4
|
SKP 08 Banska Bystrica | 6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
Eurocup, Women 23/24, Group F: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TTT Riga | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 | |
2
|
Kayseri Basketbol SK | 6 | 3 | 3 | 0.5 | -1 | |
3
|
Olympiacos Piraeus | 6 | 3 | 3 | 0.5 | 1 | |
4
|
MBK Ruzomberok | 6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
Eurocup, Women 23/24, Group G: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Namur Capitale | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
2
|
Caledonia Gladiators | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
3
|
SL Benfica | 4 | 0 | 4 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group H: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tango Bourges Basket | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
KP Brno | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Antalya 07 Basketbol | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
BBC Grengewald Hueschtert | 6 | 1 | 5 | 0.167 |
Eurocup, Women 23/24, Group I: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
London Lions | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Mithra Castors Braine | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Stars Keltern | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
GDESSA Barreiro | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group J: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Umana Venezia | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Peac-Pecs | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Bursa Uludag Basketbol | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
ZKK Ragusa Dubrovnik | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group K: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Movistar Estudiantes | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Dinamo Sassari | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
KSC Szekszárd | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
Levhartice Chomutov | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group L: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arka Gdynia | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
2
|
Roche Vendee Basket Club | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Elfic Fribourg | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
Emlak Konut SK | 6 | 2 | 4 | 0.333 |