Beşiktaş - Kangoeroes Mechelen (93-79), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Zümrüt Karahan | F | ||||
Jovana Nogic | F | 24 | |||
Melek Uzunoglu | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Sevval Kaplan | FC | ||||
Mihaela Lazic | G | ||||
Li Yueru | C | 23 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Annie Kibedi | F | ||||
Rae Burrell | G | ||||
Laure Resimont | F | 24 | |||
Plaatsvervanger | |||||
Bruyndoncx | GF | ||||
Eva Van Gils | G |
Evenementen: Beşiktaş
Euroleague Women | |||
Ronde 29 | |||
2024-09-25 | Basket Landes - Beşiktaş | - | |
2024-09-18 | Beşiktaş - Basket Landes | - | |
Eurocup, Women | |||
2024-04-10 | London Lions - Beşiktaş | 81 - 70 | |
2024-04-03 | Beşiktaş - London Lions | 75 - 68 | |
TKBL | |||
Ronde 28 | |||
2024-03-29 | Çukurova Basketbol - Beşiktaş | 91 - 64 | |
2024-03-27 | Beşiktaş - Çukurova Basketbol | 67 - 77 | |
Ronde 27 | |||
2024-03-25 | Nesibe Aydin - Beşiktaş | 93 - 98 |
Beşiktaş - Kangoeroes Mechelen
Internationaal, Eurocup, Women, match Beşiktaş - Kangoeroes Mechelen, starttijd 2023-11-22 16:00:00 internationale tijd.
Beşiktaş en Kangoeroes Mechelen neemt deel aan het kampioenschap Eurocup, Women, Internationaal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Kangoeroes Mechelen
Eurocup, Women | |||
Ronde 6 | |||
2023-12-20 | Gernika Bizkaia - Kangoeroes Mechelen | 69 - 58 | |
2023-12-14 | Kangoeroes Mechelen - Gernika Bizkaia | 75 - 70 | |
2023-11-30 | Kangoeroes Mechelen - SKP 08 Banska Bystrica | 88 - 72 | |
Ronde 5 | |||
2023-11-22 | Beşiktaş - Kangoeroes Mechelen | 93 - 79 | |
Ronde 4 | |||
2023-11-01 | Panathinaikos Athens - Kangoeroes Mechelen | 80 - 84 |
Klassement
Eurocup, Women 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AE Sedis Bàsquet | 6 | 5 | 1 | 0.833 | |
2
|
BK Zabiny Brno | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Flammes Carolo | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
AO Eleftheria Moschatou | 6 | 1 | 5 | 0.167 |
Eurocup, Women 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SPAR Citylift Girona | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 | |
2
|
AZS Gorzow | 6 | 3 | 3 | 0.5 | -2 | |
3
|
Piestanske Cajky | 6 | 2 | 4 | 0.333 | -1 | |
4
|
T71 Dudelange | 6 | 1 | 5 | 0.167 | 1 |
Eurocup, Women 23/24, Group C: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Angers UFB 49 | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Kibirkštis-MRU | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
CS Phoenix Constanta | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group D: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Basket Lattes Montpellier | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
2
|
Gernika Bizkaia | 4 | 2 | 2 | 0.5 | |
3
|
Jas-FBG Zaglebie Sosnowiec | 4 | 1 | 3 | 0.25 |
Eurocup, Women 23/24, Group E: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beşiktaş | 6 | 4 | 2 | 0.667 | -1 | |
2
|
Kangoeroes Mechelen | 6 | 4 | 2 | 0.667 | 1 | |
3
|
Panathinaikos Athens | 6 | 4 | 2 | 0.667 | 2 | |
4
|
SKP 08 Banska Bystrica | 6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
Eurocup, Women 23/24, Group F: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TTT Riga | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 | |
2
|
Kayseri Basketbol SK | 6 | 3 | 3 | 0.5 | -1 | |
3
|
Olympiacos Piraeus | 6 | 3 | 3 | 0.5 | 1 | |
4
|
MBK Ruzomberok | 6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
Eurocup, Women 23/24, Group G: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Namur Capitale | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
2
|
Caledonia Gladiators | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
3
|
SL Benfica | 4 | 0 | 4 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group H: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tango Bourges Basket | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
KP Brno | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Antalya 07 Basketbol | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
BBC Grengewald Hueschtert | 6 | 1 | 5 | 0.167 |
Eurocup, Women 23/24, Group I: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
London Lions | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Mithra Castors Braine | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Stars Keltern | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
GDESSA Barreiro | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group J: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Umana Venezia | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Peac-Pecs | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Bursa Uludag Basketbol | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
ZKK Ragusa Dubrovnik | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group K: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Movistar Estudiantes | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Dinamo Sassari | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
KSC Szekszárd | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
Levhartice Chomutov | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group L: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arka Gdynia | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
2
|
Roche Vendee Basket Club | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Elfic Fribourg | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
Emlak Konut SK | 6 | 2 | 4 | 0.333 |