Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
BRIAN GARCIA | G | ||||
Franklin Hassell | CF | ||||
MANUEL ROMERO | G | ||||
JORDAN WILLIAMS | G | ||||
Ernesto Oglivie | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
JOAQUIN ASZYN | G | ||||
Juan Ducasse | F | ||||
Federico Haller | F | ||||
ENZO MOLINARI | F | ||||
MARTIN FAZIO FAGUNDEZ | G | ||||
Lautaro Viatri | C | ||||
Santiago Calimares | F |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Emmitt Holt | C | ||||
Anthony Hilliard | F | ||||
Marcos Cabot | G | ||||
Lucas Capalbo | G | ||||
Kiril Wachsmann | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Pedro Mendive | F | ||||
Felipe Serdio | G | ||||
Marcel Souberbielle | F | ||||
Franco Brun | F | ||||
Juan Diego Cabillon | G | ||||
Nicolas Martinez | F | ||||
Jamal Bieniemy | G |
Evenementen: Hebraica Macabi
LUB | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-09 | Defensor Sporting - Hebraica Macabi | 97 - 73 | |
2024-05-05 | Hebraica Macabi - Defensor Sporting | 73 - 88 | |
2024-04-30 | Defensor Sporting - Hebraica Macabi | 89 - 84 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-22 | Cordón - Hebraica Macabi | Uitgesteld | |
Ronde 9 | |||
2024-04-20 | Hebraica Macabi - Peñarol | 82 - 99 |
Hebraica Macabi - Club Malvin
Uruguay, LUB, match Hebraica Macabi - Club Malvin, starttijd 2023-12-02 22:30:00 internationale tijd.
Hebraica Macabi en Club Malvin neemt deel aan het kampioenschap LUB, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Club Malvin
LUB | |||
Ronde 27 | |||
2024-05-08 | Aguada - Club Malvin | 100 - 95 | |
2024-05-02 | Club Malvin - Aguada | 81 - 83 | |
2024-04-30 | Aguada - Club Malvin | 91 - 67 | |
2024-04-21 | Club Malvin - Urupan | 77 - 68 | |
2024-04-19 | Urupan - Club Malvin | 99 - 74 |
Klassement
LUB 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Peñarol | 22 | 18 | 4 | 40 | 0.818 | -1 | |
2
|
Aguada | 22 | 17 | 5 | 39 | 0.773 | 5 | |
3
|
Nacional | 21 | 16 | 5 | 37 | 0.762 | -3 | |
4
|
Defensor Sporting | 22 | 15 | 7 | 37 | 0.682 | 5 | |
5
|
Hebraica Macabi | 21 | 13 | 8 | 34 | 0.619 | 2 | |
6
|
Biguá de Villa Biarritz | 22 | 10 | 12 | 32 | 0.455 | -1 | |
7
|
Cordón | 22 | 10 | 12 | 32 | 0.455 | 2 | |
8
|
Club Malvin | 22 | 9 | 13 | 31 | 0.409 | -2 | |
9
|
Urupan | 22 | 7 | 15 | 29 | 0.318 | 1 | |
10
|
Club Trouville | 22 | 7 | 15 | 29 | 0.318 | 1 | |
11
|
Goes | 22 | 6 | 16 | 25 | 0.273 | 1 | |
12
|
Larre Borges | 22 | 3 | 19 | 25 | 0.136 | -4 |
LUB 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Peñarol | 32 | 24 | 0 | 8 | 2630:2307 | 56 |
2
|
Aguada | 32 | 24 | 0 | 8 | 2867:2599 | 56 |
3
|
Nacional | 31 | 21 | 0 | 10 | 2668:2468 | 52 |
4
|
Defensor Sporting | 31 | 20 | 0 | 11 | 2507:2451 | 51 |
5
|
Hebraica Macabi | 31 | 17 | 0 | 14 | 2584:2608 | 48 |
6
|
Cordón | 31 | 12 | 0 | 19 | 2280:2391 | 43 |
LUB 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Malvin | 32 | 19 | 0 | 13 | 2549:2415 | 51 |
2
|
Biguá de Villa Biarritz | 32 | 15 | 0 | 17 | 2643:2634 | 47 |
3
|
Club Trouville | 32 | 13 | 0 | 19 | 2368:2463 | 45 |
4
|
Urupan | 32 | 12 | 0 | 20 | 2400:2534 | 44 |
5
|
Goes | 32 | 10 | 0 | 22 | 2346:2493 | 36 |
6
|
Larre Borges | 32 | 3 | 0 | 29 | 2073:2552 | 35 |
LUB 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Aguada | ||||||
|
Defensor Sporting | ||||||
|
Nacional | ||||||
|
Hebraica Macabi |
LUB 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Malvin | ||||||
|
Larre Borges | ||||||
|
Goes | ||||||
|
Urupan | ||||||
|
Club Trouville |
LUB 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Defensor Sporting | ||||||
|
Aguada | ||||||
|
Nacional | ||||||
|
Hebraica Macabi |
LUB 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Goes | ||||||
|
Urupan | ||||||
|
Club Malvin | ||||||
|
Larre Borges | ||||||
|
Club Trouville |