Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
FEDERICO AMBROSONI | G | ||||
Thomas Araujo | F | ||||
JUSTIN MOSS | F | ||||
MAURO ZUBIAURRE | G | ||||
Fernando Verrone | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Agustin La Paz | G | ||||
Facundo Izarrualde | G | ||||
Keaton Hervey | GF | ||||
Juan Mateo Almada | F | ||||
Nahuel Amichetti | F | ||||
FEDERICO MAGALLANES | F | ||||
Tiago Bentancour | F |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
MALIK CURRY | G | ||||
Andriy Grytsak | F | ||||
NICOLAS PEREYRA | G | ||||
Mateo Bianchi | F | ||||
Federico Soto | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Charlie Garcia | F | ||||
SANTIAGO MASSA | F | ||||
Darko Balaban | C | ||||
EMILIANO ESPINOSA | F | ||||
Theo Metzger | C | ||||
MARCELO GARCIA | F | ||||
Renzo Valenzani | F |
Evenementen: Larre Borges
El Metro | |||
Ronde 21 | |||
2024-08-16 | Larre Borges - Club Sayago | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-13 | Colón Basket - Larre Borges | 81 - 67 | |
Ronde 19 | |||
2024-08-10 | Larre Borges - Olivol Mundial | 87 - 77 | |
Ronde 18 | |||
2024-08-05 | CA Tabaré - Larre Borges | 61 - 64 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Larre Borges - Olimpia | 69 - 94 | |
Ronde 16 | |||
2024-07-29 | Verdirrojo BBC - Larre Borges | 92 - 67 |
Larre Borges - Defensor Sporting
Uruguay, LUB, match Larre Borges - Defensor Sporting, starttijd 2023-12-03 00:00:00 internationale tijd.
Larre Borges en Defensor Sporting neemt deel aan het kampioenschap LUB, Uruguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Defensor Sporting
LUB | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-28 | Peñarol - Defensor Sporting | 103 - 66 | |
2024-05-24 | Defensor Sporting - Peñarol | 61 - 80 | |
2024-05-22 | Peñarol - Defensor Sporting | 76 - 80 | |
2024-05-17 | Defensor Sporting - Peñarol | 87 - 68 | |
2024-05-14 | Peñarol - Defensor Sporting | 89 - 74 |
Klassement
LUB 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Peñarol | 22 | 18 | 4 | 40 | 0.818 | -1 | |
2
|
Aguada | 22 | 17 | 5 | 39 | 0.773 | 5 | |
3
|
Nacional | 21 | 16 | 5 | 37 | 0.762 | -3 | |
4
|
Defensor Sporting | 22 | 15 | 7 | 37 | 0.682 | 5 | |
5
|
Hebraica Macabi | 21 | 13 | 8 | 34 | 0.619 | 2 | |
6
|
Biguá de Villa Biarritz | 22 | 10 | 12 | 32 | 0.455 | -1 | |
7
|
Cordón | 22 | 10 | 12 | 32 | 0.455 | 2 | |
8
|
Club Malvin | 22 | 9 | 13 | 31 | 0.409 | -2 | |
9
|
Urupan | 22 | 7 | 15 | 29 | 0.318 | 1 | |
10
|
Club Trouville | 22 | 7 | 15 | 29 | 0.318 | 1 | |
11
|
Goes | 22 | 6 | 16 | 25 | 0.273 | 1 | |
12
|
Larre Borges | 22 | 3 | 19 | 25 | 0.136 | -4 |
LUB 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Peñarol | 32 | 24 | 0 | 8 | 2630:2307 | 56 |
2
|
Aguada | 32 | 24 | 0 | 8 | 2867:2599 | 56 |
3
|
Nacional | 31 | 21 | 0 | 10 | 2668:2468 | 52 |
4
|
Defensor Sporting | 31 | 20 | 0 | 11 | 2507:2451 | 51 |
5
|
Hebraica Macabi | 31 | 17 | 0 | 14 | 2584:2608 | 48 |
6
|
Cordón | 31 | 12 | 0 | 19 | 2280:2391 | 43 |
LUB 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Malvin | 32 | 19 | 0 | 13 | 2549:2415 | 51 |
2
|
Biguá de Villa Biarritz | 32 | 15 | 0 | 17 | 2643:2634 | 47 |
3
|
Club Trouville | 32 | 13 | 0 | 19 | 2368:2463 | 45 |
4
|
Urupan | 32 | 12 | 0 | 20 | 2400:2534 | 44 |
5
|
Goes | 32 | 10 | 0 | 22 | 2346:2493 | 36 |
6
|
Larre Borges | 32 | 3 | 0 | 29 | 2073:2552 | 35 |
LUB 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Aguada | ||||||
|
Defensor Sporting | ||||||
|
Nacional | ||||||
|
Hebraica Macabi |
LUB 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Malvin | ||||||
|
Larre Borges | ||||||
|
Goes | ||||||
|
Urupan | ||||||
|
Club Trouville |
LUB 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Defensor Sporting | ||||||
|
Aguada | ||||||
|
Nacional | ||||||
|
Hebraica Macabi |
LUB 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Goes | ||||||
|
Urupan | ||||||
|
Club Malvin | ||||||
|
Larre Borges | ||||||
|
Club Trouville |