Evenementen: BK Lokomotiva Plzeň
1. Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-03-15 | BK Lokomotiva Plzeň - SA Brno | 55 - 68 | |
Ronde 5 | |||
2024-03-08 | BK Synthesia Pardubice - BK Lokomotiva Plzeň | 85 - 60 | |
Ronde 4 | |||
2024-03-01 | BK Lokomotiva Plzeň - BK Novy Jicin | 89 - 78 | |
Ronde 3 | |||
2024-02-25 | SA Brno - BK Lokomotiva Plzeň | 91 - 77 | |
Ronde 2 | |||
2024-02-16 | BK Lokomotiva Plzeň - BK Synthesia Pardubice | 72 - 79 |
BK Lokomotiva Plzeň - BK Wolves Radotin
Tsjechië, 1. Liga, match BK Lokomotiva Plzeň - BK Wolves Radotin, starttijd 2024-01-05 18:00:00 internationale tijd.
BK Lokomotiva Plzeň en BK Wolves Radotin neemt deel aan het kampioenschap 1. Liga, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BK Wolves Radotin
1. Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-03-17 | BK Wolves Radotin - BK Synthesia Pardubice | 85 - 59 | |
Ronde 2 | |||
2024-03-10 | BK Wolves Radotin - BK Novy Jicin | 91 - 82 | |
Ronde 4 | |||
2024-03-03 | BK Wolves Radotin - SA Brno | 60 - 76 | |
Ronde 3 | |||
2024-02-23 | BK Synthesia Pardubice - BK Wolves Radotin | 85 - 73 | |
Ronde 5 | |||
2024-02-16 | BK Novy Jicin - BK Wolves Radotin | 97 - 63 |
Klassement
1. Liga 23/24, Group East: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turi Svitavy | 18 | 15 | 3 | 33 | |
2
|
Kralovsti Sokoli | 18 | 15 | 3 | 33 | |
3
|
BK Breda & Weinstein Opava B | 18 | 13 | 5 | 31 | |
4
|
SA Brno | 18 | 12 | 6 | 30 | |
5
|
BK Novy Jicin | 18 | 9 | 9 | 27 | |
6
|
BK Synthesia Pardubice | 18 | 8 | 10 | 26 | |
7
|
Basketbal Olomouc | 18 | 5 | 13 | 23 | |
8
|
SKB Zlin | 18 | 5 | 13 | 23 | |
9
|
Bk Snakes Ostrava | 18 | 5 | 13 | 23 | |
10
|
BCM Orli Prostejov | 18 | 3 | 15 | 21 |
1. Liga 23/24, Group West: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Lions Jindrichuv Hradec | 18 | 15 | 3 | 33 | |
2
|
Slavoj BK Litomerice | 18 | 12 | 6 | 30 | |
3
|
Sokol Pražský | 18 | 12 | 6 | 30 | |
4
|
BK Lokomotiva Plzeň | 18 | 11 | 7 | 29 | |
5
|
BK Wolves Radotin | 18 | 10 | 8 | 28 | |
6
|
BA Lynx Liberec | 18 | 10 | 8 | 28 | |
7
|
USK Praag B | 18 | 7 | 11 | 25 | |
8
|
BK Levharti Chomutov | 18 | 5 | 13 | 23 | |
9
|
Sokol Prazsky | 18 | 5 | 13 | 23 | |
10
|
Basketbal Polabí | 18 | 3 | 15 | 21 |
1. Liga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
USK Praag B | 26 | 12 | 0 | 14 | 1971:1962 | 38 |
2
|
Basketbal Polabí | 26 | 10 | 0 | 16 | 2359:2270 | 36 |
3
|
BK Levharti Chomutov | 26 | 9 | 0 | 17 | 2075:2186 | 35 |
4
|
SKB Zlin | 26 | 9 | 0 | 17 | 2174:2354 | 35 |
5
|
Sokol Prazsky | 26 | 8 | 0 | 18 | 1859:2030 | 34 |
6
|
Bk Snakes Ostrava | 26 | 8 | 0 | 18 | 1943:2308 | 34 |
7
|
BCM Orli Prostejov | 26 | 7 | 0 | 19 | 1927:2269 | 33 |
8
|
Basketbal Olomouc | 26 | 7 | 0 | 19 | 2019:2446 | 33 |
1. Liga 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Lions Jindrichuv Hradec | 24 | 20 | 0 | 4 | 2227:1827 | 44 |
2
|
Kralovsti Sokoli | 24 | 19 | 0 | 5 | 2266:1832 | 43 |
3
|
Slavoj BK Litomerice | 24 | 17 | 0 | 7 | 1965:1814 | 41 |
4
|
Turi Svitavy | 24 | 16 | 0 | 8 | 2052:1826 | 40 |
5
|
Sokol Pražský | 24 | 15 | 0 | 9 | 1932:1934 | 39 |
6
|
BK Breda & Weinstein Opava B | 24 | 0 | 0 | 11 | 1906:1932 | 37 |
1. Liga 23/24, Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SA Brno | 24 | 17 | 0 | 7 | 1999:1666 | 41 |
2
|
BK Synthesia Pardubice | 24 | 13 | 0 | 11 | 1876:1879 | 37 |
3
|
BK Lokomotiva Plzeň | 24 | 12 | 0 | 12 | 1813:1743 | 36 |
4
|
BK Novy Jicin | 24 | 12 | 0 | 12 | 1988:1924 | 36 |
5
|
BK Wolves Radotin | 24 | 12 | 0 | 12 | 1707:1858 | 36 |
6
|
BA Lynx Liberec | 24 | 12 | 0 | 12 | 1866:1864 | 36 |