Evenementen: Kralovsti Sokoli
1. Liga | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-10 | Kralovsti Sokoli - Slavoj BK Litomerice | 67 - 78 | |
2024-04-07 | Slavoj BK Litomerice - Kralovsti Sokoli | 64 - 92 | |
2024-04-05 | Kralovsti Sokoli - Slavoj BK Litomerice | 77 - 82 | |
Ronde 27 | |||
2024-03-24 | SA Brno - Kralovsti Sokoli | 76 - 92 | |
2024-03-22 | Kralovsti Sokoli - SA Brno | 94 - 68 |
Kralovsti Sokoli - BK Novy Jicin
Tsjechië, 1. Liga, match Kralovsti Sokoli - BK Novy Jicin, starttijd 2024-01-21 15:30:00 internationale tijd.
Kralovsti Sokoli en BK Novy Jicin neemt deel aan het kampioenschap 1. Liga, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BK Novy Jicin
1. Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-03-15 | BA Lynx Liberec - BK Novy Jicin | 83 - 69 | |
Ronde 2 | |||
2024-03-10 | BK Wolves Radotin - BK Novy Jicin | 91 - 82 | |
Ronde 4 | |||
2024-03-01 | BK Lokomotiva Plzeň - BK Novy Jicin | 89 - 78 | |
Ronde 3 | |||
2024-02-25 | BK Novy Jicin - BA Lynx Liberec | 77 - 68 | |
Ronde 5 | |||
2024-02-16 | BK Novy Jicin - BK Wolves Radotin | 97 - 63 |
Klassement
1. Liga 23/24, Group East: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turi Svitavy | 18 | 15 | 3 | 33 | |
2
|
Kralovsti Sokoli | 18 | 15 | 3 | 33 | |
3
|
BK Breda & Weinstein Opava B | 18 | 13 | 5 | 31 | |
4
|
SA Brno | 18 | 12 | 6 | 30 | |
5
|
BK Novy Jicin | 18 | 9 | 9 | 27 | |
6
|
BK Synthesia Pardubice | 18 | 8 | 10 | 26 | |
7
|
Basketbal Olomouc | 18 | 5 | 13 | 23 | |
8
|
SKB Zlin | 18 | 5 | 13 | 23 | |
9
|
Bk Snakes Ostrava | 18 | 5 | 13 | 23 | |
10
|
BCM Orli Prostejov | 18 | 3 | 15 | 21 |
1. Liga 23/24, Group West: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Lions Jindrichuv Hradec | 18 | 15 | 3 | 33 | |
2
|
Slavoj BK Litomerice | 18 | 12 | 6 | 30 | |
3
|
Sokol Pražský | 18 | 12 | 6 | 30 | |
4
|
BK Lokomotiva Plzeň | 18 | 11 | 7 | 29 | |
5
|
BK Wolves Radotin | 18 | 10 | 8 | 28 | |
6
|
BA Lynx Liberec | 18 | 10 | 8 | 28 | |
7
|
USK Praag B | 18 | 7 | 11 | 25 | |
8
|
BK Levharti Chomutov | 18 | 5 | 13 | 23 | |
9
|
Sokol Prazsky | 18 | 5 | 13 | 23 | |
10
|
Basketbal Polabí | 18 | 3 | 15 | 21 |
1. Liga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
USK Praag B | 26 | 12 | 0 | 14 | 1971:1962 | 38 |
2
|
Basketbal Polabí | 26 | 10 | 0 | 16 | 2359:2270 | 36 |
3
|
BK Levharti Chomutov | 26 | 9 | 0 | 17 | 2075:2186 | 35 |
4
|
SKB Zlin | 26 | 9 | 0 | 17 | 2174:2354 | 35 |
5
|
Sokol Prazsky | 26 | 8 | 0 | 18 | 1859:2030 | 34 |
6
|
Bk Snakes Ostrava | 26 | 8 | 0 | 18 | 1943:2308 | 34 |
7
|
BCM Orli Prostejov | 26 | 7 | 0 | 19 | 1927:2269 | 33 |
8
|
Basketbal Olomouc | 26 | 7 | 0 | 19 | 2019:2446 | 33 |
1. Liga 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Lions Jindrichuv Hradec | 24 | 20 | 0 | 4 | 2227:1827 | 44 |
2
|
Kralovsti Sokoli | 24 | 19 | 0 | 5 | 2266:1832 | 43 |
3
|
Slavoj BK Litomerice | 24 | 17 | 0 | 7 | 1965:1814 | 41 |
4
|
Turi Svitavy | 24 | 16 | 0 | 8 | 2052:1826 | 40 |
5
|
Sokol Pražský | 24 | 15 | 0 | 9 | 1932:1934 | 39 |
6
|
BK Breda & Weinstein Opava B | 24 | 0 | 0 | 11 | 1906:1932 | 37 |
1. Liga 23/24, Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SA Brno | 24 | 17 | 0 | 7 | 1999:1666 | 41 |
2
|
BK Synthesia Pardubice | 24 | 13 | 0 | 11 | 1876:1879 | 37 |
3
|
BK Lokomotiva Plzeň | 24 | 12 | 0 | 12 | 1813:1743 | 36 |
4
|
BK Novy Jicin | 24 | 12 | 0 | 12 | 1988:1924 | 36 |
5
|
BK Wolves Radotin | 24 | 12 | 0 | 12 | 1707:1858 | 36 |
6
|
BA Lynx Liberec | 24 | 12 | 0 | 12 | 1866:1864 | 36 |