TTT Riga - Umana Venezia (70-83), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Margaux Claveau | F | ||||
Kyra Lambert | |||||
Gabija Meskonyte | F | ||||
Evelina Otto | |||||
Ieva Pulvere | G | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Tina Grausa | F | ||||
Vanesa Jasa | F | ||||
Madara Kilpe | F | ||||
Luize Sila | CF | ||||
Aleksandra Stepanova | G |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Martina Fassina | G | ||||
Awak Kuier | F | ||||
Anna Makurat | F | ||||
Laura Meldere | C | ||||
Matilde Villa | G | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Lisa Berkani | G | 25 | |||
Lorela Cubaj | F | 23 | |||
Maddalena Gorini | G | ||||
Caterina Logoh | FC | ||||
Giuditta Nicolodi | CF | ||||
Francesca Pan | G | ||||
Jessica Shepard | CF |
Evenementen: TTT Riga
Eurocup, Women | |||
Ronde 27 | |||
2024-02-29 | Umana Venezia - TTT Riga | 88 - 78 | |
2024-02-22 | TTT Riga - Umana Venezia | 70 - 83 | |
Ronde 5 | |||
2024-01-18 | TTT Riga - Roche Vendee Basket Club | 69 - 61 | |
2024-01-10 | Roche Vendee Basket Club - TTT Riga | 70 - 87 | |
Ronde 6 | |||
2023-12-20 | TTT Riga - Olympiacos Piraeus | 70 - 65 |
Match statistieken
14/16 (88%) | Vrije worpen | 8/11 (73%) |
19/43 (44%) | 2-punters | 21/39 (54%) |
6/19 (32%) | 3-punters | 11/21 (52%) |
25/62 (40%) | Veldgoals | 32/60 (53%) |
24 | Rebounds | 38 |
19 | Defensieve rebounds | 28 |
5 | Aanvallende rebounds | 10 |
16 | Assists | 24 |
10 | Balverliezen | 17 |
5 | Onderscheppingen | 5 |
2 | Honks | 6 |
20 | Overtredingen | 24 |
5 | Time-outs | 3 |
10 | Maximale punten op een rij | 9 |
1:33 | Tijd aan de leiding | 37:10 |
1 | Leidingswisseling | 1 |
3 | Grootste voorsprong | 26 |
TTT Riga - Umana Venezia
Internationaal, Eurocup, Women, match TTT Riga - Umana Venezia, starttijd 2024-02-22 17:30:00 internationale tijd.
TTT Riga en Umana Venezia neemt deel aan het kampioenschap Eurocup, Women, Internationaal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Umana Venezia
Euroleague Women | |||
Ronde 5 | |||
2024-11-20 | Valencia Basket - Umana Venezia | - | |
Ronde 4 | |||
2024-10-29 | Umana Venezia - Uni Gyor | - | |
Ronde 3 | |||
2024-10-23 | Umana Venezia - ZVVZ USK Praag | - | |
Ronde 2 | |||
2024-10-16 | Umana Venezia - Valencia Basket | - | |
Ronde 1 | |||
2024-10-09 | Uni Gyor - Umana Venezia | - | |
Serie A1 Femminile | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-21 | PF Schio - Umana Venezia | 74 - 80 | |
2024-05-17 | Umana Venezia - PF Schio | 85 - 64 | |
2024-05-15 | Umana Venezia - PF Schio | 77 - 65 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-08 | Magnolia Basket Campobasso - Umana Venezia | 63 - 66 | |
2024-05-04 | Umana Venezia - Magnolia Basket Campobasso | 82 - 63 |
Klassement
Eurocup, Women 23/24, Group A: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AE Sedis Bàsquet | 6 | 5 | 1 | 0.833 | |
2
|
BK Zabiny Brno | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Flammes Carolo | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
AO Eleftheria Moschatou | 6 | 1 | 5 | 0.167 |
Eurocup, Women 23/24, Group B: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SPAR Citylift Girona | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 | |
2
|
AZS Gorzow | 6 | 3 | 3 | 0.5 | -2 | |
3
|
Piestanske Cajky | 6 | 2 | 4 | 0.333 | -1 | |
4
|
T71 Dudelange | 6 | 1 | 5 | 0.167 | 1 |
Eurocup, Women 23/24, Group C: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Galatasaray | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Angers UFB 49 | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Kibirkštis-MRU | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
CS Phoenix Constanta | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group D: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Basket Lattes Montpellier | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
2
|
Gernika Bizkaia | 4 | 2 | 2 | 0.5 | |
3
|
Jas-FBG Zaglebie Sosnowiec | 4 | 1 | 3 | 0.25 |
Eurocup, Women 23/24, Group E: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beşiktaş | 6 | 4 | 2 | 0.667 | -1 | |
2
|
Kangoeroes Mechelen | 6 | 4 | 2 | 0.667 | 1 | |
3
|
Panathinaikos Athens | 6 | 4 | 2 | 0.667 | 2 | |
4
|
SKP 08 Banska Bystrica | 6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
Eurocup, Women 23/24, Group F: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB | Str |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TTT Riga | 6 | 6 | 0 | 1 | 6 | |
2
|
Kayseri Basketbol SK | 6 | 3 | 3 | 0.5 | -1 | |
3
|
Olympiacos Piraeus | 6 | 3 | 3 | 0.5 | 1 | |
4
|
MBK Ruzomberok | 6 | 0 | 6 | 0 | -6 |
Eurocup, Women 23/24, Group G: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Namur Capitale | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
2
|
Caledonia Gladiators | 4 | 3 | 1 | 0.75 | |
3
|
SL Benfica | 4 | 0 | 4 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group H: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tango Bourges Basket | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
KP Brno | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Antalya 07 Basketbol | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
BBC Grengewald Hueschtert | 6 | 1 | 5 | 0.167 |
Eurocup, Women 23/24, Group I: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
London Lions | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Mithra Castors Braine | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Stars Keltern | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
GDESSA Barreiro | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group J: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Umana Venezia | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Peac-Pecs | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
Bursa Uludag Basketbol | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
ZKK Ragusa Dubrovnik | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group K: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Movistar Estudiantes | 6 | 6 | 0 | 1 | |
2
|
Dinamo Sassari | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
3
|
KSC Szekszárd | 6 | 3 | 3 | 0.5 | |
4
|
Levhartice Chomutov | 6 | 0 | 6 | 0 |
Eurocup, Women 23/24, Group L: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | PCT | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Arka Gdynia | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
2
|
Roche Vendee Basket Club | 6 | 4 | 2 | 0.667 | |
3
|
Elfic Fribourg | 6 | 2 | 4 | 0.333 | |
4
|
Emlak Konut SK | 6 | 2 | 4 | 0.333 |