Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
David Latal | G | ||||
Lukáš Dejmek | |||||
Matyas Jezek | |||||
Mikulas Kramosil | GF | ||||
Matyáš Kraut | |||||
Plaatsvervanger | |||||
Martin Vraspír | |||||
Adam Kolar | |||||
Samuel Macht |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Vítězslav Rýgl | |||||
Jakub Slavík | |||||
Adam Klepač | |||||
Jakub Nosek | |||||
Ondřej Komárek | |||||
Plaatsvervanger | |||||
Eliáš Kalish | |||||
Michal Kratochvíl | |||||
Leonardo Varsík | |||||
Lukáš Jenčík | |||||
Matyáš Müller |
Evenementen: USK Praag B
1. Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-04-05 | USK Praag B - BCM Orli Prostejov | 78 - 87 | |
Ronde 7 | |||
2024-03-24 | Basketbal Olomouc - USK Praag B | 77 - 82 | |
Ronde 6 | |||
2024-03-17 | Bk Snakes Ostrava - USK Praag B | 103 - 78 | |
Ronde 5 | |||
2024-03-10 | USK Praag B - SKB Zlin | 67 - 66 | |
Ronde 4 | |||
2024-03-01 | BCM Orli Prostejov - USK Praag B | 77 - 90 |
Serie 14
Algemeen
BCM Orli Prostejov Verliezer eerste helft 5 van 6
BCM Orli Prostejov Gemiddeld aantal punten (laatste 10) 75
BCM Orli Prostejov Gemiddeld totaal aantal punten (Laatste 10) 157
USK Praag B Winnaar eerste helft 5 van 6
USK Praag B Gemiddeld aantal punten (laatste 10) 81
USK Praag B Gemiddeld totaal aantal punten (Laatste 10) 156
Persoonlijke ontmoetingen
USK Praag B + BCM Orli Prostejov Gemiddeld totaal aantal punten (Laatste 10) 141
BCM Orli Prostejov Verliezer eerste helft 5 van 5
BCM Orli Prostejov Verliezer eerste kwart 5 van 5
BCM Orli Prostejov Gemiddeld aantal punten (laatste 10) 64
USK Praag B Zeges 7
USK Praag B Winnaar eerste helft 5 van 5
USK Praag B Winnaar eerste kwart 5 van 5
USK Praag B Gemiddeld aantal punten (laatste 10) 77
USK Praag B - BCM Orli Prostejov
Tsjechië, 1. Liga, match USK Praag B - BCM Orli Prostejov, starttijd 2024-04-05 18:00:00 internationale tijd.
USK Praag B en BCM Orli Prostejov neemt deel aan het kampioenschap 1. Liga, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: BCM Orli Prostejov
1. Liga | |||
Ronde 8 | |||
2024-04-05 | USK Praag B - BCM Orli Prostejov | 78 - 87 | |
Ronde 7 | |||
2024-03-22 | Basketbal Polabí - BCM Orli Prostejov | 90 - 60 | |
Ronde 6 | |||
2024-03-17 | BK Levharti Chomutov - BCM Orli Prostejov | 82 - 66 | |
Ronde 5 | |||
2024-03-06 | BCM Orli Prostejov - Sokol Prazsky | 90 - 70 | |
Ronde 4 | |||
2024-03-01 | BCM Orli Prostejov - USK Praag B | 77 - 90 |
Klassement
1. Liga 23/24, Group East: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turi Svitavy | 18 | 15 | 3 | 33 | |
2
|
Kralovsti Sokoli | 18 | 15 | 3 | 33 | |
3
|
BK Breda & Weinstein Opava B | 18 | 13 | 5 | 31 | |
4
|
SA Brno | 18 | 12 | 6 | 30 | |
5
|
BK Novy Jicin | 18 | 9 | 9 | 27 | |
6
|
BK Synthesia Pardubice | 18 | 8 | 10 | 26 | |
7
|
Basketbal Olomouc | 18 | 5 | 13 | 23 | |
8
|
SKB Zlin | 18 | 5 | 13 | 23 | |
9
|
Bk Snakes Ostrava | 18 | 5 | 13 | 23 | |
10
|
BCM Orli Prostejov | 18 | 3 | 15 | 21 |
1. Liga 23/24, Group West: 2023-2024
# | Teams | P | W | L | Pnt | GB |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Lions Jindrichuv Hradec | 18 | 15 | 3 | 33 | |
2
|
Slavoj BK Litomerice | 18 | 12 | 6 | 30 | |
3
|
Sokol Pražský | 18 | 12 | 6 | 30 | |
4
|
BK Lokomotiva Plzeň | 18 | 11 | 7 | 29 | |
5
|
BK Wolves Radotin | 18 | 10 | 8 | 28 | |
6
|
BA Lynx Liberec | 18 | 10 | 8 | 28 | |
7
|
USK Praag B | 18 | 7 | 11 | 25 | |
8
|
BK Levharti Chomutov | 18 | 5 | 13 | 23 | |
9
|
Sokol Prazsky | 18 | 5 | 13 | 23 | |
10
|
Basketbal Polabí | 18 | 3 | 15 | 21 |
1. Liga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
USK Praag B | 26 | 12 | 0 | 14 | 1971:1962 | 38 |
2
|
Basketbal Polabí | 26 | 10 | 0 | 16 | 2359:2270 | 36 |
3
|
BK Levharti Chomutov | 26 | 9 | 0 | 17 | 2075:2186 | 35 |
4
|
SKB Zlin | 26 | 9 | 0 | 17 | 2174:2354 | 35 |
5
|
Sokol Prazsky | 26 | 8 | 0 | 18 | 1859:2030 | 34 |
6
|
Bk Snakes Ostrava | 26 | 8 | 0 | 18 | 1943:2308 | 34 |
7
|
BCM Orli Prostejov | 26 | 7 | 0 | 19 | 1927:2269 | 33 |
8
|
Basketbal Olomouc | 26 | 7 | 0 | 19 | 2019:2446 | 33 |
1. Liga 23/24, Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BK Lions Jindrichuv Hradec | 24 | 20 | 0 | 4 | 2227:1827 | 44 |
2
|
Kralovsti Sokoli | 24 | 19 | 0 | 5 | 2266:1832 | 43 |
3
|
Slavoj BK Litomerice | 24 | 17 | 0 | 7 | 1965:1814 | 41 |
4
|
Turi Svitavy | 24 | 16 | 0 | 8 | 2052:1826 | 40 |
5
|
Sokol Pražský | 24 | 15 | 0 | 9 | 1932:1934 | 39 |
6
|
BK Breda & Weinstein Opava B | 24 | 0 | 0 | 11 | 1906:1932 | 37 |
1. Liga 23/24, Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SA Brno | 24 | 17 | 0 | 7 | 1999:1666 | 41 |
2
|
BK Synthesia Pardubice | 24 | 13 | 0 | 11 | 1876:1879 | 37 |
3
|
BK Lokomotiva Plzeň | 24 | 12 | 0 | 12 | 1813:1743 | 36 |
4
|
BK Novy Jicin | 24 | 12 | 0 | 12 | 1988:1924 | 36 |
5
|
BK Wolves Radotin | 24 | 12 | 0 | 12 | 1707:1858 | 36 |
6
|
BA Lynx Liberec | 24 | 12 | 0 | 12 | 1866:1864 | 36 |