LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE (101-76), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Cedric Dedecker | G | ||||
Simon Gesquière | G | ||||
Wout Verborgt | F | ||||
Senne Geukens | F | ||||
Sander Van Caeneghem | C | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Maurice Osunde | F | ||||
Landon Unruh | F | ||||
Niels Lataire | G | ||||
Thomas Van Hille | F | ||||
Nessim Gasana | F | ||||
Rik Van Den Berghe | C | ||||
Cédric Van Den Berghe | F |
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Anton D'Herck | F | ||||
Sam Lambrecht | F | ||||
Thomas Mertens | |||||
Robbe Van den Bossche | F | ||||
Jesse Waleson | C | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Thomas Delaplace | G | ||||
Mathias Heughebaert | |||||
Abou El Einein Ayman | F | ||||
Jarne Vandenabeele | G | ||||
Nathan De Meulemeester | G | ||||
Kjell Deceuninck | F | ||||
Daan Pieters |
Evenementen: LDP Donza
2nd Division | |||
Ronde 29 | |||
2024-04-28 | Bbc Falco Gent Hse A - LDP Donza | 73 - 89 | |
2024-04-26 | LDP Donza - Bbc Falco Gent Hse A | 93 - 44 | |
Ronde 28 | |||
2024-04-21 | LDP Donza - BC Mailleux Comblain | 91 - 83 | |
2024-04-19 | BC Mailleux Comblain - LDP Donza | 78 - 90 | |
Ronde 27 | |||
2024-04-16 | LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE | 79 - 69 |
Kansen
Books | 1 | 2 |
---|---|---|
Bet365 |
1.14
|
5
|
Click on the odds to view the odds history
LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE
België, 2nd Division, match LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE, starttijd 2024-04-12 18:30:00 internationale tijd.
LDP Donza en Basket SKT Ieper HSE neemt deel aan het kampioenschap 2nd Division, België.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Basket SKT Ieper HSE
2nd Division | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-16 | LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE | 79 - 69 | |
2024-04-14 | Basket SKT Ieper HSE - LDP Donza | 83 - 80 | |
2024-04-12 | LDP Donza - Basket SKT Ieper HSE | 101 - 76 | |
Ronde 1 | |||
2024-03-23 | Basket SKT Ieper HSE - Gembo Borgerhout | 69 - 90 | |
2024-03-23 | Basket SKT Ieper HSE - BBC Croonen Lommel | 96 - 70 |
Klassement
Top Division 1 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gembo Borgerhout | 12 | 9 | 0 | 3 | 966:905 | 30 |
2
|
BC Mailleux Comblain | 13 | 8 | 0 | 5 | 1088:1001 | 29 |
3
|
Royal IV Brussels HSE | 12 | 7 | 0 | 5 | 958:906 | 26 |
4
|
LDP Donza | 11 | 7 | 0 | 4 | 930:867 | 25 |
5
|
Bbc Falco Gent Hse A | 12 | 6 | 0 | 6 | 862:875 | 24 |
6
|
Basket SKT Ieper HSE | 13 | 5 | 0 | 8 | 981:1034 | 23 |
7
|
BBC Croonen Lommel | 12 | 3 | 0 | 9 | 869:970 | 18 |
8
|
Basics Melsele | 11 | 3 | 0 | 8 | 804:900 | 17 |
Top Division 1 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bbc Falco Gent Hse A | 14 | 11 | 0 | 3 | 1089:894 | 36 |
2
|
LDP Donza | 14 | 11 | 0 | 3 | 1211:1056 | 36 |
3
|
Royal IV Brussels HSE | 14 | 10 | 0 | 4 | 1114:941 | 34 |
4
|
Basket SKT Ieper HSE | 14 | 9 | 0 | 5 | 1077:1033 | 32 |
5
|
Bent Schoenen Waregem | 14 | 6 | 0 | 8 | 1033:993 | 26 |
6
|
Antwerp Giants B | 14 | 5 | 0 | 9 | 986:1147 | 24 |
7
|
Spirou Basket B | 14 | 2 | 0 | 12 | 932:1168 | 18 |
8
|
Oxaco BBC Boechout | 14 | 2 | 0 | 12 | 985:1195 | 18 |
Top Division 1 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Mailleux Comblain | 14 | 12 | 0 | 2 | 1233:1008 | 38 |
2
|
Basics Melsele | 14 | 9 | 0 | 5 | 1131:1085 | 32 |
3
|
Gembo Borgerhout | 14 | 8 | 0 | 6 | 1072:1058 | 30 |
4
|
BBC Croonen Lommel | 14 | 8 | 0 | 6 | 1129:1132 | 30 |
5
|
SFS BCCA Neufchateau | 14 | 6 | 0 | 8 | 1206:1206 | 26 |
6
|
BC Guco Lier | 14 | 5 | 0 | 9 | 1104:1110 | 24 |
7
|
Horticult Kontich Wolves HSE A | 14 | 5 | 0 | 9 | 1068:1159 | 24 |
8
|
Limburg United B | 14 | 3 | 0 | 11 | 950:1135 | 20 |
Top Division 1 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
BC Guco Lier | 14 | 11 | 0 | 3 | 1197:1015 | 36 |
2
|
Horticult Kontich Wolves HSE A | 14 | 11 | 0 | 3 | 1158:1021 | 36 |
3
|
SFS BCCA Neufchateau | 14 | 10 | 0 | 4 | 1225:1117 | 34 |
4
|
Bent Schoenen Waregem | 14 | 8 | 0 | 6 | 1099:1030 | 30 |
5
|
Antwerp Giants B | 14 | 7 | 0 | 7 | 1039:1098 | 28 |
6
|
Limburg United B | 14 | 7 | 0 | 7 | 996:1053 | 28 |
7
|
Spirou Basket B | 14 | 2 | 0 | 12 | 960:1126 | 18 |
8
|
Oxaco BBC Boechout | 14 | 0 | 0 | 14 | 1030:1244 | 14 |