Litouwen - Luxemburg (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
53.4
Algemene spelersbeoordeling
75.6 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
16 | Ernestas Šetkus | G | 38 | 0,3M+ | |
23 | Rolandas Baravykas | D | 28 | 0,3M+ | 43.5 |
5 | Edgaras Utkus | D | 23 | 53.5 | |
6 | Benas Šatkus | D | 22 | ||
21 | Dominykas Barauskas | D | 26 | 0,0M+ | |
15 | Linas Megelaitis | M | 25 | 0,1M+ | |
14 | Vykintas Slivka | M | 28 | 0,4M+ | 50.7 |
11 | Arvydas Novikovas | M | 32 | 1,3M+ | 52.1 |
17 | Justas Lasickas | M | 26 | 0,5M+ | |
20 | Paulius Golubickas | M | 24 | 50.1 | |
18 | Augustinas Klimavicius | F | 22 | ||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Džiugas Bartkus | G | 34 | 0,3M+ | |
12 | Ignas Plukas | G | 30 | 0,1M+ | |
2 | Linas Klimavičius | D | 34 | 0,6M+ | 55.3 |
4 | Edvinas Girdvainis | D | 30 | 0,3M+ | 54.3 |
7 | Artur Dolznikov | F | 23 | ||
19 | Ignas Kruzikas | F | 24 | ||
10 | Giedrius Matulevicius | M | 26 | 0,2M+ | 53.1 |
13 | Saulius Mikoliūnas | D | 39 | 0,1M+ | |
8 | Vilius Armanavicius | M | 28 | 0,1M+ | |
22 | Nauris Petkevičius | F | 23 | ||
3 | Pijus Sirvys | D | 25 | 55.1 | |
9 | Karolis Laukžemis | F | 31 | 0,2M+ | 44.9 |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
53.6
Algemene spelersbeoordeling
69.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anthony Moris | G | 33 | 0,4M+ | 63.5 |
22 | Marvin Martins | D | 28 | 0,3M+ | 49.9 |
2 | Maxime Chanot | D | 33 | 1,1M+ | 53.1 |
13 | Dirk Carlson | D | 25 | 0,3M+ | 50.5 |
17 | Mica Pinto | D | 30 | 0,6M+ | 56.7 |
8 | Christopher Martins Pereira | M | 26 | 2,2M+ | 56.7 |
6 | Yvandro Borges Sanches | M | 19 | ||
16 | Leandro Barreiro | M | 23 | 1,7M+ | 57.7 |
9 | Danel Sinani | F | 26 | 0,5M+ | 53.7 |
11 | Olivier Thill | M | 26 | 1,9M+ | 50.5 |
20 | Edvin Muratovic | F | 26 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Ralph Schon | G | 33 | 0,1M+ | |
23 | Lucas Fox | G | 20 | ||
18 | Sofiane Ikene | D | 18 | ||
7 | Lars Gerson | D | 33 | 0,9M+ | 53.3 |
15 | Diogo Pimentel | M | 26 | ||
21 | Vincent Thill | F | 23 | 2,1M+ | 53.1 |
19 | Mathias Olesen | M | 22 | ||
10 | Gerson Rodrigues | F | 28 | 1,9M+ | 49.3 |
4 | Florian Bohnert | M | 26 | 0,1M+ | 48.1 |
5 | Alessio Curci | F | 21 | ||
3 | Michael Omosanya | F | 23 | ||
14 | Maurice Deville | F | 31 | 0,2M+ |
Evenementen: Litouwen
Baltic Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Letland - Litouwen | - | |
UEFA Nations League | |||
Ronde 29 | |||
2024-03-26 | Litouwen - Gibraltar | 1 - 0 | |
2024-03-21 | Gibraltar - Litouwen | 0 - 1 | |
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2023-11-19 | Cyprus - Litouwen | 1 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 9 | |||
2023-11-16 | Montenegro - Litouwen | 2 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2023-10-17 | Litouwen - Hongarije | 2 - 2 |
Match statistieken
45% | Balbezit | 55% |
11 | Schoten | 17 |
2 | Schoten op doel | 5 |
6 | Schoten naast doel | 5 |
3 | Geblokkeerde schoten | 7 |
20 | Overtredingen | 5 |
9 | Schoten binnen de 16-meter | 7 |
359 | Passes | 441 |
287 (80%) | Nauwkeurige passes | 363 (82%) |
30/56 (54%) | Lange ballen | 25/50 (50%) |
126 | Balbezit verloren | 132 |
39 | Gewonnen duels | 65 |
10 | Onderscheppingen | 6 |
22 | Reddingen | 10 |
6/13 (46%) | Dribbels | 15/27 (56%) |
21 | Tackles | 20 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 10 |
3 | Reddingen keeper | 2 |
7 | Luchtduels gewonnen | 10 |
6 | Hoekschoppen | 10 |
6/19 (32%) | Voorzetten | 7/20 (35%) |
0 | Grote kansen | 2 |
0 | Gemiste grote kansen | 1 |
4 | Gele kaart | 1 |
2 | Buitenspel | 2 |
0 | Counteraanvallen | 1 |
0 | Counter attack shots | 1 |
40% | Balbezit | 60% |
7 | Schoten | 6 |
1 | Schoten op doel | 2 |
5 | Schoten naast doel | 2 |
1 | Geblokkeerde schoten | 2 |
5 | Schoten binnen de 16-meter | 4 |
171 | Passes | 265 |
140 (82%) | Nauwkeurige passes | 223 (84%) |
16/27 (59%) | Lange ballen | 13/27 (48%) |
60 | Balbezit verloren | 70 |
22 | Gewonnen duels | 28 |
9 | Onderscheppingen | 3 |
12 | Reddingen | 4 |
6/9 (67%) | Dribbels | 6/12 (50%) |
10 | Tackles | 10 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 2 |
1 | Reddingen keeper | 1 |
4 | Luchtduels gewonnen | 3 |
3 | Hoekschoppen | 4 |
1/9 (11%) | Voorzetten | 4/11 (36%) |
0 | Grote kansen | 0 |
0 | Gemiste grote kansen | 0 |
0 | Gele kaart | 0 |
0 | Buitenspel | 0 |
0 | Counteraanvallen | 0 |
0 | Counter attack shots | 0 |
52% | Balbezit | 48% |
4 | Schoten | 11 |
1 | Schoten op doel | 3 |
1 | Schoten naast doel | 3 |
2 | Geblokkeerde schoten | 5 |
3 | Hoekschoppen | 6 |
4 | Schoten binnen de 16-meter | 3 |
0 | Schoten buiten de 16-meter | 8 |
2 | Reddingen keeper | 1 |
188 | Passes | 176 |
147 (78%) | Nauwkeurige passes | 140 (80%) |
14/29 (48%) | Lange ballen | 12/23 (52%) |
5/10 (50%) | Voorzetten | 3/9 (33%) |
0/4 (0%) | Dribbels | 9/15 (60%) |
66 | Balbezit verloren | 62 |
17 | Gewonnen duels | 37 |
3 | Luchtduels gewonnen | 7 |
11 | Tackles | 10 |
1 | Onderscheppingen | 3 |
10 | Reddingen | 6 |
0 | Grote kansen | 2 |
0 | Gemiste grote kansen | 1 |
4 | Gele kaart | 1 |
2 | Buitenspel | 2 |
0 | Counteraanvallen | 1 |
0 | Counter attack shots | 1 |
Litouwen - Luxemburg
Europa, UEFA Nations League, match Litouwen - Luxemburg, starttijd 2022-06-04 16:00:00 internationale tijd.
Litouwen en Luxemburg neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion LFF Stadium in de stad Vilnius, Litouwen. Stadioncapaciteit LFF Stadium is 5 067 mensen.
Hoofdscheidsrechter - David Foxman. Goed voor gele en rode kaarten: David Foxman gespeeld 12 wedstrijden, opgemerkt 68 van gele kaarten en 4 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Luxemburg
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-08 | België - Luxemburg | - | |
2024-06-05 | Frankrijk - Luxemburg | - | |
2024-03-26 | Luxemburg - Kazachstan | 2 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 28 | |||
2024-03-21 | Georgië - Luxemburg | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2023-11-19 | Liechtenstein - Luxemburg | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2023-11-16 | Luxemburg - Bosnië en Herzegovina | 4 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2023-10-16 | Luxemburg - Slowakije | 0 - 1 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
David Foxman
12
Totaal Games
5.67
Gemiddeld per wedstrijd
0.33
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Litouwen
land
Vilnius
stad
LFF Stadium
Stadion
5 067
Capaciteit