Kosovo - Griekenland (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
54.2
Algemene spelersbeoordeling
52.8 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Arijanet Murić | G | 25 | 1,8M+ | 70.3 |
2 | Lirim Kastrati | D | 24 | 0,2M+ | |
13 | Amir Rrahmani | D | 29 | 12,7M+ | 62.7 |
4 | Mirlind Kryeziu | D | 26 | 1,0M+ | 56.5 |
3 | Fidan Aliti | D | 30 | 0,7M+ | 52.5 |
19 | Florian Loshaj | M | 27 | 0,5M+ | 49.1 |
6 | Betim Fazliji | M | 24 | 0,1M+ | 51.3 |
9 | Edon Zhegrova | M | 24 | 1,4M+ | 63.1 |
10 | Arbër Zeneli | M | 28 | 5,3M+ | 48.3 |
7 | Milot Rashica | M | 27 | 33,0M+ | 53.9 |
18 | Vedat Muriqi | F | 29 | 11,6M+ | 56.3 |
Plaatsvervanger | |||||
16 | Visar Bekaj | G | 26 | 0,3M+ | |
1 | Samir Ujkani | G | 35 | 0,2M+ | |
20 | Ibrahim Drešević | D | 26 | 0,9M+ | 55.5 |
21 | Blendi Idrizi | M | 25 | 45.3 | |
14 | Valon Berisha | M | 30 | 5,4M+ | 52.3 |
22 | Toni Domgjoni | M | 25 | 2,2M+ | 49.3 |
15 | Emir Sahiti | F | 24 | 0,0M+ | 57.1 |
17 | Benjamin Kololli | F | 31 | 2,1M+ | 42.7 |
8 | Florent Muslija | M | 25 | 3,1M+ | 59.1 |
23 | Zymer Bytyqi | M | 27 | 0,5M+ | 53.7 |
11 | Donat Rrudhani | M | 24 |
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
56.7
Algemene spelersbeoordeling
54.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Odysseas Vlachodimos | G | 29 | 16,1M+ | 69.9 |
2 | George Baldock | D | 30 | 4,7M+ | 52.1 |
4 | Konstantinos Mavropanos | D | 25 | 3,3M+ | 64.9 |
17 | Pantelis Hatzidiakos | D | 26 | 1,3M+ | 53.9 |
21 | Konstantinos Tsimikas | D | 27 | 4,4M+ | 63.3 |
11 | Anastasios Bakasetas | M | 30 | 2,9M+ | 63.7 |
6 | Dimitrios Kourbelis | M | 30 | 1,9M+ | 53.3 |
20 | Petros Mantalos | M | 32 | 3,4M+ | 59.3 |
18 | Dimitris Limnios | F | 25 | 4,9M+ | 56.5 |
19 | Giorgos Giakoumakis | F | 28 | 0,4M+ | 55.1 |
7 | Giorgos Masouras | F | 29 | 2,2M+ | 48.9 |
Plaatsvervanger | |||||
13 | Giorgos Athanasiadis | G | 30 | 0,5M+ | 58.5 |
12 | Alexandros Paschalakis | G | 34 | 2,1M+ | 56.7 |
15 | Llazaros Rota | D | 26 | 0,3M+ | 50.3 |
14 | Dimitris Goutas | D | 29 | 0,6M+ | 56.9 |
22 | Dimitrios Giannoulis | D | 28 | 4,6M+ | 49.7 |
3 | Georgios Tzavellas | D | 35 | 0,7M+ | 59.3 |
5 | Andreas Bouchalakis | M | 30 | 2,1M+ | 55.9 |
8 | Sotiris Polykarpos Alexandropoulos | M | 21 | 0,1M+ | |
23 | Manolis Siopis | M | 29 | 1,4M+ | 55.3 |
10 | Anastasios Chatzigiovanis | M | 26 | 1,4M+ | |
9 | Anastasios Douvikas | F | 24 | 0,3M+ | 54.7 |
16 | Vangelis Pavlidis | F | 24 | 2,4M+ | 54.9 |
Evenementen: Kosovo
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-05 | Noorwegen - Kosovo | - | |
2024-03-26 | Hongarije - Kosovo | 2 - 0 | |
2024-03-22 | Armenië - Kosovo | 0 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-21 | Kosovo - Wit-Rusland | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2023-11-18 | Zwitserland - Kosovo | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2023-11-12 | Kosovo - Israel | 1 - 0 |
Match statistieken
41% | Balbezit | 59% |
9 | Schoten | 10 |
2 | Schoten op doel | 3 |
3 | Schoten naast doel | 3 |
4 | Geblokkeerde schoten | 4 |
355 | Passes | 521 |
291 (82%) | Nauwkeurige passes | 447 (86%) |
4 | Hoekschoppen | 5 |
1 | Grote kansen | 1 |
1 | Gemiste grote kansen | 1 |
4 | Schoten binnen de 16-meter | 3 |
2 | Reddingen keeper | 2 |
37/55 (67%) | Lange ballen | 23/50 (46%) |
8/16 (50%) | Dribbels | 6/16 (38%) |
116 | Balbezit verloren | 117 |
39 | Gewonnen duels | 43 |
13 | Tackles | 20 |
10 | Onderscheppingen | 14 |
14 | Reddingen | 9 |
14 | Overtredingen | 7 |
5/15 (33%) | Voorzetten | 3/18 (17%) |
11 | Luchtduels gewonnen | 6 |
2 | Buitenspel | 1 |
5 | Schoten buiten de 16-meter | 7 |
4 | Gele kaart | 2 |
0 | Paal of lat geraakt | 1 |
2 | Rode kaarten | 0 |
36% | Balbezit | 64% |
5 | Schoten | 4 |
1 | Schoten op doel | 1 |
1 | Schoten naast doel | 2 |
3 | Geblokkeerde schoten | 1 |
159 | Passes | 276 |
133 (84%) | Nauwkeurige passes | 240 (87%) |
2 | Hoekschoppen | 2 |
1 | Grote kansen | 0 |
1 | Gemiste grote kansen | 0 |
3 | Schoten binnen de 16-meter | 1 |
0 | Reddingen keeper | 1 |
16/27 (59%) | Lange ballen | 9/19 (47%) |
6/11 (55%) | Dribbels | 1/6 (17%) |
50 | Balbezit verloren | 60 |
22 | Gewonnen duels | 18 |
7 | Tackles | 9 |
8 | Onderscheppingen | 5 |
6 | Reddingen | 4 |
0/3 (0%) | Voorzetten | 2/9 (22%) |
3 | Luchtduels gewonnen | 2 |
2 | Buitenspel | 1 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 3 |
0 | Gele kaart | 2 |
0 | Paal of lat geraakt | 0 |
0 | Rode kaarten | 0 |
45% | Balbezit | 55% |
4 | Schoten | 6 |
1 | Schoten op doel | 2 |
2 | Schoten naast doel | 1 |
1 | Geblokkeerde schoten | 3 |
2 | Hoekschoppen | 3 |
0 | Buitenspel | 0 |
4 | Gele kaart | 0 |
0 | Grote kansen | 1 |
0 | Gemiste grote kansen | 1 |
1 | Schoten binnen de 16-meter | 2 |
3 | Schoten buiten de 16-meter | 4 |
2 | Reddingen keeper | 1 |
196 | Passes | 245 |
158 (81%) | Nauwkeurige passes | 207 (84%) |
21/28 (75%) | Lange ballen | 14/31 (45%) |
5/12 (42%) | Voorzetten | 1/9 (11%) |
2/5 (40%) | Dribbels | 5/10 (50%) |
66 | Balbezit verloren | 57 |
17 | Gewonnen duels | 25 |
8 | Luchtduels gewonnen | 4 |
6 | Tackles | 11 |
2 | Onderscheppingen | 9 |
8 | Reddingen | 5 |
0 | Paal of lat geraakt | 1 |
2 | Rode kaarten | 0 |
Kosovo - Griekenland
Europa, UEFA Nations League, match Kosovo - Griekenland, starttijd 2022-06-05 18:45:00 internationale tijd.
Kosovo en Griekenland neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Stadiumi Fadil Vokrri in de stad Prishtinë, Kosovo. Stadioncapaciteit Stadiumi Fadil Vokrri is 13 000 mensen.
Hoofdscheidsrechter - John Beaton. Op dit moment is hij 41 jaar oud. Goed voor gele en rode kaarten: John Beaton gespeeld 226 wedstrijden, opgemerkt 933 van gele kaarten en 12 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Griekenland
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-11 | Malta - Griekenland | - | |
2024-06-07 | Duitsland - Griekenland | - | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 29 | |||
2024-03-26 | Georgië - Griekenland | 0 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-03-21 | Griekenland - Kazachstan | 5 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2023-11-21 | Griekenland - Frankrijk | 2 - 2 | |
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2023-11-17 | Griekenland - Nieuw-Zeeland | 2 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 8 | |||
2023-10-16 | Griekenland - Nederland | 0 - 1 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
John Beaton
41
Leeftijd
226
Totaal Games
4.13
Gemiddeld per wedstrijd
0.18
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Kosovo
land
Prishtinë
stad
Stadiumi Fadil Vokrri
Stadion
13 000
Capaciteit