Schotland - Oekraïne (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
5-4-1
Opstelling formaties
56.7
Algemene spelersbeoordeling
76 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Craig Gordon | G | 40 | 1,1M+ | 55.1 |
2 | Nathan Patterson | D | 22 | 48.3 | |
4 | Scott McTominay | M | 26 | 26,0M+ | 58.1 |
13 | Jack Hendry | D | 28 | 1,0M+ | 49.9 |
15 | Scott Mckenna | D | 27 | 2,3M+ | 52.3 |
6 | Kieran Tierney | D | 26 | 24,0M+ | 57.5 |
17 | Stuart Armstrong | M | 31 | 7,4M+ | 50.5 |
7 | John McGinn | M | 29 | 19,4M+ | 65.1 |
8 | Callum McGregor | M | 30 | 4,6M+ | 59.7 |
11 | Ryan Christie | M | 28 | 6,5M+ | 55.1 |
10 | Che Adams | F | 27 | 11,5M+ | 52.1 |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Liam Kelly | G | 27 | 0,8M+ | 53.5 |
3 | Greg Taylor | D | 26 | 1,1M+ | 50.7 |
5 | Ryan Porteous | D | 24 | 0,5M+ | 55.5 |
16 | Anthony Ralston | D | 24 | 0,5M+ | 53.7 |
14 | Billy Gilmour | M | 22 | 2,8M+ | 53.7 |
20 | Ryan Jack | M | 31 | 2,1M+ | 54.3 |
22 | Aaron Hickey | D | 21 | 0,6M+ | 51.3 |
23 | Kenny McLean | M | 31 | 4,3M+ | 53.3 |
19 | Ryan Fraser | M | 29 | 31,0M+ | 53.9 |
9 | Lyndon Dykes | F | 28 | 0,6M+ | 47.9 |
21 | Robby McCrorie | G | 25 | 0,2M+ | 42.5 |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
55.6
Algemene spelersbeoordeling
34.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anatolii Trubin | G | 22 | 0,4M+ | 60.7 |
21 | Oleksandr Karavaiev | D | 31 | 3,7M+ | 52.5 |
2 | Valeriy Bondar | D | 24 | 1,9M+ | |
22 | Mykola Matviyenko | D | 27 | 4,7M+ | 54.9 |
3 | Bogdan Mykhaylichenko | D | 26 | 1,0M+ | 53.1 |
6 | Taras Stepanenko | M | 34 | 9,3M+ | 50.3 |
7 | Andriy Yarmolenko | M | 34 | 14,2M+ | 56.5 |
17 | Oleksandr Pikhalyonok | M | 26 | 0,5M+ | 52.3 |
8 | Ruslan Malinovskyi | M | 30 | 14,5M+ | 58.9 |
10 | Mykhailo Mudryk | M | 22 | 0,2M+ | 50.3 |
11 | Artem Dovbyk | F | 26 | 0,4M+ | 54.1 |
Plaatsvervanger | |||||
23 | Dmytro Riznyk | G | 24 | 0,1M+ | |
12 | Andriy Lunin | G | 24 | 2,8M+ | 73.9 |
4 | Serhiy Kryvtsov | D | 32 | 5,5M+ | 50.7 |
13 | Taras Kacharaba | D | 28 | 0,8M+ | 52.3 |
18 | Oleksandr Timcik | D | 26 | 0,9M+ | |
16 | Vitaliy Mykolenko | D | 24 | 10,3M+ | 55.3 |
14 | Danylo Ihnatenko | M | 26 | 0,5M+ | 56.1 |
15 | Viktor Tsygankov | M | 25 | 21,0M+ | 55.3 |
5 | Serhiy Sydorchuk | M | 32 | 4,4M+ | 51.3 |
20 | Oleksandr Zubkov | F | 27 | 1,2M+ | 51.9 |
9 | Roman Yaremchuk | F | 27 | 10,8M+ | 43.9 |
Evenementen: Schotland
Euro Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-23 | Schotland - Hongarije | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-19 | Schotland - Zwitserland | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-14 | Duitsland - Schotland | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-07 | Schotland - Finland | 2 - 2 | |
2024-06-03 | Gibraltar - Schotland | 0 - 2 | |
2024-03-26 | Schotland - Noord-Ierland | 0 - 1 | |
2024-03-22 | Nederland - Schotland | 4 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-19 | Schotland - Noorwegen | 3 - 3 |
Match statistieken
49% | Balbezit | 51% |
24 | Schoten | 3 |
8 | Schoten op doel | 0 |
10 | Schoten naast doel | 1 |
6 | Geblokkeerde schoten | 2 |
499 | Passes | 557 |
422 (85%) | Nauwkeurige passes | 464 (83%) |
18/50 (36%) | Lange ballen | 28/60 (47%) |
139 | Balbezit verloren | 129 |
0 | Buitenspel | 3 |
11/32 (34%) | Voorzetten | 3/6 (50%) |
7/18 (39%) | Dribbels | 4/16 (25%) |
52 | Gewonnen duels | 39 |
14 | Luchtduels gewonnen | 10 |
20 | Tackles | 19 |
7 | Reddingen | 23 |
6 | Overtredingen | 12 |
16 | Schoten binnen de 16-meter | 1 |
0 | Reddingen keeper | 5 |
9 | Onderscheppingen | 13 |
8 | Schoten buiten de 16-meter | 2 |
7 | Hoekschoppen | 0 |
0 | Gele kaart | 5 |
4 | Grote kansen | 1 |
4 | Gemiste grote kansen | 1 |
1 | Paal of lat geraakt | 0 |
50% | Balbezit | 50% |
8 | Schoten | 2 |
2 | Schoten op doel | 0 |
4 | Schoten naast doel | 0 |
2 | Geblokkeerde schoten | 2 |
280 | Passes | 287 |
234 (84%) | Nauwkeurige passes | 236 (82%) |
8/27 (30%) | Lange ballen | 17/34 (50%) |
74 | Balbezit verloren | 71 |
0 | Buitenspel | 2 |
4/15 (27%) | Voorzetten | 3/6 (50%) |
2/6 (33%) | Dribbels | 1/8 (13%) |
26 | Gewonnen duels | 16 |
7 | Luchtduels gewonnen | 4 |
11 | Tackles | 6 |
5 | Reddingen | 11 |
6 | Schoten binnen de 16-meter | 1 |
0 | Reddingen keeper | 2 |
4 | Onderscheppingen | 8 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 1 |
1 | Hoekschoppen | 0 |
0 | Gele kaart | 2 |
2 | Grote kansen | 0 |
2 | Gemiste grote kansen | 0 |
0 | Paal of lat geraakt | 0 |
47% | Balbezit | 53% |
16 | Schoten | 1 |
6 | Schoten op doel | 0 |
6 | Schoten naast doel | 1 |
4 | Geblokkeerde schoten | 0 |
6 | Hoekschoppen | 0 |
0 | Buitenspel | 1 |
0 | Gele kaart | 3 |
2 | Grote kansen | 1 |
2 | Gemiste grote kansen | 1 |
10 | Schoten binnen de 16-meter | 0 |
6 | Schoten buiten de 16-meter | 1 |
0 | Reddingen keeper | 3 |
219 | Passes | 270 |
188 (86%) | Nauwkeurige passes | 228 (84%) |
10/23 (43%) | Lange ballen | 11/26 (42%) |
7/17 (41%) | Voorzetten | 0/0 (0%) |
5/12 (42%) | Dribbels | 3/8 (38%) |
65 | Balbezit verloren | 58 |
26 | Gewonnen duels | 23 |
7 | Luchtduels gewonnen | 6 |
9 | Tackles | 13 |
5 | Onderscheppingen | 5 |
2 | Reddingen | 12 |
1 | Paal of lat geraakt | 0 |
Schotland - Oekraïne
Europa, UEFA Nations League, match Schotland - Oekraïne, starttijd 2022-09-21 18:45:00 internationale tijd.
Schotland en Oekraïne neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Hampden Park in de stad Glasgow, Schotland. Stadioncapaciteit Hampden Park is 52 500 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Maurizio Mariani. Op dit moment is hij 41 jaar oud. Goed voor gele en rode kaarten: Maurizio Mariani gespeeld 249 wedstrijden, opgemerkt 1235 van gele kaarten en 33 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Oekraïne
Euro Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-26 | Oekraïne - België | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-21 | Slowakije - Oekraïne | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-17 | Roemenië - Oekraïne | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-11 | Moldavië - Oekraïne | - | |
2024-06-07 | Polen - Oekraïne | 3 - 1 | |
2024-06-03 | Duitsland - Oekraïne | 0 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 29 | |||
2024-03-26 | Oekraïne - IJsland | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-03-21 | Bosnië en Herzegovina - Oekraïne | 1 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2023-11-20 | Oekraïne - Italië | 0 - 0 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
Maurizio Mariani
41
Leeftijd
249
Totaal Games
4.96
Gemiddeld per wedstrijd
0.33
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Schotland
land
Glasgow
stad
Hampden Park
Stadion
52 500
Capaciteit