Lanus - CA River Plate (1-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Lanus
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-30 | Lanus - Central Cordoba Reserve | - | |
Ronde 13 | |||
2024-05-23 | CA Union Santa Fe - Lanus | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-16 | Lanus - Boca Juniors | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-08 | Huracán Reserve - Lanus | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-24 | Lanus - Independiente | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-18 | Tigre Reserve - Lanus | 3 - 2 |
Lanus - CA River Plate
Argentinië, Liga Profesional, Reserves, match Lanus - CA River Plate, starttijd 2022-06-24 13:00:00 internationale tijd.
Lanus en CA River Plate neemt deel aan het kampioenschap Liga Profesional, Reserves, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CA River Plate
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-29 | CA River Plate - Rosario Central | - | |
Ronde 13 | |||
2024-05-22 | Belgrano Reserve - CA River Plate | 0 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-15 | CA River Plate - Banfield Reserve | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-08 | CD Riestra Reserve - CA River Plate | 0 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-25 | CA River Plate - Instituto AC Cordoba Reserves | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-18 | Argentinos Juniors Reserve - CA River Plate | 0 - 1 |
Klassement
Liga Profesional, Reserves: 2022
# | Teams | P | W | Doelpunten | Pnt | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 27 | 18 | 6 | 48:20 | 57 |
2
|
Velez Sarsfield | 27 | 18 | 7 | 49:18 | 56 |
3
|
Tigre Reserve | 27 | 13 | 6 | 33:25 | 48 |
4
|
Huracán Reserve | 27 | 14 | 10 | 52:41 | 45 |
5
|
Newell's Old Boys Reserve | 27 | 12 | 7 | 37:27 | 44 |
6
|
CA River Plate | 27 | 14 | 11 | 31:29 | 44 |
7
|
Gimnasia y Esgrima Reserve | 27 | 12 | 8 | 48:34 | 43 |
8
|
Independiente | 27 | 12 | 8 | 39:31 | 43 |
9
|
Argentinos Juniors Reserve | 27 | 11 | 6 | 36:28 | 43 |
10
|
Lanus | 27 | 12 | 9 | 41:41 | 42 |
11
|
Rosario Central | 27 | 11 | 8 | 51:36 | 41 |
12
|
Talleres de Córdoba Reserve | 27 | 12 | 12 | 42:40 | 40 |
13
|
Defensa y Justicia | 27 | 11 | 11 | 27:32 | 38 |
14
|
San Lorenzo de Almagro | 27 | 11 | 12 | 33:34 | 37 |
15
|
CA Union Santa Fe | 27 | 9 | 9 | 24:25 | 36 |
16
|
Colon | 27 | 9 | 9 | 35:40 | 36 |
17
|
Godoy Cruz AT | 28 | 8 | 10 | 35:36 | 34 |
18
|
Racing Reserve | 27 | 8 | 10 | 37:33 | 33 |
19
|
Club Atletico Platense | 27 | 8 | 8 | 25:26 | 33 |
20
|
Estudiantes de La Plata Reserve | 28 | 7 | 10 | 25:30 | 32 |
21
|
Banfield Reserve | 27 | 8 | 11 | 25:32 | 32 |
22
|
Arsenal de Sarandí Reserve | 27 | 6 | 9 | 24:26 | 30 |
23
|
Central Cordoba Reserve | 27 | 8 | 13 | 25:37 | 30 |
24
|
Sarmiento Reserve | 27 | 8 | 13 | 21:38 | 30 |
25
|
Atletico Tucuman | 27 | 7 | 15 | 30:44 | 26 |
26
|
Aldosivi Reserve | 27 | 7 | 16 | 37:56 | 25 |
27
|
Patronato | 27 | 6 | 15 | 21:40 | 25 |
28
|
CA Barracas Central | 27 | 7 | 18 | 18:50 | 23 |