CE Aimore RS - Próspera (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: CE Aimore RS
2022-10-17 | CE Aimore RS - EC Novo Hamburgo RS | 1 - 0 | |
2022-10-12 | CE Aimore RS - Guarany de Bage | 1 - 0 | |
2022-10-04 | GE Bage - CE Aimore RS | geannuleerd | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 16 | |||
2022-07-30 | CE Aimore RS - Portuguesa RJ | 0 - 1 | |
2022-07-23 | Portuguesa RJ - CE Aimore RS | 0 - 1 |
CE Aimore RS - Próspera
Brazilië, Brasileiro Série D, match CE Aimore RS - Próspera, starttijd 2022-07-10 18:00:00 internationale tijd.
CE Aimore RS en Próspera neemt deel aan het kampioenschap Brasileiro Série D, Brazilië.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Estadio Joao Correa da Silveira in de stad Sao Leopoldo, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Próspera
Brasileiro Série D | |||
Ronde 14 | |||
2022-07-16 | Próspera - Cascavel | 1 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2022-07-10 | CE Aimore RS - Próspera | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2022-07-04 | Próspera - Grêmio Esportivo Juventus | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2022-06-26 | Marcílio Dias - Próspera | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2022-06-20 | Próspera - Azuriz | 1 - 3 |
Klassement
Group A1: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amazonas FC | 14 | 9 | 5 | 1 | 37:12 | 31 |
2
|
Rio Branco AC | 14 | 8 | 3 | 3 | 24:11 | 27 |
3
|
Sao Raimundo EC AM | 14 | 6 | 6 | 2 | 19:11 | 24 |
4
|
Sao Raimundo EC RR | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:14 | 23 |
5
|
Porto Velho EC RO | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:20 | 21 |
6
|
Trem AP | 14 | 4 | 4 | 6 | 29:27 | 16 |
7
|
SC Humaita AC | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
8
|
Nautico RR | 14 | 1 | 2 | 11 | 15:57 | 5 |
Group A2: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Moto Clube MA | 14 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 28 |
2
|
Tocantinópolis | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:21 | 22 |
3
|
Pacajus | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:13 | 20 |
4
|
Juventude-MA | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:14 | 20 |
5
|
Fluminense-PI | 14 | 4 | 5 | 5 | 23:19 | 17 |
6
|
Castanhal-PA | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:15 | 17 |
7
|
Tuna Luso PA | 14 | 3 | 4 | 7 | 12:25 | 13 |
8
|
4 de Julho PI | 14 | 2 | 7 | 5 | 13:19 | 13 |
Group A3: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Retrô | 14 | 10 | 3 | 1 | 27:6 | 33 |
2
|
America FC RN | 14 | 6 | 6 | 2 | 20:7 | 24 |
3
|
Sousa PB | 14 | 7 | 3 | 5 | 18:17 | 23 |
4
|
Afogados | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:12 | 22 |
5
|
Icasa CE | 14 | 6 | 4 | 4 | 16:18 | 22 |
6
|
São Paulo Crystal | 14 | 3 | 4 | 7 | 13:26 | 13 |
7
|
Globo FC RN | 14 | 3 | 3 | 8 | 14:17 | 12 |
8
|
Crato EC CE | 14 | 1 | 2 | 11 | 5:33 | 5 |
Group A4: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASA AL | 14 | 7 | 4 | 3 | 15:12 | 25 |
2
|
Lagarto FC SE | 14 | 6 | 7 | 1 | 23:12 | 25 |
3
|
Jacuipense BA | 14 | 5 | 6 | 3 | 19:15 | 21 |
4
|
Santa Cruz FC PE | 14 | 5 | 4 | 5 | 14:15 | 19 |
5
|
CS Sergipe SE | 14 | 4 | 6 | 4 | 14:12 | 18 |
6
|
Juazeirense BA | 14 | 4 | 4 | 6 | 8:13 | 16 |
7
|
CSE AL | 14 | 3 | 5 | 6 | 19:22 | 14 |
8
|
Alagoinhas AC BA | 14 | 2 | 4 | 8 | 13:24 | 10 |
Group A5: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brasiliense FC DF | 14 | 10 | 3 | 1 | 22:10 | 33 |
2
|
Anápolis | 14 | 7 | 4 | 3 | 17:11 | 25 |
3
|
Costa Rica EC | 14 | 6 | 3 | 5 | 14:13 | 21 |
4
|
CE Operario Varzea-Grandense MT | 14 | 6 | 3 | 5 | 10:12 | 21 |
5
|
Ceilandia Esporte Clube DF | 14 | 6 | 2 | 6 | 15:12 | 20 |
6
|
Gremio Anapolis GO | 15 | 4 | 5 | 6 | 16:15 | 17 |
7
|
Ipora GO | 14 | 3 | 6 | 5 | 12:12 | 15 |
8
|
Ação | 15 | 1 | 2 | 12 | 13:34 | 5 |
Group A6: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pouso Alegre | 14 | 7 | 5 | 2 | 12:9 | 26 |
2
|
Bahia de Feira BA | 14 | 6 | 6 | 2 | 17:8 | 24 |
3
|
Real Noroeste ES | 14 | 6 | 5 | 3 | 19:13 | 23 |
4
|
Nova Venécia | 14 | 5 | 7 | 2 | 19:13 | 22 |
5
|
AA Internacional | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:16 | 17 |
6
|
Ferroviaria SP | 14 | 4 | 4 | 6 | 15:14 | 16 |
7
|
Urt MG | 14 | 4 | 4 | 6 | 13:26 | 16 |
8
|
AA Caldense MG | 14 | 1 | 2 | 11 | 8:20 | 5 |
Group A7: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sao Bernardo FC | 14 | 7 | 6 | 1 | 13:3 | 27 |
2
|
Parana Clube PR | 14 | 6 | 5 | 3 | 13:8 | 23 |
3
|
Portuguesa RJ | 14 | 5 | 6 | 3 | 13:10 | 21 |
4
|
Oeste FC SP | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:15 | 20 |
5
|
Nova Iguacu RJ | 14 | 5 | 5 | 4 | 13:14 | 20 |
6
|
EC Santo Andre | 14 | 4 | 3 | 7 | 12:13 | 15 |
7
|
Cianorte FC PR | 14 | 3 | 5 | 6 | 14:15 | 14 |
8
|
Pérolas Negras | 14 | 1 | 5 | 8 | 9:23 | 8 |
Group A8: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ser Caxias do Sul RS | 14 | 8 | 3 | 3 | 20:12 | 27 |
2
|
CE Aimore RS | 14 | 8 | 3 | 3 | 17:14 | 27 |
3
|
Cascavel | 14 | 7 | 4 | 3 | 16:10 | 25 |
4
|
Azuriz | 14 | 7 | 3 | 4 | 17:12 | 24 |
5
|
EC Sao Luiz RS | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:17 | 18 |
6
|
Marcílio Dias | 14 | 4 | 2 | 8 | 14:20 | 14 |
7
|
Grêmio Esportivo Juventus | 14 | 2 | 6 | 6 | 11:17 | 12 |
8
|
Próspera | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:20 | 6 |
Plaats
Brazilië
land
Sao Leopoldo
stad
Estadio Joao Correa da Silveira
Stadion