Newell's Old Boys Reserve - Rosario Central (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Newell's Old Boys Reserve
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 28 | |||
2024-06-23 | Velez Sarsfield - Newell's Old Boys Reserve | 3 - 0 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-17 | Estudiantes de La Plata Reserve - Newell's Old Boys Reserve | 2 - 2 | |
2024-06-09 | Belgrano Reserve - Newell's Old Boys Reserve | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-30 | Newell's Old Boys Reserve - Boca Juniors | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-22 | Huracán Reserve - Newell's Old Boys Reserve | 0 - 0 |
Newell's Old Boys Reserve - Rosario Central
Argentinië, Liga Profesional, Reserves, match Newell's Old Boys Reserve - Rosario Central, starttijd 2022-07-18 14:00:00 internationale tijd.
Newell's Old Boys Reserve en Rosario Central neemt deel aan het kampioenschap Liga Profesional, Reserves, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Rosario Central
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-08 | Talleres de Córdoba Reserve - Rosario Central | 1 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-29 | CA River Plate - Rosario Central | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Rosario Central - San Lorenzo de Almagro | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-15 | Racing Reserve - Rosario Central | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-08 | Rosario Central - Velez Sarsfield | 0 - 2 |
Klassement
Liga Profesional, Reserves: 2022
# | Teams | P | W | Doelpunten | Pnt | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 27 | 18 | 6 | 48:20 | 57 |
2
|
Velez Sarsfield | 27 | 18 | 7 | 49:18 | 56 |
3
|
Tigre Reserve | 27 | 13 | 6 | 33:25 | 48 |
4
|
Huracán Reserve | 27 | 14 | 10 | 52:41 | 45 |
5
|
Newell's Old Boys Reserve | 27 | 12 | 7 | 37:27 | 44 |
6
|
CA River Plate | 27 | 14 | 11 | 31:29 | 44 |
7
|
Gimnasia y Esgrima Reserve | 27 | 12 | 8 | 48:34 | 43 |
8
|
Independiente | 27 | 12 | 8 | 39:31 | 43 |
9
|
Argentinos Juniors Reserve | 27 | 11 | 6 | 36:28 | 43 |
10
|
Lanus | 27 | 12 | 9 | 41:41 | 42 |
11
|
Rosario Central | 27 | 11 | 8 | 51:36 | 41 |
12
|
Talleres de Córdoba Reserve | 27 | 12 | 12 | 42:40 | 40 |
13
|
Defensa y Justicia | 27 | 11 | 11 | 27:32 | 38 |
14
|
San Lorenzo de Almagro | 27 | 11 | 12 | 33:34 | 37 |
15
|
CA Union Santa Fe | 27 | 9 | 9 | 24:25 | 36 |
16
|
Colon | 27 | 9 | 9 | 35:40 | 36 |
17
|
Godoy Cruz AT | 28 | 8 | 10 | 35:36 | 34 |
18
|
Racing Reserve | 27 | 8 | 10 | 37:33 | 33 |
19
|
Club Atletico Platense | 27 | 8 | 8 | 25:26 | 33 |
20
|
Estudiantes de La Plata Reserve | 28 | 7 | 10 | 25:30 | 32 |
21
|
Banfield Reserve | 27 | 8 | 11 | 25:32 | 32 |
22
|
Arsenal de Sarandí Reserve | 27 | 6 | 9 | 24:26 | 30 |
23
|
Central Cordoba Reserve | 27 | 8 | 13 | 25:37 | 30 |
24
|
Sarmiento Reserve | 27 | 8 | 13 | 21:38 | 30 |
25
|
Atletico Tucuman | 27 | 7 | 15 | 30:44 | 26 |
26
|
Aldosivi Reserve | 27 | 7 | 16 | 37:56 | 25 |
27
|
Patronato | 27 | 6 | 15 | 21:40 | 25 |
28
|
CA Barracas Central | 27 | 7 | 18 | 18:50 | 23 |