Jacuipense BA - America FC RN (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Jacuipense BA
Brasileiro Série D | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-29 | Jacuipense BA - ASA AL | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | Jacuipense BA - CSE AL | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | AO Itabaiana SE - Jacuipense BA | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Jacuipense BA - Retrô | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-09 | Retrô - Jacuipense BA | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | Jacuipense BA - AO Itabaiana SE | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | CSE AL - Jacuipense BA | 1 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-18 | ASA AL - Jacuipense BA | 1 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-11 | Jacuipense BA - Juazeirense BA | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-04 | Jacuipense BA - CS Sergipe SE | 1 - 1 |
Jacuipense BA - America FC RN
Brazilië, Brasileiro Série D, match Jacuipense BA - America FC RN, starttijd 2022-07-24 19:00:00 internationale tijd.
Jacuipense BA en America FC RN neemt deel aan het kampioenschap Brasileiro Série D, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: America FC RN
Brasileiro Série D | |||
Ronde 11 | |||
2024-06-29 | ACD Potiguar RN - America FC RN | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-22 | America FC RN - Sousa PB | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | America FC RN - Treze FC PB | - | |
Ronde 8 | |||
2024-06-12 | Iguatu - America FC RN | - | |
Ronde 7 | |||
2024-06-08 | America FC RN - Iguatu | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | Treze FC PB - America FC RN | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Sousa PB - America FC RN | 0 - 0 | |
Copa do Brasil | |||
Ronde 3 | |||
2024-05-22 | SC Corinthians SP - America FC RN | 2 - 1 | |
Brasileiro Série D | |||
Ronde 4 | |||
2024-05-19 | America FC RN - ACD Potiguar RN | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-11 | Santa Cruz FC RN - America FC RN | 3 - 2 |
Klassement
Group A1: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amazonas FC | 14 | 9 | 5 | 1 | 37:12 | 31 |
2
|
Rio Branco AC | 14 | 8 | 3 | 3 | 24:11 | 27 |
3
|
Sao Raimundo EC AM | 14 | 6 | 6 | 2 | 19:11 | 24 |
4
|
Sao Raimundo EC RR | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:14 | 23 |
5
|
Porto Velho EC RO | 14 | 6 | 3 | 5 | 28:20 | 21 |
6
|
Trem AP | 14 | 4 | 4 | 6 | 29:27 | 16 |
7
|
SC Humaita AC | 14 | 1 | 3 | 10 | 11:32 | 6 |
8
|
Nautico RR | 14 | 1 | 2 | 11 | 15:57 | 5 |
Group A2: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Moto Clube MA | 14 | 9 | 2 | 4 | 24:14 | 28 |
2
|
Tocantinópolis | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:21 | 22 |
3
|
Pacajus | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:13 | 20 |
4
|
Juventude-MA | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:14 | 20 |
5
|
Fluminense-PI | 14 | 4 | 5 | 5 | 23:19 | 17 |
6
|
Castanhal-PA | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:15 | 17 |
7
|
Tuna Luso PA | 14 | 3 | 4 | 7 | 12:25 | 13 |
8
|
4 de Julho PI | 14 | 2 | 7 | 5 | 13:19 | 13 |
Group A3: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Retrô | 14 | 10 | 3 | 1 | 27:6 | 33 |
2
|
America FC RN | 14 | 6 | 6 | 2 | 20:7 | 24 |
3
|
Sousa PB | 14 | 7 | 3 | 5 | 18:17 | 23 |
4
|
Afogados | 14 | 6 | 4 | 4 | 23:12 | 22 |
5
|
Icasa CE | 14 | 6 | 4 | 4 | 16:18 | 22 |
6
|
São Paulo Crystal | 14 | 3 | 4 | 7 | 13:26 | 13 |
7
|
Globo FC RN | 14 | 3 | 3 | 8 | 14:17 | 12 |
8
|
Crato EC CE | 14 | 1 | 2 | 11 | 5:33 | 5 |
Group A4: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASA AL | 14 | 7 | 4 | 3 | 15:12 | 25 |
2
|
Lagarto FC SE | 14 | 6 | 7 | 1 | 23:12 | 25 |
3
|
Jacuipense BA | 14 | 5 | 6 | 3 | 19:15 | 21 |
4
|
Santa Cruz FC PE | 14 | 5 | 4 | 5 | 14:15 | 19 |
5
|
CS Sergipe SE | 14 | 4 | 6 | 4 | 14:12 | 18 |
6
|
Juazeirense BA | 14 | 4 | 4 | 6 | 8:13 | 16 |
7
|
CSE AL | 14 | 3 | 5 | 6 | 19:22 | 14 |
8
|
Alagoinhas AC BA | 14 | 2 | 4 | 8 | 13:24 | 10 |
Group A5: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Brasiliense FC DF | 14 | 10 | 3 | 1 | 22:10 | 33 |
2
|
Anápolis | 14 | 7 | 4 | 3 | 17:11 | 25 |
3
|
Costa Rica EC | 14 | 6 | 3 | 5 | 14:13 | 21 |
4
|
CE Operario Varzea-Grandense MT | 14 | 6 | 3 | 5 | 10:12 | 21 |
5
|
Ceilandia Esporte Clube DF | 14 | 6 | 2 | 6 | 15:12 | 20 |
6
|
Gremio Anapolis GO | 15 | 4 | 5 | 6 | 16:15 | 17 |
7
|
Ipora GO | 14 | 3 | 6 | 5 | 12:12 | 15 |
8
|
Ação | 15 | 1 | 2 | 12 | 13:34 | 5 |
Group A6: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pouso Alegre | 14 | 7 | 5 | 2 | 12:9 | 26 |
2
|
Bahia de Feira BA | 14 | 6 | 6 | 2 | 17:8 | 24 |
3
|
Real Noroeste ES | 14 | 6 | 5 | 3 | 19:13 | 23 |
4
|
Nova Venécia | 14 | 5 | 7 | 2 | 19:13 | 22 |
5
|
AA Internacional | 14 | 4 | 5 | 5 | 16:16 | 17 |
6
|
Ferroviaria SP | 14 | 4 | 4 | 6 | 15:14 | 16 |
7
|
Urt MG | 14 | 4 | 4 | 6 | 13:26 | 16 |
8
|
AA Caldense MG | 14 | 1 | 2 | 11 | 8:20 | 5 |
Group A7: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sao Bernardo FC | 14 | 7 | 6 | 1 | 13:3 | 27 |
2
|
Parana Clube PR | 14 | 6 | 5 | 3 | 13:8 | 23 |
3
|
Portuguesa RJ | 14 | 5 | 6 | 3 | 13:10 | 21 |
4
|
Oeste FC SP | 14 | 5 | 5 | 4 | 14:15 | 20 |
5
|
Nova Iguacu RJ | 14 | 5 | 5 | 4 | 13:14 | 20 |
6
|
EC Santo Andre | 14 | 4 | 3 | 7 | 12:13 | 15 |
7
|
Cianorte FC PR | 14 | 3 | 5 | 6 | 14:15 | 14 |
8
|
Pérolas Negras | 14 | 1 | 5 | 8 | 9:23 | 8 |
Group A8: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ser Caxias do Sul RS | 14 | 8 | 3 | 3 | 20:12 | 27 |
2
|
CE Aimore RS | 14 | 8 | 3 | 3 | 17:14 | 27 |
3
|
Cascavel | 14 | 7 | 4 | 3 | 16:10 | 25 |
4
|
Azuriz | 14 | 7 | 3 | 4 | 17:12 | 24 |
5
|
EC Sao Luiz RS | 14 | 4 | 6 | 4 | 18:17 | 18 |
6
|
Marcílio Dias | 14 | 4 | 2 | 8 | 14:20 | 14 |
7
|
Grêmio Esportivo Juventus | 14 | 2 | 6 | 6 | 11:17 | 12 |
8
|
Próspera | 14 | 1 | 3 | 10 | 9:20 | 6 |