Pumas Tabasco - Mineros de Zacatecas (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Pumas Tabasco
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 17 | |||
2023-04-18 | Alebrijes de Oaxaca - Pumas Tabasco | 1 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2023-04-12 | Cancún FC - Pumas Tabasco | 4 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2023-04-06 | Pumas Tabasco - Club Atlético Morelia | 1 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2023-03-28 | Mineros de Zacatecas - Pumas Tabasco | 0 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2023-03-26 | Pumas Tabasco - Raya2 Expansión | 1 - 3 |
Pumas Tabasco - Mineros de Zacatecas
Mexico, Liga de Ascenso, Apertura, match Pumas Tabasco - Mineros de Zacatecas, starttijd 2022-07-28 00:05:00 internationale tijd.
Pumas Tabasco en Mineros de Zacatecas neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Apertura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mineros de Zacatecas
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-29 | Leones Negros UDEG - Mineros de Zacatecas | 3 - 0 | |
2024-04-26 | Mineros de Zacatecas - Leones Negros UDEG | 0 - 0 | |
2024-04-18 | Club Atletico La Paz - Mineros de Zacatecas | 2 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-11 | Tlaxcala FC - Mineros de Zacatecas | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-04 | Mineros de Zacatecas - Celaya FC | 2 - 2 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Apertura 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 12 | 2 | 3 | 28:13 | 38 |
2
|
Atlante | 17 | 9 | 7 | 1 | 34:14 | 34 |
3
|
Leones Negros UDEG | 17 | 9 | 4 | 4 | 26:13 | 31 |
4
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 8 | 6 | 3 | 29:16 | 30 |
5
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 8 | 3 | 6 | 23:20 | 27 |
6
|
Club Atlético Morelia | 17 | 7 | 5 | 5 | 23:17 | 26 |
7
|
Venados FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 21:20 | 25 |
8
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 6 | 5 | 6 | 27:29 | 23 |
9
|
CD Tapatío | 17 | 6 | 4 | 7 | 22:27 | 22 |
10
|
Tepatitlán FC | 17 | 5 | 6 | 6 | 22:23 | 21 |
11
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 4 | 8 | 5 | 21:16 | 20 |
12
|
Alacranes de Durango | 17 | 4 | 8 | 5 | 23:28 | 20 |
13
|
Correcaminos UAT | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:22 | 19 |
14
|
Tlaxcala FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 14:26 | 19 |
15
|
Raya2 Expansión | 17 | 4 | 6 | 7 | 16:22 | 18 |
16
|
Club Atletico La Paz | 17 | 4 | 5 | 8 | 22:32 | 17 |
17
|
Cancún FC | 17 | 3 | 5 | 9 | 8:22 | 14 |
18
|
Pumas Tabasco | 17 | 2 | 4 | 11 | 14:32 | 10 |