Mineros de Zacatecas - Atlante (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Mineros de Zacatecas
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-29 | Leones Negros UDEG - Mineros de Zacatecas | 3 - 0 | |
2024-04-26 | Mineros de Zacatecas - Leones Negros UDEG | 0 - 0 | |
2024-04-18 | Club Atletico La Paz - Mineros de Zacatecas | 2 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-11 | Tlaxcala FC - Mineros de Zacatecas | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-04 | Mineros de Zacatecas - Celaya FC | 2 - 2 |
Match statistieken
11 | Overtredingen | 16 |
9 | Hoekschoppen | 4 |
9 | Schoten | 5 |
5 | Schoten op doel | 3 |
3 | Gele kaart | 2 |
1 | Reddingen keeper | 4 |
4 | Schoten naast doel | 2 |
Mineros de Zacatecas - Atlante
Mexico, Liga de Ascenso, Apertura, match Mineros de Zacatecas - Atlante, starttijd 2022-08-05 22:00:00 internationale tijd.
Mineros de Zacatecas en Atlante neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Apertura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Atlante
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 636 | |||
2024-05-19 | Atlante - Cancún FC | 0 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-16 | Cancún FC - Atlante | geannuleerd | |
Ronde 636 | |||
2024-05-16 | Cancún FC - Atlante | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-12 | Leones Negros UDEG - Atlante | 1 - 2 | |
2024-05-09 | Atlante - Leones Negros UDEG | 2 - 0 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Apertura 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 12 | 2 | 3 | 28:13 | 38 |
2
|
Atlante | 17 | 9 | 7 | 1 | 34:14 | 34 |
3
|
Leones Negros UDEG | 17 | 9 | 4 | 4 | 26:13 | 31 |
4
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 8 | 6 | 3 | 29:16 | 30 |
5
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 8 | 3 | 6 | 23:20 | 27 |
6
|
Club Atlético Morelia | 17 | 7 | 5 | 5 | 23:17 | 26 |
7
|
Venados FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 21:20 | 25 |
8
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 6 | 5 | 6 | 27:29 | 23 |
9
|
CD Tapatío | 17 | 6 | 4 | 7 | 22:27 | 22 |
10
|
Tepatitlán FC | 17 | 5 | 6 | 6 | 22:23 | 21 |
11
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 4 | 8 | 5 | 21:16 | 20 |
12
|
Alacranes de Durango | 17 | 4 | 8 | 5 | 23:28 | 20 |
13
|
Correcaminos UAT | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:22 | 19 |
14
|
Tlaxcala FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 14:26 | 19 |
15
|
Raya2 Expansión | 17 | 4 | 6 | 7 | 16:22 | 18 |
16
|
Club Atletico La Paz | 17 | 4 | 5 | 8 | 22:32 | 17 |
17
|
Cancún FC | 17 | 3 | 5 | 9 | 8:22 | 14 |
18
|
Pumas Tabasco | 17 | 2 | 4 | 11 | 14:32 | 10 |