Evenementen: CD Melipilla
Segunda División | |||
Ronde 13 | |||
2024-05-26 | CD Melipilla - Lautaro de Buin | - | |
Ronde 12 | |||
2024-05-19 | Provincial Osorno - CD Melipilla | - | |
Ronde 11 | |||
2024-05-11 | CD Melipilla - Provincial Ovalle | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-05 | Deportes Rengo - CD Melipilla | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-27 | Deportes Concepcion - CD Melipilla | 1 - 3 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-20 | CD Melipilla - Deportes Puerto Montt | 0 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-13 | Real San Joaquin - CD Melipilla | 1 - 1 |
CD Melipilla - Union San Felipe
Chili, Primera B, match CD Melipilla - Union San Felipe, starttijd 2022-08-10 00:00:00 internationale tijd.
CD Melipilla en Union San Felipe neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Union San Felipe
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-02 | Union San Felipe - San Marcos de Arica | - | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | Deportes Magallanes - Union San Felipe | - | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Deportes La Serena - Union San Felipe | - | |
Ronde 12 | |||
2024-05-10 | Union San Felipe - Santiago Morning | 2 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-04 | Universidad de Concepcion - Union San Felipe | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-28 | Union San Felipe - CSD Rangers | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-04-22 | AC Barnechea - Union San Felipe | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-14 | Union San Felipe - Club de Deportes Temuco SADP | 2 - 3 |
Klassement
Primera B: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes Magallanes | 32 | 22 | 6 | 4 | 61:23 | 72 |
2
|
CD Cobreloa Calama | 32 | 20 | 8 | 4 | 41:24 | 68 |
3
|
Deportes Copiapo | 32 | 15 | 7 | 10 | 46:34 | 52 |
4
|
Union San Felipe | 32 | 15 | 7 | 10 | 38:35 | 52 |
5
|
Deportes Puerto Montt | 32 | 12 | 11 | 9 | 36:31 | 47 |
6
|
Universidad de Concepcion | 32 | 12 | 10 | 10 | 42:34 | 46 |
7
|
CSD Rangers | 32 | 14 | 4 | 14 | 39:40 | 46 |
8
|
AC Barnechea | 32 | 12 | 8 | 12 | 47:43 | 44 |
9
|
Santiago Wanderers | 32 | 10 | 12 | 10 | 37:37 | 42 |
10
|
Club de Deportes Temuco SADP | 32 | 10 | 8 | 14 | 31:41 | 38 |
11
|
CD Santa Cruz | 32 | 9 | 9 | 14 | 34:39 | 36 |
12
|
Deportes Iquique | 32 | 8 | 11 | 13 | 31:38 | 35 |
13
|
Deportes Recoleta | 32 | 8 | 10 | 14 | 34:41 | 34 |
14
|
Santiago Morning | 32 | 8 | 10 | 14 | 37:47 | 34 |
15
|
San Luis de Quillota | 32 | 7 | 13 | 12 | 27:42 | 34 |
16
|
CD Melipilla | 32 | 7 | 9 | 16 | 30:49 | 30 |
17
|
Arturo Fernandez Vial | 32 | 3 | 17 | 12 | 26:39 | 26 |