FC Eilenburg - Wacker 90 Nordhausen (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Eilenburg
Regionalliga Nordost | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-19 | Carl Zeiss Jena - FC Eilenburg | 2 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-12 | FC Eilenburg - Chemnitzer FC | 3 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-03 | FC Eilenburg - ZFC Meuselwitz | 0 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-04-26 | VSG Altglienicke - FC Eilenburg | 2 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-04-20 | FC Eilenburg - FSV Zwickau | 0 - 2 |
FC Eilenburg - Wacker 90 Nordhausen
Duitsland Amateur, Oberliga NOFV Süd, match FC Eilenburg - Wacker 90 Nordhausen, starttijd 2022-08-05 17:00:00 internationale tijd.
FC Eilenburg en Wacker 90 Nordhausen neemt deel aan het kampioenschap Oberliga NOFV Süd, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Wacker 90 Nordhausen
Oberliga NOFV Süd | |||
Ronde 34 | |||
2023-06-10 | FC Grimma - Wacker 90 Nordhausen | 1 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2023-05-25 | Wacker 90 Nordhausen - FC An der Fahner Höhe | 1 - 3 | |
Ronde 32 | |||
2023-05-21 | FC Oberlausitz Neugersdorf - Wacker 90 Nordhausen | 2 - 4 | |
Ronde 31 | |||
2023-05-14 | Wacker 90 Nordhausen - FC Einheit Wernigerode | 1 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2023-05-05 | Einheit Rudolstadt - Wacker 90 Nordhausen | 2 - 0 |
Klassement
Oberliga NOFV South 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Eilenburg | 34 | 22 | 5 | 7 | 65:33 | 71 |
2
|
VfB 1921 Krieschow | 34 | 20 | 5 | 9 | 81:53 | 65 |
3
|
Bischofswerdaer FV 1908 | 34 | 17 | 8 | 9 | 69:36 | 59 |
4
|
VFC Plauen | 34 | 16 | 9 | 9 | 82:47 | 57 |
5
|
FSV Budissa Bautzen | 34 | 16 | 6 | 12 | 66:55 | 54 |
6
|
VfB Auerbach 1906 | 34 | 12 | 14 | 8 | 55:42 | 50 |
7
|
SC Freital | 34 | 14 | 8 | 12 | 49:42 | 50 |
8
|
Union Sandersdorf | 34 | 13 | 10 | 11 | 37:43 | 49 |
9
|
FC Einheit Wernigerode | 34 | 13 | 9 | 12 | 66:66 | 48 |
10
|
Einheit Rudolstadt | 34 | 12 | 11 | 11 | 50:53 | 47 |
11
|
VfL Halle 1896 | 34 | 12 | 8 | 14 | 45:49 | 44 |
12
|
Ludwigsfelder FC | 34 | 11 | 10 | 13 | 35:38 | 43 |
13
|
FC Grimma | 34 | 10 | 12 | 12 | 41:46 | 42 |
14
|
FC An der Fahner Höhe | 34 | 12 | 5 | 17 | 50:67 | 41 |
15
|
Wacker 90 Nordhausen | 34 | 10 | 6 | 18 | 42:65 | 36 |
16
|
SV Blau-Weiss Zorbau | 34 | 7 | 10 | 17 | 58:77 | 31 |
17
|
SV Westerhausen | 34 | 6 | 10 | 18 | 44:84 | 28 |
18
|
FC Oberlausitz Neugersdorf | 34 | 4 | 12 | 18 | 27:66 | 24 |