Stormers SC - Club Real Candua (13-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Stormers SC
Copa Simón Bolívar | |||
Ronde 4 | |||
2024-07-07 | Stormers SC - Deportivo Alemán | - | |
Ronde 3 | |||
2024-06-30 | Universitario de Sucre - Stormers SC | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-23 | Stormers SC - CA Nacional Sucre | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | Deportivo Alemán - Stormers SC | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | AD Fancesa - Stormers SC | 1 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Stormers SC - CA K'arapanza Tarabuco | 5 - 1 |
Stormers SC - Club Real Candua
Bolivia, Copa Simón Bolívar, match Stormers SC - Club Real Candua, starttijd 2022-08-13 17:30:48 internationale tijd.
Stormers SC en Club Real Candua neemt deel aan het kampioenschap Copa Simón Bolívar, Bolivia.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Club Real Candua
Copa Simón Bolívar | |||
Ronde 6 | |||
2022-08-20 | Club Real Candua - Mojocoya FC | 1 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2022-08-13 | Stormers SC - Club Real Candua | 13 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2022-08-07 | Club Real Candua - CA Morro Municipal | 0 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2022-08-03 | Mojocoya FC - Club Real Candua | 5 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2022-07-31 | Club Real Candua - Stormers SC | 0 - 3 |
Klassement
Primeira Fase - Group A 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Libertad Gran Mamoré | 6 | 4 | 0 | 2 | 18:4 | 12 |
2
|
Universitario del Beni | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 10 |
3
|
Alianza Beni FC | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:18 | 7 |
4
|
3 de Febrero FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | 6 |
Primeira Fase - Group B 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stormers SC | 6 | 5 | 1 | 0 | 23:3 | 16 |
2
|
Mojocoya FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 12 |
3
|
CA Morro Municipal | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:6 | 7 |
4
|
Club Real Candua | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:32 | 0 |
Primeira Fase - Group C 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cochabamba FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:6 | 12 |
2
|
Enrique Happ de Cochabamba | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 11 |
3
|
Nueva Cliza | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:5 | 9 |
4
|
CD Real Mizque | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:17 | 0 |
Primeira Fase - Group E 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDT Real Oruro | 6 | 5 | 1 | 0 | 20:4 | 16 |
2
|
CD Sur-Car | 6 | 4 | 1 | 1 | 15:8 | 13 |
3
|
Deportivo Shalon | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | 6 |
4
|
Municipal Challapata | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:23 | 0 |
Primeira Fase - Group F 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Vaca Díez | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 10 |
2
|
Mariscal Sucre | 4 | 2 | 1 | 1 | 14:4 | 7 |
3
|
Club Libertad FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:15 | 0 |
Primeira Fase - Group G 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wilstermann-Cooperativas | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:3 | 10 |
2
|
Deportivo Cervecería | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 10 |
3
|
Deportivo JUVA | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 8 |
4
|
CDC 23 de Marzo | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:14 | 6 |
Primeira Fase - Group H 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Destroyers | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:10 | 11 |
2
|
Club 24 de Septiembre | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 10 |
3
|
Atlético Warnes | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:10 | 6 |
4
|
CD Argentinos Juniors | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:12 | 5 |
Primeira Fase - Group I 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club García Ágreda | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
2
|
Atlético Bermejo | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
3
|
Comercio Bermejo FC | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | 5 |
4
|
CA Ciclón | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |