Alebrijes de Oaxaca - Club Atlético Morelia (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Alebrijes de Oaxaca
Liga de Ascenso, Clausura | |||
2024-04-21 | Club Atletico La Paz - Alebrijes de Oaxaca | 3 - 2 | |
2024-04-18 | Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora | 1 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-13 | Alebrijes de Oaxaca - Club Atlético Morelia | 3 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-03 | Dorados de Sinaloa - Alebrijes de Oaxaca | 1 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-27 | Alebrijes de Oaxaca - Tepatitlán FC | 1 - 0 |
Alebrijes de Oaxaca - Club Atlético Morelia
Mexico, Liga de Ascenso, Apertura, match Alebrijes de Oaxaca - Club Atlético Morelia, starttijd 2022-08-26 22:00:00 internationale tijd.
Alebrijes de Oaxaca en Club Atlético Morelia neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Apertura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Club Atlético Morelia
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 15 | |||
2024-04-13 | Alebrijes de Oaxaca - Club Atlético Morelia | 3 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-05 | Club Atlético Morelia - Leones Negros UDEG | 0 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-29 | Club Atlético Morelia - Venados FC | 3 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-24 | Atlante - Club Atlético Morelia | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-22 | Celaya FC - Club Atlético Morelia | 1 - 2 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Apertura 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 12 | 2 | 3 | 28:13 | 38 |
2
|
Atlante | 17 | 9 | 7 | 1 | 34:14 | 34 |
3
|
Leones Negros UDEG | 17 | 9 | 4 | 4 | 26:13 | 31 |
4
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 8 | 6 | 3 | 29:16 | 30 |
5
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 8 | 3 | 6 | 23:20 | 27 |
6
|
Club Atlético Morelia | 17 | 7 | 5 | 5 | 23:17 | 26 |
7
|
Venados FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 21:20 | 25 |
8
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 6 | 5 | 6 | 27:29 | 23 |
9
|
CD Tapatío | 17 | 6 | 4 | 7 | 22:27 | 22 |
10
|
Tepatitlán FC | 17 | 5 | 6 | 6 | 22:23 | 21 |
11
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 4 | 8 | 5 | 21:16 | 20 |
12
|
Alacranes de Durango | 17 | 4 | 8 | 5 | 23:28 | 20 |
13
|
Correcaminos UAT | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:22 | 19 |
14
|
Tlaxcala FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 14:26 | 19 |
15
|
Raya2 Expansión | 17 | 4 | 6 | 7 | 16:22 | 18 |
16
|
Club Atletico La Paz | 17 | 4 | 5 | 8 | 22:32 | 17 |
17
|
Cancún FC | 17 | 3 | 5 | 9 | 8:22 | 14 |
18
|
Pumas Tabasco | 17 | 2 | 4 | 11 | 14:32 | 10 |