FC Libertad Gran Mamoré - Atlético Warnes (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Libertad Gran Mamoré
Division Profesional | |||
Ronde 29 | |||
2023-12-16 | FC Libertad Gran Mamoré - San Antonio Bulo-Bulo | 2 - 0 | |
2023-12-13 | San Antonio Bulo-Bulo - FC Libertad Gran Mamoré | 2 - 0 | |
Ronde 33 | |||
2023-12-02 | FC Libertad Gran Mamoré - Clube Desportivo Aurora | 0 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2023-11-26 | Blooming - FC Libertad Gran Mamoré | 0 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2023-11-19 | FC Libertad Gran Mamoré - Oriente Petrolero | 3 - 1 |
FC Libertad Gran Mamoré - Atlético Warnes
Bolivia, Copa Simón Bolívar, match FC Libertad Gran Mamoré - Atlético Warnes, starttijd 2022-08-28 20:00:00 internationale tijd.
FC Libertad Gran Mamoré en Atlético Warnes neemt deel aan het kampioenschap Copa Simón Bolívar, Bolivia.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Atlético Warnes
Copa Simón Bolívar | |||
Ronde 5 | |||
2022-09-24 | Academia del Balompié Boliviano - Atlético Warnes | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2022-09-18 | Atlético Warnes - FC Libertad Gran Mamoré | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2022-09-02 | Atlético Warnes - Academia del Balompié Boliviano | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2022-08-28 | FC Libertad Gran Mamoré - Atlético Warnes | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2022-08-21 | Atlético Warnes - Club Destroyers | 1 - 2 |
Klassement
Primeira Fase - Group A 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Libertad Gran Mamoré | 6 | 4 | 0 | 2 | 18:4 | 12 |
2
|
Universitario del Beni | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:9 | 10 |
3
|
Alianza Beni FC | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:18 | 7 |
4
|
3 de Febrero FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:12 | 6 |
Primeira Fase - Group B 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Stormers SC | 6 | 5 | 1 | 0 | 23:3 | 16 |
2
|
Mojocoya FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 11:9 | 12 |
3
|
CA Morro Municipal | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:6 | 7 |
4
|
Club Real Candua | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:32 | 0 |
Primeira Fase - Group C 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cochabamba FC | 6 | 3 | 3 | 0 | 9:6 | 12 |
2
|
Enrique Happ de Cochabamba | 6 | 3 | 2 | 1 | 11:4 | 11 |
3
|
Nueva Cliza | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:5 | 9 |
4
|
CD Real Mizque | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:17 | 0 |
Primeira Fase - Group E 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDT Real Oruro | 6 | 5 | 1 | 0 | 20:4 | 16 |
2
|
CD Sur-Car | 6 | 4 | 1 | 1 | 15:8 | 13 |
3
|
Deportivo Shalon | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:12 | 6 |
4
|
Municipal Challapata | 6 | 0 | 0 | 6 | 4:23 | 0 |
Primeira Fase - Group F 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Vaca Díez | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:5 | 10 |
2
|
Mariscal Sucre | 4 | 2 | 1 | 1 | 14:4 | 7 |
3
|
Club Libertad FC | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:15 | 0 |
Primeira Fase - Group G 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wilstermann-Cooperativas | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:3 | 10 |
2
|
Deportivo Cervecería | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | 10 |
3
|
Deportivo JUVA | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | 8 |
4
|
CDC 23 de Marzo | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:14 | 6 |
Primeira Fase - Group H 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Destroyers | 6 | 3 | 2 | 1 | 12:10 | 11 |
2
|
Club 24 de Septiembre | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:5 | 10 |
3
|
Atlético Warnes | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:10 | 6 |
4
|
CD Argentinos Juniors | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:12 | 5 |
Primeira Fase - Group I 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club García Ágreda | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
2
|
Atlético Bermejo | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
3
|
Comercio Bermejo FC | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | 5 |
4
|
CA Ciclón | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |