Evenementen: KKS 1925 Kalisz
II Liga | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | KKS 1925 Kalisz - ZKS Stal Stalowa Wola | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-29 | KKS 1925 Kalisz - KS Polonia Bytom SA | 1 - 0 | |
Ronde 34 | |||
2024-05-25 | KKS 1925 Kalisz - Skra Czestochowa | 4 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-18 | Olimpia Grudziadz - KKS 1925 Kalisz | 0 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-11 | KKS 1925 Kalisz - MKP Kotwica Kolobrzeg | 0 - 2 |
KKS 1925 Kalisz - Slask Wroclaw II
Polen, II Liga, match KKS 1925 Kalisz - Slask Wroclaw II, starttijd 2022-09-04 11:30:00 internationale tijd.
KKS 1925 Kalisz en Slask Wroclaw II neemt deel aan het kampioenschap II Liga, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Slask Wroclaw II
III Liga, Group 3 | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-08 | Karkonosze Jelenia Góra - Slask Wroclaw II | - | |
Ronde 33 | |||
2024-06-01 | Slask Wroclaw II - Stilon Gorzów Wielkopolski | 3 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-26 | KS Lechia Zielona Gora - Slask Wroclaw II | 0 - 2 | |
Ronde 31 | |||
2024-05-19 | Slask Wroclaw II - Raków Częstochowa II | 3 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-15 | GKS Pniwek Pawlowice - Slask Wroclaw II | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-11 | Slask Wroclaw II - MKS Kluczbork | 0 - 1 |
Klassement
II Liga 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Warschau | 34 | 18 | 11 | 5 | 57:36 | 65 |
2
|
MKS Znicz Pruszkow | 34 | 18 | 5 | 11 | 49:37 | 59 |
3
|
MKP Kotwica Kolobrzeg | 34 | 17 | 8 | 9 | 45:33 | 59 |
4
|
Stomil Olsztyn | 34 | 14 | 15 | 5 | 51:32 | 57 |
5
|
KS Wisla Pulawy | 34 | 16 | 8 | 10 | 56:38 | 56 |
6
|
LKP Motor Lublin | 34 | 15 | 10 | 9 | 52:37 | 55 |
7
|
KKS 1925 Kalisz | 34 | 15 | 9 | 10 | 63:45 | 54 |
8
|
Pogon Siedlce | 34 | 13 | 9 | 12 | 41:42 | 48 |
9
|
PKS Olimpia Elblag | 34 | 12 | 11 | 11 | 40:36 | 47 |
10
|
GKS Jastrzebie Zdroj | 34 | 13 | 8 | 13 | 41:45 | 47 |
11
|
Lech Poznań II | 34 | 10 | 12 | 12 | 45:60 | 42 |
12
|
KS Hutnik Krakow SSA | 34 | 10 | 10 | 14 | 41:48 | 40 |
13
|
Radunia Stężyca | 34 | 10 | 9 | 15 | 47:57 | 39 |
14
|
Zagłębie Lubin II | 34 | 11 | 5 | 18 | 44:68 | 38 |
15
|
KS Gornik Polkowice | 34 | 10 | 7 | 17 | 46:52 | 37 |
16
|
Siarka Tarnobrzeg | 34 | 8 | 9 | 17 | 37:57 | 33 |
17
|
Garbarnia Kraków | 34 | 9 | 5 | 20 | 52:65 | 32 |
18
|
Slask Wroclaw II | 34 | 8 | 7 | 19 | 38:57 | 31 |