SC Bilgorod Bilogorodka - SK Gatne (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SC Bilgorod Bilogorodka
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | Denhoff Denykhivka - SC Bilgorod Bilogorodka | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SC Bilgorod Bilogorodka - FC Sturm Ivankiv | 0 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | FC Bavaria Sviatopetrivske - SC Bilgorod Bilogorodka | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | SC Bilgorod Bilogorodka - FC Druzhba Myrivka | 0 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | KDUSH Nika U19 - SC Bilgorod Bilogorodka | 0 - 0 |
SC Bilgorod Bilogorodka - SK Gatne
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, match SC Bilgorod Bilogorodka - SK Gatne, starttijd 2022-09-03 14:00:23 internationale tijd.
SC Bilgorod Bilogorodka en SK Gatne neemt deel aan het kampioenschap Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Gatne
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Druzhba Myrivka - SK Gatne | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SK Gatne - FC Polissia Stavky | 1 - 5 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | KDUSH Nika U19 - SK Gatne | 0 - 5 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | SK Gatne - FC Partizan Kodra | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - SK Gatne | 2 - 0 |
Klassement
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |