SK Dynamo Ceske Budejovice - Mlada Boleslav (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SK Dynamo Ceske Budejovice
U19 1st Division | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | FC Pardubice - SK Dynamo Ceske Budejovice | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | SK Dynamo Ceske Budejovice - Sigma Olomouc | 0 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | 1 FC Slovacko - SK Dynamo Ceske Budejovice | 3 - 6 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | SK Dynamo Ceske Budejovice - FC Viktoria Plzen | 1 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | MFK Karvina - SK Dynamo Ceske Budejovice | 0 - 2 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-04 | SK Dynamo Ceske Budejovice - Banik Ostrava | 3 - 0 |
SK Dynamo Ceske Budejovice - Mlada Boleslav
Tsjechië, U19 1st Division, match SK Dynamo Ceske Budejovice - Mlada Boleslav, starttijd 2022-09-03 09:00:00 internationale tijd.
SK Dynamo Ceske Budejovice en Mlada Boleslav neemt deel aan het kampioenschap U19 1st Division, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mlada Boleslav
U19 1st Division | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | FC Viktoria Plzen - Mlada Boleslav | - | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | Mlada Boleslav - MFK Karvina | 4 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-25 | Banik Ostrava - Mlada Boleslav | 2 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-18 | Mlada Boleslav - MFK Frydek Mistek U19 | 1 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-11 | Slavia Praag - Mlada Boleslav | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2024-05-04 | Mlada Boleslav - 1 FC Brno | 2 - 3 |
Klassement
U19 1. Liga 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | Doelpunten | Pnt | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sparta Praag | 30 | 19 | 6 | 78:36 | 62 |
2
|
Sigma Olomouc | 30 | 19 | 11 | 70:39 | 57 |
3
|
FC Pardubice | 30 | 18 | 9 | 61:37 | 57 |
4
|
Banik Ostrava | 30 | 18 | 9 | 58:37 | 57 |
5
|
1 FC Brno | 30 | 16 | 8 | 67:49 | 54 |
6
|
Slavia Praag | 30 | 16 | 9 | 64:30 | 53 |
7
|
FC Viktoria Plzen | 31 | 14 | 11 | 61:53 | 48 |
8
|
1 FC Slovacko | 30 | 13 | 12 | 41:37 | 44 |
9
|
FC Fastav Zlin | 30 | 13 | 13 | 76:61 | 43 |
10
|
SK Dynamo Ceske Budejovice | 30 | 13 | 13 | 48:52 | 43 |
11
|
Mlada Boleslav | 30 | 12 | 13 | 51:46 | 41 |
12
|
Vysočina Jihlava U19 | 30 | 13 | 15 | 48:51 | 41 |
13
|
MFK Karvina | 30 | 10 | 13 | 58:68 | 37 |
14
|
Dukla Praha U19 | 30 | 9 | 16 | 48:66 | 32 |
15
|
Hradec Kralove | 30 | 6 | 21 | 31:61 | 21 |
16
|
1 FK Pribram | 31 | 0 | 30 | 14:151 | 1 |