FC Partizan Kodra - FC Sturm Ivankiv (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Partizan Kodra
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Partizan Kodra - FC Arsenal Kiev | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | FC Zorya Myronivshini - FC Partizan Kodra | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | FC Partizan Kodra - FC Polissia Stavky | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | SK Gatne - FC Partizan Kodra | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | Denhoff Denykhivka - FC Partizan Kodra | 1 - 2 |
FC Partizan Kodra - FC Sturm Ivankiv
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, match FC Partizan Kodra - FC Sturm Ivankiv, starttijd 2022-09-10 14:00:21 internationale tijd.
FC Partizan Kodra en FC Sturm Ivankiv neemt deel aan het kampioenschap Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Sturm Ivankiv
Club Friendly Games | |||
2024-03-05 | FC Livyy Bereh Kyiv - FC Sturm Ivankiv | 5 - 0 | |
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Sturm Ivankiv - SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SC Bilgorod Bilogorodka - FC Sturm Ivankiv | 0 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | FC Sturm Ivankiv - FC Arsenal Kiev | 3 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | FC Zorya Myronivshini - FC Sturm Ivankiv | 0 - 5 |
Klassement
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |