FC AGMK - Pachtakor Tasjkent (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
86.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Botirali Ergashev | G | 28 | ||
7 | Dilshod Akhmadaliev | D | 29 | ||
5 | Anzur Ismailov | D | 38 | 0,3M+ | |
3 | Sardor Rakhmanov | D | 29 | ||
88 | Siavash Haghnazari | M | 28 | 0,2M+ | |
15 | Giorgi Papava | M | 30 | 0,2M+ | |
8 | Abdulla Abdullaev | D | 24 | 0,2M+ | |
2 | Akramjon Komilov | D | 27 | 0,5M+ | |
17 | Sanjar Tursunov | F | 36 | 0,3M+ | |
99 | Mirjahon Mirahmadov | F | 26 | 0,4M+ | |
10 | Khurshid Giyosov | F | 28 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Dilshod Yokubov | G | 20 | ||
13 | Eldorbek Begimov | D | 20 | ||
16 | Artyom Filiposyan | D | 35 | ||
63 | Alisher Dzhalilov | M | 30 | 0,3M+ | |
22 | Shohruh Gadoev | M | 31 | 0,4M+ | |
19 | Mukhammadanas Khasanov | M | 26 | ||
4 | Mirjamol Kosimov | M | 28 | 0,2M+ | |
27 | Martin Boakye | F | 28 | 0,1M+ | |
9 | Danu Spătaru | F | 29 | 0,2M+ |
Startopstellingen bevestigd
3-5-2
Opstelling formaties
92.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
35 | Sanjar Kuvvatov | G | 33 | 0,7M+ | |
13 | Illija Martinovič | D | 29 | 0,4M+ | |
88 | Shakhzod Azmiddinov | M | 23 | ||
34 | Farrux Sayfiyev | D | 32 | 0,8M+ | |
3 | Khozhiakbar Alidzhanov | D | 26 | 0,7M+ | |
7 | Odilijon Khamrobekov | D | 27 | 0,7M+ | |
27 | Sardor Sobirkhuzhaev | M | 29 | 0,6M+ | |
8 | Azizbek Turgunboev | M | 29 | 0,5M+ | |
17 | Dostonbek Khamdamov | M | 27 | 0,9M+ | |
19 | Przemysław Banaszak | F | 26 | ||
10 | Dragan Ceran | F | 36 | 1,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
33 | Eldorbek Suyunov | G | 32 | 0,7M+ | |
23 | Sherzod Azamov | D | 33 | ||
5 | Oleksandr Nasonov | D | 31 | 0,4M+ | |
77 | Dostonbek Tursunov | D | 28 | 0,3M+ | |
42 | Abbosbek Fayzullaev | M | 19 | ||
46 | Shahriyor Jabborov | M | |||
28 | Diyor Kholmatov | M | 21 | ||
63 | Muhammadali Urinbaev | F |
Evenementen: FC AGMK
PFL | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | Qizilqum Zarafshon - FC AGMK | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | FC AGMK - Pachtakor Tasjkent | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-17 | FC Olimpik - FC AGMK | - | |
Ronde 10 | |||
2024-05-31 | FC AGMK - PFK Metallurg Bekabad | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-26 | FK Neftchi Fargona - FC AGMK | 1 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-19 | FC AGMK - PFC Sogdiana | 5 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-14 | PFK Lokomotiv Tashkent - FC AGMK | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-07 | FC AGMK - FC Nasaf | 3 - 4 |
FC AGMK - Pachtakor Tasjkent
Oezbekistan, PFL, match FC AGMK - Pachtakor Tasjkent, starttijd 2022-09-15 14:00:00 internationale tijd.
FC AGMK en Pachtakor Tasjkent neemt deel aan het kampioenschap PFL, Oezbekistan.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Pachtakor Tasjkent
PFL | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Pachtakor Tasjkent - FC Bunyodkor | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | FC AGMK - Pachtakor Tasjkent | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | Pachtakor Tasjkent - PFK Navbahor Namangan | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-02 | FC Andijon - Pachtakor Tasjkent | 1 - 3 | |
Super Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-29 | Pachtakor Tasjkent - FC Nasaf | 1 - 1 | |
PFL | |||
Ronde 9 | |||
2024-05-25 | Pachtakor Tasjkent - Qizilqum Zarafshon | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-20 | PFK Dinamo Samarqand - Pachtakor Tasjkent | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-11 | FC Olimpik - Pachtakor Tasjkent | 1 - 2 |
Klassement
Superliga 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pachtakor Tasjkent | 26 | 15 | 9 | 2 | 47:18 | 54 |
2
|
PFK Navbahor Namangan | 26 | 15 | 8 | 3 | 33:15 | 53 |
3
|
FC Nasaf | 26 | 13 | 10 | 3 | 37:16 | 49 |
4
|
FC AGMK | 26 | 13 | 5 | 8 | 44:23 | 44 |
5
|
Qizilqum Zarafshon | 26 | 12 | 3 | 11 | 34:36 | 39 |
6
|
FC Olimpik | 26 | 7 | 14 | 5 | 31:28 | 35 |
7
|
PFC Sogdiana | 26 | 9 | 7 | 10 | 31:31 | 34 |
8
|
FC Bunyodkor | 26 | 9 | 7 | 10 | 29:37 | 34 |
9
|
FK Neftchi Fargona | 26 | 8 | 8 | 10 | 31:32 | 32 |
10
|
PFK Metallurg Bekabad | 26 | 8 | 8 | 10 | 19:27 | 32 |
11
|
Surkhon Termez | 26 | 7 | 5 | 14 | 25:44 | 26 |
12
|
PFK Lokomotiv Tashkent | 26 | 6 | 6 | 14 | 22:36 | 24 |
13
|
FK Kokand 1912 | 26 | 4 | 10 | 12 | 21:38 | 22 |
14
|
PFK Dinamo Samarqand | 26 | 3 | 6 | 17 | 24:47 | 15 |