FC Olimpik - FC Bunyodkor (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
70 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
13 | Khamidullo Abdunabiev | G | |||
2 | Saidazamat Mirsaidov | D | |||
19 | Dostonbek Tursunov | D | |||
5 | Mukhammadkodir Khamraliev | D | |||
23 | Abdurauf Buriev | M | |||
37 | Alisher Odilov | M | 20 | ||
10 | Farrukhbek Mukhtorov | M | |||
44 | Shahzod Toirov | M | |||
11 | Otabek Jurakuziev | F | |||
7 | Ruslanbek Jiyanov | F | |||
21 | Mukhammadaziz Ibrakhimov | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Vladimir Nazarov | G | |||
28 | Sunnatillokh Khamidzhonov | D | 21 | ||
47 | Nodirbek Abdikhalikov | M | |||
9 | Temur Mamasidikov | M | |||
6 | Bekhzod Shamsiev | M | 20 | ||
17 | Jaloliddin Sodikov | M | |||
99 | Mukhammadali Giyosov | F | |||
22 | Pulatkhozha Kholdorkhonov | F | 18 | ||
8 | Mironshaho Sattorov |
Startopstellingen bevestigd
4-3-1-2
Opstelling formaties
58.6 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
32 | Sukhrob Sultanov | G | 33 | ||
3 | Mahamadjonov | D | |||
4 | Davron Ergashev | D | 35 | 0,3M+ | |
5 | Jasur Yakubov | D | 24 | ||
6 | Avazbek Ulmasaliev | D | 21 | ||
22 | Usmonali Ismonaliev | M | 23 | ||
10 | Rasul Yuldashev | M | 23 | ||
34 | Sukhrob Izzatov | M | 24 | 0,1M+ | |
99 | Umid Sultonov | M | 18 | ||
29 | Muzaffar Olimjonov | F | |||
8 | Francis Narh | F | 29 | 0,2M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
91 | Zafar Safoev | G | 30 | ||
25 | Muhammadsafo Fozilov | M | |||
37 | Mukhammadodil Kakhramonov | M | 27 | 0,1M+ | |
11 | Dimitrije Pobulic | M | 29 | ||
33 | Umarali Rahmonaleiv | M | 18 | ||
15 | Jasurbek Khakimov | F | 27 | 0,1M+ | |
19 | Tupliyev |
Evenementen: FC Olimpik
PFL | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | FC Olimpik - Surkhon Termez | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | FC Bunyodkor - FC Olimpik | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-17 | FC Olimpik - FC AGMK | - | |
Ronde 6 | |||
2024-06-13 | PFK Dinamo Samarqand - FC Olimpik | - | |
Ronde 10 | |||
2024-05-30 | PFK Navbahor Namangan - FC Olimpik | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-24 | FC Olimpik - FC Andijon | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-18 | Qizilqum Zarafshon - FC Olimpik | 2 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-11 | FC Olimpik - Pachtakor Tasjkent | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-07 | PFK Dinamo Samarqand - FC Olimpik | Uitgesteld |
FC Olimpik - FC Bunyodkor
Oezbekistan, PFL, match FC Olimpik - FC Bunyodkor, starttijd 2022-09-15 14:30:00 internationale tijd.
FC Olimpik en FC Bunyodkor neemt deel aan het kampioenschap PFL, Oezbekistan.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Bunyodkor
PFL | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Pachtakor Tasjkent - FC Bunyodkor | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-23 | FC Bunyodkor - FC Olimpik | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-14 | PFK Metallurg Bekabad - FC Bunyodkor | - | |
Ronde 10 | |||
2024-06-01 | FC Bunyodkor - FK Neftchi Fargona | 0 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-26 | PFC Sogdiana - FC Bunyodkor | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-21 | FC Bunyodkor - PFK Lokomotiv Tashkent | 3 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-13 | FC Nasaf - FC Bunyodkor | 0 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-05 | FC Bunyodkor - Surkhon Termez | 0 - 2 |
Klassement
Superliga 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pachtakor Tasjkent | 26 | 15 | 9 | 2 | 47:18 | 54 |
2
|
PFK Navbahor Namangan | 26 | 15 | 8 | 3 | 33:15 | 53 |
3
|
FC Nasaf | 26 | 13 | 10 | 3 | 37:16 | 49 |
4
|
FC AGMK | 26 | 13 | 5 | 8 | 44:23 | 44 |
5
|
Qizilqum Zarafshon | 26 | 12 | 3 | 11 | 34:36 | 39 |
6
|
FC Olimpik | 26 | 7 | 14 | 5 | 31:28 | 35 |
7
|
PFC Sogdiana | 26 | 9 | 7 | 10 | 31:31 | 34 |
8
|
FC Bunyodkor | 26 | 9 | 7 | 10 | 29:37 | 34 |
9
|
FK Neftchi Fargona | 26 | 8 | 8 | 10 | 31:32 | 32 |
10
|
PFK Metallurg Bekabad | 26 | 8 | 8 | 10 | 19:27 | 32 |
11
|
Surkhon Termez | 26 | 7 | 5 | 14 | 25:44 | 26 |
12
|
PFK Lokomotiv Tashkent | 26 | 6 | 6 | 14 | 22:36 | 24 |
13
|
FK Kokand 1912 | 26 | 4 | 10 | 12 | 21:38 | 22 |
14
|
PFK Dinamo Samarqand | 26 | 3 | 6 | 17 | 24:47 | 15 |