KDUSH Nika U19 - SC Bilgorod Bilogorodka (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: KDUSH Nika U19
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Bavaria Sviatopetrivske - KDUSH Nika U19 | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | KDUSH Nika U19 - FC Druzhba Myrivka | 2 - 5 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | KDUSH Nika U19 - SK Gatne | 0 - 5 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka - KDUSH Nika U19 | 4 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | KDUSH Nika U19 - SC Bilgorod Bilogorodka | 0 - 0 |
KDUSH Nika U19 - SC Bilgorod Bilogorodka
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, match KDUSH Nika U19 - SC Bilgorod Bilogorodka, starttijd 2022-09-17 14:00:33 internationale tijd.
KDUSH Nika U19 en SC Bilgorod Bilogorodka neemt deel aan het kampioenschap Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SC Bilgorod Bilogorodka
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | Denhoff Denykhivka - SC Bilgorod Bilogorodka | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SC Bilgorod Bilogorodka - FC Sturm Ivankiv | 0 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | FC Bavaria Sviatopetrivske - SC Bilgorod Bilogorodka | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | SC Bilgorod Bilogorodka - FC Druzhba Myrivka | 0 - 3 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | KDUSH Nika U19 - SC Bilgorod Bilogorodka | 0 - 0 |
Klassement
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |