Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
52.5
Algemene spelersbeoordeling
71.6 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
31 | Keisuke Shimizu | G | 34 | 0,5M+ | |
2 | Riku Matsuda | D | 32 | 1,5M+ | 50.5 |
22 | Matej Jonjic | D | 32 | 1,8M+ | 49.5 |
24 | Toriumi Koji | D | 28 | 0,2M+ | 52.3 |
6 | Ryosuke Yamanaka | D | 30 | 1,0M+ | 51.1 |
16 | Seiya Maikuma | M | 26 | 51.5 | |
25 | Hiroaki Okuno | M | 34 | 0,9M+ | 55.7 |
17 | Tokuma Suzuki | M | 26 | 53.7 | |
19 | Hirotaka Tameda | M | 30 | 0,7M+ | 48.5 |
20 | Mutsuki Kato | F | 26 | 53.5 | |
7 | Satoki Uejo | F | 26 | 50.3 | |
Plaatsvervanger | |||||
39 | Kohei Maki | G | 22 | ||
29 | Kakeru Funaki | D | 25 | 0,4M+ | 52.5 |
5 | Hinata Kida | M | 23 | 0,2M+ | |
10 | Hiroshi Kiyotake | M | 34 | 2,4M+ | 54.5 |
41 | Hikaru Nakahara | M | 27 | ||
11 | Bruno Mendes | F | 29 | 0,9M+ | 49.3 |
38 | Sota Kitano | F | 19 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
55.5
Algemene spelersbeoordeling
82.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Shusaku Nishikawa | G | 37 | 1,2M+ | 66.5 |
14 | Takahiro Sekine | M | 28 | 0,7M+ | 48.5 |
4 | Takuya Iwanami | D | 29 | 1,6M+ | 57.9 |
28 | Alexander Scholz | D | 31 | 2,1M+ | 56.9 |
15 | Takahiro Akimoto | M | 25 | 53.1 | |
3 | Atsuki Ito | M | 25 | 56.7 | |
19 | Ken Iwao | M | 35 | 0,7M+ | 62.3 |
10 | David Moberg Karlsson | M | 29 | 1,4M+ | 51.3 |
8 | Yoshio Koizumi | M | 27 | 49.1 | |
21 | Tomoaki Okubo | M | 25 | 50.1 | |
11 | Yusuke Matsuo | F | 26 | 0,6M+ | 49.3 |
Plaatsvervanger | |||||
16 | Ayumi Niekawa | G | 29 | 0,2M+ | |
6 | Kazuaki Mawatari | D | 32 | 0,6M+ | |
20 | Tetsuya Chinen | D | 26 | ||
24 | Yuta Miyamoto | D | 23 | ||
22 | Kai Shibato | M | 27 | 0,3M+ | 54.3 |
27 | Kai Matsuzaki | M | 25 | ||
33 | Ataru Esaka | M | 31 | 1,5M+ | 53.1 |
Evenementen: Cerezo Osaka
J.League | |||
Ronde 21 | |||
2024-06-30 | Cerezo Osaka - Nagoya Grampus | - | |
Ronde 20 | |||
2024-06-26 | Cerezo Osaka - Sagan Tosu | - | |
Ronde 19 | |||
2024-06-22 | Jubilo Iwata - Cerezo Osaka | - | |
Ronde 18 | |||
2024-06-15 | Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds | 2 - 1 | |
Emperor Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-12 | Cerezo Osaka - J-Lease FC | 3 - 1 | |
J. League Cup | |||
Ronde 636 | |||
2024-06-09 | Machida Zelvia - Cerezo Osaka | 2 - 2 | |
2024-06-05 | Cerezo Osaka - Machida Zelvia | 1 - 3 | |
J.League | |||
Ronde 17 | |||
2024-06-01 | Kyoto Sanga FC - Cerezo Osaka | 1 - 1 |
Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds
Japan, J. League Cup, match Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds, starttijd 2022-09-21 10:00:00 internationale tijd.
Cerezo Osaka en Urawa Red Diamonds neemt deel aan het kampioenschap J. League Cup, Japan.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Urawa Red Diamonds
J.League | |||
Ronde 21 | |||
2024-06-30 | Urawa Red Diamonds - Jubilo Iwata | - | |
Ronde 20 | |||
2024-06-26 | Nagoya Grampus - Urawa Red Diamonds | - | |
Ronde 19 | |||
2024-06-22 | Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers | - | |
Ronde 18 | |||
2024-06-15 | Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds | 2 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2024-06-01 | Urawa Red Diamonds - Vissel Kobe | 1 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-05-26 | Urawa Red Diamonds - Machida Zelvia | 1 - 2 | |
J. League Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-05-22 | V-Varen Nagasaki - Urawa Red Diamonds | 1 - 0 | |
J.League | |||
Ronde 15 | |||
2024-05-19 | Jubilo Iwata - Urawa Red Diamonds | 1 - 1 |
Klassement
Group A: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kashima Antlers | 6 | 4 | 1 | 1 | 16:7 | 13 |
2
|
Cerezo Osaka | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:9 | 11 |
3
|
Gamba Osaka | 6 | 1 | 2 | 3 | 8:12 | 5 |
4
|
Oita Trinita | 6 | 0 | 3 | 3 | 9:19 | 3 |
Group B: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sanfrecce Hiroshima | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:5 | 12 |
2
|
Nagoya Grampus | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:4 | 10 |
3
|
Shimizu S-Pulse | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:8 | 8 |
4
|
Tokushima Vortis | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
Group C: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kyoto Sanga FC | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:11 | 10 |
2
|
Hokkaido Consadole Sapporo | 6 | 2 | 2 | 2 | 13:11 | 8 |
3
|
Kashiwa Reysol | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 |
4
|
Sagan Tosu | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:9 | 6 |
Group D: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shonan Bellmare | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:6 | 12 |
2
|
Avispa Fukuoka | 6 | 3 | 1 | 2 | 6:6 | 10 |
3
|
Jubilo Iwata | 6 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | 7 |
4
|
FC Tokyo | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:6 | 5 |