Dorados de Sinaloa - Mineros de Zacatecas (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Dorados de Sinaloa
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 15 | |||
2024-04-10 | Cancún FC - Dorados de Sinaloa | 2 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-04-06 | Dorados de Sinaloa - CD Tapatío | 1 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-03 | Dorados de Sinaloa - Alebrijes de Oaxaca | 1 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-29 | Dorados de Sinaloa - Atlante | 0 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-23 | Mineros de Zacatecas - Dorados de Sinaloa | 3 - 1 |
Media
Dorados de Sinaloa - Mineros de Zacatecas
Mexico, Liga de Ascenso, Apertura, match Dorados de Sinaloa - Mineros de Zacatecas, starttijd 2022-09-22 02:05:00 internationale tijd.
Dorados de Sinaloa en Mineros de Zacatecas neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Apertura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mineros de Zacatecas
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-29 | Leones Negros UDEG - Mineros de Zacatecas | 3 - 0 | |
2024-04-26 | Mineros de Zacatecas - Leones Negros UDEG | 0 - 0 | |
2024-04-18 | Club Atletico La Paz - Mineros de Zacatecas | 2 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-11 | Tlaxcala FC - Mineros de Zacatecas | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-04 | Mineros de Zacatecas - Celaya FC | 2 - 2 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Apertura 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 12 | 2 | 3 | 28:13 | 38 |
2
|
Atlante | 17 | 9 | 7 | 1 | 34:14 | 34 |
3
|
Leones Negros UDEG | 17 | 9 | 4 | 4 | 26:13 | 31 |
4
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 8 | 6 | 3 | 29:16 | 30 |
5
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 8 | 3 | 6 | 23:20 | 27 |
6
|
Club Atlético Morelia | 17 | 7 | 5 | 5 | 23:17 | 26 |
7
|
Venados FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 21:20 | 25 |
8
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 6 | 5 | 6 | 27:29 | 23 |
9
|
CD Tapatío | 17 | 6 | 4 | 7 | 22:27 | 22 |
10
|
Tepatitlán FC | 17 | 5 | 6 | 6 | 22:23 | 21 |
11
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 4 | 8 | 5 | 21:16 | 20 |
12
|
Alacranes de Durango | 17 | 4 | 8 | 5 | 23:28 | 20 |
13
|
Correcaminos UAT | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:22 | 19 |
14
|
Tlaxcala FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 14:26 | 19 |
15
|
Raya2 Expansión | 17 | 4 | 6 | 7 | 16:22 | 18 |
16
|
Club Atletico La Paz | 17 | 4 | 5 | 8 | 22:32 | 17 |
17
|
Cancún FC | 17 | 3 | 5 | 9 | 8:22 | 14 |
18
|
Pumas Tabasco | 17 | 2 | 4 | 11 | 14:32 | 10 |