Turkije - Luxemburg (3-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
58.4
Algemene spelersbeoordeling
61.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
23 | Uğurcan Çakır | G | 27 | 7,7M+ | 64.9 |
2 | Zeki Çelik | D | 26 | 21,0M+ | 52.9 |
22 | Kaan Ayhan | D | 29 | 8,6M+ | 57.3 |
4 | Çağlar Söyüncü | D | 27 | 41,0M+ | 57.3 |
3 | Evren Eren Elmaci | D | 23 | 0,1M+ | 54.7 |
17 | Cengiz Ünder | M | 26 | 33,0M+ | 64.5 |
10 | Orkun Kökçü | M | 22 | 6,7M+ | 64.7 |
20 | Ferdi Kadıoğlu | M | 24 | 2,9M+ | 59.5 |
7 | Muhammed Kerem Akturkoglu | M | 25 | 0,1M+ | 58.7 |
9 | Enes Ünal | F | 26 | 3,9M+ | 58.5 |
11 | Halil Dervisoglu | F | 23 | 1,9M+ | 56.9 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Altay Bayindir | G | 25 | 5,8M+ | 65.7 |
12 | Dogan Alemdar | G | 21 | 0,0M+ | 56.5 |
13 | Ridvan Yilmaz | D | 22 | 0,0M+ | 52.3 |
16 | Onur Bulut | D | 29 | 0,5M+ | 54.9 |
15 | Ozan Kabak | D | 23 | 21,0M+ | 59.3 |
5 | Tolga Ciğerci | M | 31 | 1,6M+ | 60.9 |
6 | Ismail Yuksek | M | 24 | 60.9 | |
14 | Yunus Akgün | F | 23 | 1,4M+ | 54.5 |
18 | Berkan Kutlu | M | 25 | 0,2M+ | 55.1 |
21 | Serdar Gürler | M | 32 | 1,6M+ | 52.9 |
8 | İrfan Can Kahveci | M | 28 | 9,4M+ | 57.9 |
19 | Serdar Dursun | F | 32 | 0,9M+ | 56.5 |
Startopstellingen bevestigd
4-5-1
Opstelling formaties
54.7
Algemene spelersbeoordeling
71.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Anthony Moris | G | 33 | 0,4M+ | 63.5 |
18 | Laurent Jans | D | 31 | 0,7M+ | 49.9 |
2 | Maxime Chanot | D | 33 | 1,1M+ | 53.1 |
22 | Marvin Martins | D | 28 | 0,3M+ | 49.9 |
17 | Mica Pinto | D | 30 | 0,6M+ | 56.7 |
21 | Sebastien Thill | M | 29 | 0,2M+ | 57.7 |
16 | Leandro Barreiro | M | 23 | 1,7M+ | 57.7 |
11 | Vincent Thill | M | 23 | 2,1M+ | 53.1 |
10 | Gerson Rodrigues | F | 28 | 1,9M+ | 49.3 |
9 | Danel Sinani | F | 26 | 0,5M+ | 53.7 |
6 | Yvandro Borges Sanches | M | 19 | ||
Plaatsvervanger | |||||
12 | Ralph Schon | G | 33 | 0,1M+ | |
3 | Enes Mahmutovic | D | 26 | 0,2M+ | |
8 | Eric Veiga | D | 26 | 0,1M+ | |
7 | Lars Gerson | D | 33 | 0,9M+ | 53.3 |
19 | Aldin Skenderović | M | 26 | 0,2M+ | |
20 | Timothé Rupil | M | 19 | ||
5 | Alessio Curci | F | 21 | ||
13 | Michael Omosanya | F | 23 | ||
14 | Maurice Deville | F | 31 | 0,2M+ | |
4 | Florian Bohnert | M | 26 | 0,1M+ | 48.1 |
23 | Eldin Latik | G | |||
15 | Diogo Pimentel | M | 26 |
Evenementen: Turkije
Euro Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-26 | Tsjechië - Turkije | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | Turkije - Portugal | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-18 | Turkije - Georgië | 3 - 1 | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-10 | Polen - Turkije | 2 - 1 | |
2024-06-04 | Italië - Turkije | 0 - 0 |
Match statistieken
62% | Balbezit | 38% |
25 | Schoten | 9 |
10 | Schoten op doel | 3 |
10 | Schoten naast doel | 5 |
5 | Geblokkeerde schoten | 1 |
545 | Passes | 341 |
483 (89%) | Nauwkeurige passes | 273 (80%) |
10 | Overtredingen | 12 |
18 | Schoten binnen de 16-meter | 5 |
0 | Reddingen keeper | 7 |
34/44 (77%) | Lange ballen | 34/62 (55%) |
9/29 (31%) | Voorzetten | 2/6 (33%) |
11/19 (58%) | Dribbels | 7/14 (50%) |
113 | Balbezit verloren | 105 |
44 | Gewonnen duels | 41 |
14 | Tackles | 13 |
13 | Onderscheppingen | 10 |
5 | Reddingen | 26 |
6 | Grote kansen | 3 |
5 | Gemiste grote kansen | 0 |
8 | Luchtduels gewonnen | 11 |
7 | Schoten buiten de 16-meter | 4 |
2 | Buitenspel | 4 |
0 | Counteraanvallen | 1 |
0 | Counter attack shots | 1 |
1 | Gele kaart | 1 |
6 | Hoekschoppen | 0 |
59% | Balbezit | 41% |
10 | Schoten | 7 |
3 | Schoten op doel | 2 |
5 | Schoten naast doel | 4 |
2 | Geblokkeerde schoten | 1 |
270 | Passes | 189 |
241 (89%) | Nauwkeurige passes | 155 (82%) |
9 | Schoten binnen de 16-meter | 4 |
0 | Reddingen keeper | 2 |
16/20 (80%) | Lange ballen | 19/29 (66%) |
2/8 (25%) | Voorzetten | 2/5 (40%) |
8/14 (57%) | Dribbels | 5/9 (56%) |
57 | Balbezit verloren | 55 |
24 | Gewonnen duels | 23 |
8 | Tackles | 9 |
9 | Onderscheppingen | 6 |
5 | Reddingen | 7 |
4 | Grote kansen | 2 |
3 | Gemiste grote kansen | 0 |
4 | Luchtduels gewonnen | 4 |
1 | Schoten buiten de 16-meter | 3 |
1 | Buitenspel | 0 |
0 | Counteraanvallen | 1 |
0 | Counter attack shots | 1 |
0 | Gele kaart | 1 |
0 | Hoekschoppen | 0 |
66% | Balbezit | 34% |
15 | Schoten | 2 |
7 | Schoten op doel | 1 |
5 | Schoten naast doel | 1 |
3 | Geblokkeerde schoten | 0 |
1 | Buitenspel | 4 |
1 | Gele kaart | 0 |
2 | Grote kansen | 1 |
2 | Gemiste grote kansen | 0 |
0 | Counteraanvallen | 0 |
0 | Counter attack shots | 0 |
9 | Schoten binnen de 16-meter | 1 |
6 | Schoten buiten de 16-meter | 1 |
0 | Reddingen keeper | 5 |
275 | Passes | 152 |
242 (88%) | Nauwkeurige passes | 118 (78%) |
18/24 (75%) | Lange ballen | 15/33 (45%) |
7/21 (33%) | Voorzetten | 0/1 (0%) |
3/5 (60%) | Dribbels | 2/5 (40%) |
56 | Balbezit verloren | 50 |
20 | Gewonnen duels | 18 |
4 | Luchtduels gewonnen | 7 |
6 | Tackles | 4 |
4 | Onderscheppingen | 4 |
0 | Reddingen | 19 |
6 | Hoekschoppen | 0 |
Turkije - Luxemburg
Europa, UEFA Nations League, match Turkije - Luxemburg, starttijd 2022-09-22 18:45:00 internationale tijd.
Turkije en Luxemburg neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Başakşehir Fatih Terim Stadyumu in de stad Istanbul, Turkije. Stadioncapaciteit Başakşehir Fatih Terim Stadyumu is 17 156 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Tobias Stieler. Op dit moment is hij 42 jaar oud. Goed voor gele en rode kaarten: Tobias Stieler gespeeld 336 wedstrijden, opgemerkt 1318 van gele kaarten en 41 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Luxemburg
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-08 | België - Luxemburg | 3 - 0 | |
2024-06-05 | Frankrijk - Luxemburg | 3 - 0 | |
2024-03-26 | Luxemburg - Kazachstan | 2 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 28 | |||
2024-03-21 | Georgië - Luxemburg | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2023-11-19 | Liechtenstein - Luxemburg | 0 - 1 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
Tobias Stieler
42
Leeftijd
336
Totaal Games
3.92
Gemiddeld per wedstrijd
0.22
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Turkije
land
Istanbul
stad
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
Stadion
17 156
Capaciteit