Tsjechië - Portugal (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
57.4
Algemene spelersbeoordeling
62.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš Vaclík | G | 34 | 17,0M+ | 52.9 |
2 | David Zima | D | 23 | 0,0M+ | 54.3 |
4 | Jakub Brabec | D | 31 | 2,8M+ | 50.9 |
6 | Václav Jemelka | D | 28 | 1,0M+ | 51.5 |
5 | Vladimír Coufal | M | 31 | 1,9M+ | 56.3 |
22 | Tomáš Souček | M | 28 | 14,6M+ | 58.5 |
21 | Alex Král | M | 25 | 6,8M+ | 49.9 |
3 | Jaroslav Zelený | M | 31 | 1,0M+ | 51.9 |
7 | Antonín Barák | F | 28 | 10,6M+ | 51.9 |
10 | Patrik Schick | F | 27 | 13,8M+ | 51.9 |
9 | Adam Hlozek | F | 21 | 7,7M+ | 54.3 |
Plaatsvervanger | |||||
16 | Jindřich Staněk | G | 27 | 0,4M+ | 53.5 |
23 | Jiří Pavlenka | G | 31 | 9,7M+ | 65.5 |
17 | Ondřej Kúdela | D | 36 | 1,8M+ | |
13 | Milan Havel | D | 29 | 0,8M+ | 47.1 |
20 | Petr Ševčík | M | 29 | 2,2M+ | 55.9 |
8 | Lukas Kalac | M | 28 | 58.9 | |
19 | Václav Černý | F | 26 | 0,8M+ | 62.9 |
18 | Stanislav Tecl | F | 33 | 1,0M+ | 50.7 |
11 | Jan Kuchta | F | 26 | 0,3M+ | 52.7 |
15 | Adam Vlkanova | M | 29 | 0,3M+ | 46.9 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
63.9
Algemene spelersbeoordeling
38.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
22 | Diogo Costa | G | 24 | 5,3M+ | 74.5 |
2 | Diogo Dalot | D | 24 | 18,9M+ | 63.5 |
4 | Rúben Dias | D | 26 | 41,0M+ | 60.5 |
13 | Danilo Pereira | D | 32 | 29,0M+ | 60.3 |
19 | Mário Rui | D | 32 | 14,0M+ | 63.3 |
18 | Rúben Neves | M | 26 | 47,0M+ | 65.5 |
14 | William Carvalho | M | 31 | 19,2M+ | 59.5 |
15 | Rafael Leão | M | 24 | 21,0M+ | 67.9 |
8 | Bruno Fernandes | M | 29 | 55,0M+ | 73.7 |
10 | Bernardo Silva | M | 29 | 96,0M+ | 63.9 |
7 | Cristiano Ronaldo | F | 38 | 78,0M+ | 59.7 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Rui Patrício | G | 35 | 21,0M+ | 67.1 |
12 | José Sá | G | 30 | 3,3M+ | 72.5 |
5 | Nuno Mendes | D | 21 | 59.5 | |
3 | Tiago Djaló | D | 23 | 5,3M+ | 56.7 |
11 | Matheus Luiz Nunes | M | 25 | 0,5M+ | 59.1 |
16 | Vítor Ferreira | M | 23 | 1,4M+ | 58.7 |
17 | João Mário | M | 30 | 18,6M+ | 59.1 |
6 | João Palhinha | M | 28 | 5,5M+ | 63.1 |
20 | Ricardo Horta | F | 29 | 10,7M+ | 63.9 |
9 | Gonçalo Ramos | F | 22 | 0,7M+ | 55.9 |
23 | Pedro Neto | F | 23 | 6,8M+ | 58.7 |
21 | Diogo Jota | F | 26 | 34,0M+ | 60.9 |
Evenementen: Tsjechië
Euro Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-26 | Tsjechië - Turkije | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | Georgië - Tsjechië | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-18 | Portugal - Tsjechië | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-10 | Tsjechië - Noord-Macedonië | - | |
2024-06-07 | Tsjechië - Malta | - | |
2024-03-26 | Tsjechië - Armenië | 2 - 1 | |
2024-03-22 | Noorwegen - Tsjechië | 1 - 2 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-20 | Tsjechië - Moldavië | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2023-11-17 | Polen - Tsjechië | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2023-10-15 | Tsjechië - Faeröer | 1 - 0 |
Match statistieken
44% | Balbezit | 56% |
11 | Schoten | 16 |
2 | Schoten op doel | 5 |
7 | Schoten naast doel | 7 |
2 | Geblokkeerde schoten | 4 |
2 | Overtredingen | 7 |
444 | Passes | 575 |
367 (83%) | Nauwkeurige passes | 500 (87%) |
22/44 (50%) | Lange ballen | 24/44 (55%) |
114 | Balbezit verloren | 118 |
35 | Gewonnen duels | 19 |
9 | Schoten binnen de 16-meter | 11 |
8/11 (73%) | Dribbels | 5/8 (63%) |
12 | Luchtduels gewonnen | 5 |
14 | Onderscheppingen | 7 |
6/21 (29%) | Voorzetten | 3/20 (15%) |
10 | Tackles | 7 |
19 | Reddingen | 23 |
2 | Buitenspel | 0 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 5 |
6 | Hoekschoppen | 5 |
1 | Grote kansen | 5 |
1 | Reddingen keeper | 2 |
1 | Gemiste grote kansen | 2 |
1 | Paal of lat geraakt | 0 |
31% | Balbezit | 69% |
6 | Schoten | 10 |
1 | Schoten op doel | 3 |
4 | Schoten naast doel | 4 |
1 | Geblokkeerde schoten | 3 |
154 | Passes | 354 |
122 (79%) | Nauwkeurige passes | 320 (90%) |
9/21 (43%) | Lange ballen | 13/24 (54%) |
44 | Balbezit verloren | 54 |
14 | Gewonnen duels | 10 |
6 | Schoten binnen de 16-meter | 8 |
3/4 (75%) | Dribbels | 2/3 (67%) |
7 | Luchtduels gewonnen | 5 |
5 | Onderscheppingen | 3 |
2/8 (25%) | Voorzetten | 2/14 (14%) |
3 | Tackles | 2 |
16 | Reddingen | 10 |
1 | Buitenspel | 0 |
0 | Schoten buiten de 16-meter | 2 |
3 | Hoekschoppen | 2 |
1 | Grote kansen | 4 |
1 | Reddingen keeper | 1 |
1 | Gemiste grote kansen | 2 |
1 | Paal of lat geraakt | 0 |
57% | Balbezit | 43% |
5 | Schoten | 6 |
1 | Schoten op doel | 2 |
3 | Schoten naast doel | 3 |
1 | Geblokkeerde schoten | 1 |
3 | Hoekschoppen | 3 |
1 | Buitenspel | 0 |
0 | Grote kansen | 1 |
0 | Gemiste grote kansen | 0 |
0 | Paal of lat geraakt | 0 |
3 | Schoten binnen de 16-meter | 3 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 3 |
0 | Reddingen keeper | 1 |
290 | Passes | 221 |
245 (84%) | Nauwkeurige passes | 180 (81%) |
13/23 (57%) | Lange ballen | 11/20 (55%) |
4/13 (31%) | Voorzetten | 1/6 (17%) |
5/7 (71%) | Dribbels | 3/5 (60%) |
70 | Balbezit verloren | 64 |
21 | Gewonnen duels | 9 |
5 | Luchtduels gewonnen | 0 |
7 | Tackles | 5 |
9 | Onderscheppingen | 4 |
3 | Reddingen | 13 |
Tsjechië - Portugal
Europa, UEFA Nations League, match Tsjechië - Portugal, starttijd 2022-09-24 18:45:00 internationale tijd.
Tsjechië en Portugal neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Eden Arena in de stad Prague, Tsjechië. Stadioncapaciteit Eden Arena is 20 800 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Srdan Jovanovic. Op dit moment is hij 37 jaar oud. Goed voor gele en rode kaarten: Srdan Jovanovic gespeeld 144 wedstrijden, opgemerkt 662 van gele kaarten en 13 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Portugal
Euro Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-22 | Turkije - Portugal | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-18 | Portugal - Tsjechië | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-11 | Portugal - Ierland | - | |
2024-06-08 | Portugal - Kroatië | - | |
2024-06-04 | Portugal - Finland | - | |
2024-03-26 | Slovenië - Portugal | 2 - 0 | |
2024-03-21 | Portugal - Zweden | 5 - 2 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-19 | Portugal - IJsland | 2 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2023-11-16 | Liechtenstein - Portugal | 0 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2023-10-16 | Bosnië en Herzegovina - Portugal | 0 - 5 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
Srdan Jovanovic
37
Leeftijd
144
Totaal Games
4.6
Gemiddeld per wedstrijd
0.17
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Tsjechië
land
Prague
stad
Eden Arena
Stadion
20 800
Capaciteit