FC Polissia Stavky - Denhoff Denykhivka (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Polissia Stavky
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Polissia Stavky - FC Zorya Myronivshini | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | SK Gatne - FC Polissia Stavky | 1 - 5 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | FC Partizan Kodra - FC Polissia Stavky | 1 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | FC Polissia Stavky - Denhoff Denykhivka | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | FC Sturm Ivankiv - FC Polissia Stavky | 0 - 1 |
FC Polissia Stavky - Denhoff Denykhivka
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, match FC Polissia Stavky - Denhoff Denykhivka, starttijd 2022-09-24 14:00:30 internationale tijd.
FC Polissia Stavky en Denhoff Denykhivka neemt deel aan het kampioenschap Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Denhoff Denykhivka
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | Denhoff Denykhivka - SC Bilgorod Bilogorodka | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | FC Arsenal Kiev - Denhoff Denykhivka | 1 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | Denhoff Denykhivka - FC Zorya Myronivshini | 5 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | FC Polissia Stavky - Denhoff Denykhivka | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | Denhoff Denykhivka - FC Partizan Kodra | 1 - 2 |
Klassement
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |