Mineros de Zacatecas - Club Atlético Morelia (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Mineros de Zacatecas
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 27 | |||
2024-04-29 | Leones Negros UDEG - Mineros de Zacatecas | 3 - 0 | |
2024-04-26 | Mineros de Zacatecas - Leones Negros UDEG | 0 - 0 | |
2024-04-18 | Club Atletico La Paz - Mineros de Zacatecas | 2 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2024-04-11 | Tlaxcala FC - Mineros de Zacatecas | 0 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-04 | Mineros de Zacatecas - Celaya FC | 2 - 2 |
Media
Mineros de Zacatecas - Club Atlético Morelia
Mexico, Liga de Ascenso, Apertura, match Mineros de Zacatecas - Club Atlético Morelia, starttijd 2022-09-25 02:05:00 internationale tijd.
Mineros de Zacatecas en Club Atlético Morelia neemt deel aan het kampioenschap Liga de Ascenso, Apertura, Mexico.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Club Atlético Morelia
Liga de Ascenso, Clausura | |||
Ronde 15 | |||
2024-04-13 | Alebrijes de Oaxaca - Club Atlético Morelia | 3 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-04-05 | Club Atlético Morelia - Leones Negros UDEG | 0 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-03-29 | Club Atlético Morelia - Venados FC | 3 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-03-24 | Atlante - Club Atlético Morelia | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-03-22 | Celaya FC - Club Atlético Morelia | 1 - 2 |
Klassement
Liga de Expansion MX, Apertura 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Celaya FC | 17 | 12 | 2 | 3 | 28:13 | 38 |
2
|
Atlante | 17 | 9 | 7 | 1 | 34:14 | 34 |
3
|
Leones Negros UDEG | 17 | 9 | 4 | 4 | 26:13 | 31 |
4
|
Cimarrones de Sonora | 17 | 8 | 6 | 3 | 29:16 | 30 |
5
|
Dorados de Sinaloa | 17 | 8 | 3 | 6 | 23:20 | 27 |
6
|
Club Atlético Morelia | 17 | 7 | 5 | 5 | 23:17 | 26 |
7
|
Venados FC | 17 | 7 | 4 | 6 | 21:20 | 25 |
8
|
Mineros de Zacatecas | 17 | 6 | 5 | 6 | 27:29 | 23 |
9
|
CD Tapatío | 17 | 6 | 4 | 7 | 22:27 | 22 |
10
|
Tepatitlán FC | 17 | 5 | 6 | 6 | 22:23 | 21 |
11
|
Alebrijes de Oaxaca | 17 | 4 | 8 | 5 | 21:16 | 20 |
12
|
Alacranes de Durango | 17 | 4 | 8 | 5 | 23:28 | 20 |
13
|
Correcaminos UAT | 17 | 5 | 4 | 8 | 19:22 | 19 |
14
|
Tlaxcala FC | 17 | 5 | 4 | 8 | 14:26 | 19 |
15
|
Raya2 Expansión | 17 | 4 | 6 | 7 | 16:22 | 18 |
16
|
Club Atletico La Paz | 17 | 4 | 5 | 8 | 22:32 | 17 |
17
|
Cancún FC | 17 | 3 | 5 | 9 | 8:22 | 14 |
18
|
Pumas Tabasco | 17 | 2 | 4 | 11 | 14:32 | 10 |