Montenegro - Finland (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
53.9
Algemene spelersbeoordeling
76.8 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Milan Mijatović | G | 36 | 0,5M+ | 52.5 |
7 | Marko Vešović | D | 32 | 1,4M+ | 56.5 |
5 | Igor Vujačić | D | 29 | 0,5M+ | 50.3 |
6 | Žarko Tomašević | D | 33 | 0,9M+ | |
3 | Risto Radunović | D | 31 | 1,2M+ | 52.3 |
16 | Vladimir Jovović | M | 29 | 1,1M+ | 48.7 |
8 | Marko Janković | M | 28 | 1,5M+ | 62.9 |
4 | Nikola Vukčević | M | 31 | 2,9M+ | 48.7 |
17 | Sead Hakšabanović | M | 24 | 1,2M+ | 59.1 |
10 | Stevan Jovetić | F | 34 | 7,7M+ | 56.7 |
9 | Stefan Mugoša | F | 31 | 0,6M+ | 52.9 |
Plaatsvervanger | |||||
13 | Matija Sarkic | G | 26 | 0,1M+ | 63.3 |
12 | Lazar Carevic | G | 24 | 0,2M+ | 52.5 |
23 | Nikola Šipčić | D | 28 | 0,4M+ | 50.3 |
22 | Marko Simic | D | 36 | 1,3M+ | |
2 | Saša Balić | D | 33 | 0,4M+ | 46.3 |
19 | Aleksandar Šćekić | M | 31 | 1,8M+ | 51.9 |
21 | Marko Vukčević | M | 30 | 0,2M+ | 48.3 |
15 | Draško Božović | M | 35 | 0,2M+ | |
14 | Miloš Raičković | M | 29 | ||
18 | Driton Camaj | F | 26 | 0,2M+ | |
11 | Uroš Đurđević | F | 29 | 2,1M+ | 46.3 |
Startopstellingen bevestigd
3-5-2
Opstelling formaties
54
Algemene spelersbeoordeling
49.6 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš Hrádecký | G | 33 | 8,5M+ | 73.3 |
2 | Leo Väisänen | D | 26 | 0,3M+ | 51.9 |
4 | Robert Ivanov | D | 30 | 0,3M+ | 54.9 |
3 | Richard Jensen | D | 27 | 0,4M+ | 50.5 |
17 | Nikolai Alho | D | 30 | 0,2M+ | 46.5 |
6 | Glen Kamara | M | 28 | 1,4M+ | 52.7 |
15 | Kaan Kairinen | M | 24 | 0,2M+ | 56.3 |
14 | Lucas Lingman | M | 25 | 0,2M+ | 51.3 |
11 | Oliver Antman | M | 22 | 0,1M+ | 51.9 |
21 | Benjamin Källman | M | 25 | 0,4M+ | 52.1 |
10 | Teemu Pukki | F | 33 | 10,8M+ | 52.1 |
Plaatsvervanger | |||||
23 | Viljami Sinisalo | G | 22 | 55.5 | |
12 | Carljohan Eriksson | G | 28 | 0,1M+ | 67.1 |
18 | Jere Uronen | D | 29 | 3,4M+ | 52.5 |
5 | Miro Tenho | D | 28 | 0,2M+ | 50.9 |
22 | Arttu Hoskonen | D | 26 | 0,1M+ | 48.9 |
16 | Onni Valakari | M | 24 | 0,4M+ | 46.5 |
9 | Fredrik Jensen | M | 26 | 2,4M+ | 49.1 |
13 | Pyry Soiri | M | 29 | 0,6M+ | 48.1 |
8 | Ilmari Niskanen | M | 26 | 0,2M+ | 46.7 |
20 | Joel Pohjanpalo | F | 29 | 0,9M+ | 56.7 |
19 | Marcus Forss | F | 24 | 0,2M+ | 49.7 |
7 | Santeri Hostikka | M | 26 | 0,3M+ | 50.5 |
Evenementen: Montenegro
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-09 | Montenegro - Georgië | - | |
2024-06-05 | België - Montenegro | - | |
2024-03-25 | Montenegro - Noord-Macedonië | 1 - 0 | |
2024-03-21 | Wit-Rusland - Montenegro | 0 - 2 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-19 | Hongarije - Montenegro | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2023-11-16 | Montenegro - Litouwen | 2 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2023-10-17 | Servië - Montenegro | 3 - 1 |
Match statistieken
31% | Balbezit | 69% |
7 | Schoten | 14 |
1 | Schoten op doel | 5 |
3 | Schoten naast doel | 4 |
3 | Geblokkeerde schoten | 5 |
10 | Overtredingen | 13 |
222 | Passes | 504 |
142 (64%) | Nauwkeurige passes | 407 (81%) |
20/55 (36%) | Lange ballen | 24/49 (49%) |
1/13 (8%) | Voorzetten | 5/27 (19%) |
5/18 (28%) | Dribbels | 8/15 (53%) |
141 | Balbezit verloren | 153 |
38 | Gewonnen duels | 51 |
5 | Luchtduels gewonnen | 13 |
16 | Tackles | 20 |
3 | Hoekschoppen | 8 |
1 | Buitenspel | 1 |
6 | Gele kaart | 2 |
2 | Grote kansen | 3 |
2 | Gemiste grote kansen | 1 |
5 | Schoten binnen de 16-meter | 11 |
3 | Reddingen keeper | 1 |
23 | Reddingen | 10 |
1 | Counteraanvallen | 0 |
1 | Counter attack shots | 0 |
1 | Rode kaarten | 0 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 3 |
6 | Onderscheppingen | 8 |
34% | Balbezit | 66% |
2 | Schoten | 7 |
1 | Schoten op doel | 3 |
1 | Schoten naast doel | 3 |
0 | Geblokkeerde schoten | 1 |
120 | Passes | 228 |
81 (68%) | Nauwkeurige passes | 182 (80%) |
10/24 (42%) | Lange ballen | 15/25 (60%) |
0/4 (0%) | Voorzetten | 5/16 (31%) |
4/12 (33%) | Dribbels | 1/6 (17%) |
69 | Balbezit verloren | 78 |
24 | Gewonnen duels | 27 |
1 | Luchtduels gewonnen | 9 |
12 | Tackles | 12 |
1 | Hoekschoppen | 5 |
1 | Buitenspel | 0 |
5 | Gele kaart | 1 |
1 | Grote kansen | 1 |
1 | Gemiste grote kansen | 1 |
1 | Schoten binnen de 16-meter | 5 |
3 | Reddingen keeper | 1 |
11 | Reddingen | 3 |
1 | Counteraanvallen | 0 |
1 | Counter attack shots | 0 |
1 | Rode kaarten | 0 |
1 | Schoten buiten de 16-meter | 2 |
2 | Onderscheppingen | 3 |
28% | Balbezit | 72% |
5 | Schoten | 7 |
0 | Schoten op doel | 2 |
2 | Schoten naast doel | 1 |
3 | Geblokkeerde schoten | 4 |
2 | Hoekschoppen | 3 |
0 | Buitenspel | 1 |
1 | Gele kaart | 1 |
0 | Rode kaarten | 0 |
1 | Grote kansen | 2 |
1 | Gemiste grote kansen | 0 |
0 | Counteraanvallen | 0 |
0 | Counter attack shots | 0 |
4 | Schoten binnen de 16-meter | 6 |
1 | Schoten buiten de 16-meter | 1 |
0 | Reddingen keeper | 0 |
102 | Passes | 276 |
61 (60%) | Nauwkeurige passes | 225 (82%) |
10/31 (32%) | Lange ballen | 9/24 (38%) |
1/9 (11%) | Voorzetten | 0/11 (0%) |
1/6 (17%) | Dribbels | 7/9 (78%) |
72 | Balbezit verloren | 75 |
14 | Gewonnen duels | 24 |
4 | Luchtduels gewonnen | 4 |
4 | Tackles | 8 |
4 | Onderscheppingen | 5 |
12 | Reddingen | 7 |
Montenegro - Finland
Europa, UEFA Nations League, match Montenegro - Finland, starttijd 2022-09-26 18:45:00 internationale tijd.
Montenegro en Finland neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Gradski Stadion in de stad Podgorica, Montenegro.
Hoofdscheidsrechter - Francois Letexier. Op dit moment is hij 34 jaar oud. Goed voor gele en rode kaarten: Francois Letexier gespeeld 240 wedstrijden, opgemerkt 970 van gele kaarten en 27 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Finland
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-07 | Schotland - Finland | - | |
2024-06-04 | Portugal - Finland | - | |
2024-03-26 | Finland - Estland | 2 - 1 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 28 | |||
2024-03-21 | Wales - Finland | 4 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2023-11-20 | San Marino - Finland | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2023-11-17 | Finland - Noord-Ierland | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2023-10-17 | Finland - Kazachstan | 1 - 2 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
Francois Letexier
34
Leeftijd
240
Totaal Games
4.04
Gemiddeld per wedstrijd
0.3
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Montenegro
land
Podgorica
stad
Gradski Stadion
Stadion