Noorwegen - Servië (0-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-1-2
Opstelling formaties
55.3
Algemene spelersbeoordeling
78.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ørjan Nyland | G | 33 | 1,5M+ | 56.1 |
14 | Julian Ryerson | D | 25 | 0,5M+ | 52.5 |
21 | Andreas Hanche-Olsen | D | 26 | 0,5M+ | 53.3 |
15 | Leo Østigård | D | 23 | 1,0M+ | 57.5 |
5 | Birger Meling | D | 28 | 1,6M+ | 54.1 |
10 | Martin Ødegaard | M | 24 | 55,0M+ | 64.1 |
16 | Fredrik Aursnes | M | 27 | 1,0M+ | 60.3 |
8 | Sander Berge | M | 25 | 23,0M+ | 57.3 |
11 | Mohamed Elyounoussi | F | 29 | 12,4M+ | 51.9 |
9 | Erling Braut Håland | F | 23 | 65,0M+ | 66.1 |
19 | Alexander Sørloth | F | 27 | 10,3M+ | 52.7 |
Plaatsvervanger | |||||
13 | Sten Grytebust | G | 34 | 1,1M+ | 52.7 |
12 | André Hansen | G | 33 | 1,2M+ | 53.7 |
22 | Marcus Pedersen | D | 23 | 0,1M+ | 49.3 |
3 | Kristoffer Ajer | D | 25 | 3,2M+ | 53.3 |
17 | Fredrik Andre Bjorkan | D | 25 | 0,8M+ | 55.1 |
4 | Stian Gregersen | D | 28 | 0,8M+ | 51.7 |
6 | Patrick Berg | M | 25 | 0,6M+ | 61.9 |
20 | Mats Møller Dæhli | M | 28 | 2,1M+ | 52.9 |
7 | Ola Brynhildsen | M | 24 | 0,5M+ | 52.1 |
18 | Kristoffer Zachariassen | M | 29 | 0,9M+ | 47.1 |
2 | Morten Thorsby | M | 27 | 2,7M+ | 44.7 |
23 | Jörgen Strand Larsen | F | 23 | 0,3M+ | 50.9 |
Startopstellingen bevestigd
3-5-2
Opstelling formaties
59.2
Algemene spelersbeoordeling
70.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
23 | Vanja Milinković-Savić | G | 26 | 1,1M+ | 76.1 |
5 | Miloš Veljković | D | 28 | 5,9M+ | 56.3 |
13 | Stefan Mitrovic | D | 33 | 2,7M+ | 54.9 |
2 | Strahinja Pavlovic | D | 22 | 7,7M+ | 57.1 |
14 | Andrija Živković | M | 27 | 5,4M+ | 57.1 |
16 | Saša Lukić | M | 27 | 3,8M+ | 57.7 |
8 | Ivan Ilić | M | 22 | 0,6M+ | 58.1 |
10 | Dušan Tadić | F | 34 | 23,0M+ | 69.7 |
17 | Filip Kostić | M | 31 | 35,0M+ | 61.1 |
9 | Aleksandar Mitrović | F | 29 | 24,0M+ | 57.3 |
18 | Dušan Vlahović | F | 23 | 5,8M+ | 51.7 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Marko Dmitrović | G | 31 | 11,1M+ | 80.5 |
12 | Marko Ilić | G | 25 | 0,8M+ | 51.1 |
15 | Strahinja Eraković | D | 22 | 0,3M+ | 52.7 |
20 | Aleksa Terzić | D | 24 | 1,5M+ | 55.7 |
19 | Erhan Mašović | M | 24 | 0,2M+ | 54.7 |
4 | Srđan Babić | D | 27 | 1,5M+ | 54.7 |
6 | Nemanja Maksimović | M | 28 | 21,0M+ | 59.7 |
3 | Filip Mladenović | D | 32 | 1,4M+ | 56.1 |
7 | Nemanja Radonjić | M | 27 | 6,3M+ | 53.7 |
22 | Darko Lazović | M | 33 | 4,2M+ | 57.3 |
21 | Filip Đuričić | M | 31 | 2,7M+ | 49.5 |
11 | Luka Jović | F | 25 | 41,0M+ | 54.3 |
Evenementen: Noorwegen
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-08 | Denemarken - Noorwegen | - | |
2024-06-05 | Noorwegen - Kosovo | - | |
2024-03-26 | Noorwegen - Slowakije | 1 - 1 | |
2024-03-22 | Noorwegen - Tsjechië | 1 - 2 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-19 | Schotland - Noorwegen | 3 - 3 | |
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2023-11-16 | Noorwegen - Faeröer | 2 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 8 | |||
2023-10-15 | Noorwegen - Spanje | 0 - 1 |
Match statistieken
47% | Balbezit | 53% |
9 | Schoten | 8 |
3 | Schoten op doel | 5 |
4 | Schoten naast doel | 2 |
2 | Geblokkeerde schoten | 1 |
9 | Hoekschoppen | 3 |
7 | Schoten binnen de 16-meter | 6 |
3 | Reddingen keeper | 3 |
439 | Passes | 515 |
345 (79%) | Nauwkeurige passes | 428 (83%) |
48/87 (55%) | Lange ballen | 42/66 (64%) |
6/26 (23%) | Voorzetten | 8/15 (53%) |
7/20 (35%) | Dribbels | 5/9 (56%) |
153 | Balbezit verloren | 134 |
44 | Gewonnen duels | 50 |
11 | Luchtduels gewonnen | 16 |
16 | Tackles | 20 |
19 | Reddingen | 25 |
0 | Buitenspel | 3 |
9 | Overtredingen | 10 |
3 | Onderscheppingen | 11 |
2 | Schoten buiten de 16-meter | 2 |
0 | Gele kaart | 2 |
0 | Grote kansen | 1 |
0 | Gemiste grote kansen | 1 |
37% | Balbezit | 63% |
3 | Schoten | 4 |
1 | Schoten op doel | 2 |
1 | Schoten naast doel | 2 |
1 | Geblokkeerde schoten | 0 |
5 | Hoekschoppen | 2 |
2 | Schoten binnen de 16-meter | 3 |
1 | Reddingen keeper | 1 |
180 | Passes | 315 |
135 (75%) | Nauwkeurige passes | 271 (86%) |
19/42 (45%) | Lange ballen | 27/42 (64%) |
2/9 (22%) | Voorzetten | 3/10 (30%) |
1/6 (17%) | Dribbels | 4/6 (67%) |
70 | Balbezit verloren | 67 |
15 | Gewonnen duels | 29 |
7 | Luchtduels gewonnen | 11 |
5 | Tackles | 10 |
10 | Reddingen | 5 |
0 | Buitenspel | 2 |
3 | Onderscheppingen | 3 |
1 | Schoten buiten de 16-meter | 1 |
0 | Gele kaart | 0 |
0 | Grote kansen | 0 |
0 | Gemiste grote kansen | 0 |
57% | Balbezit | 43% |
6 | Schoten | 4 |
2 | Schoten op doel | 3 |
3 | Schoten naast doel | 0 |
1 | Geblokkeerde schoten | 1 |
4 | Hoekschoppen | 1 |
0 | Buitenspel | 1 |
5 | Schoten binnen de 16-meter | 3 |
1 | Schoten buiten de 16-meter | 1 |
2 | Reddingen keeper | 2 |
259 | Passes | 200 |
210 (81%) | Nauwkeurige passes | 157 (79%) |
29/45 (64%) | Lange ballen | 15/24 (63%) |
4/17 (24%) | Voorzetten | 5/5 (100%) |
6/14 (43%) | Dribbels | 1/3 (33%) |
83 | Balbezit verloren | 67 |
29 | Gewonnen duels | 21 |
4 | Luchtduels gewonnen | 5 |
11 | Tackles | 10 |
0 | Onderscheppingen | 8 |
9 | Reddingen | 20 |
0 | Gele kaart | 2 |
0 | Grote kansen | 1 |
0 | Gemiste grote kansen | 1 |
Noorwegen - Servië
Europa, UEFA Nations League, match Noorwegen - Servië, starttijd 2022-09-27 18:45:00 internationale tijd.
Noorwegen en Servië neemt deel aan het kampioenschap UEFA Nations League, Europa.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Ullevaal in de stad Oslo, Noorwegen. Stadioncapaciteit Ullevaal is 28 000 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Antonio Mateu. Op dit moment is hij 46 jaar oud. Goed voor gele en rode kaarten: Antonio Mateu gespeeld 351 wedstrijden, opgemerkt 1816 van gele kaarten en 52 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Servië
Euro Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-06-25 | Denemarken - Servië | - | |
Ronde 2 | |||
2024-06-20 | Slovenië - Servië | - | |
Ronde 1 | |||
2024-06-16 | Servië - Engeland | - | |
Int. Friendly Games | |||
2024-06-08 | Zweden - Servië | - | |
2024-06-04 | Oostenrijk - Servië | 2 - 1 | |
2024-03-25 | Cyprus - Servië | 0 - 1 | |
2024-03-21 | Rusland - Servië | 4 - 0 | |
Euro Cup Qualification | |||
Ronde 10 | |||
2023-11-19 | Servië - Bulgarije | 2 - 2 | |
Int. Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2023-11-15 | België - Servië | 1 - 0 |
Klassement
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kroatië | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Denemarken | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
Frankrijk | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:7 | 5 |
4
|
Oostenrijk | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spanje | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
2
|
Portugal | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:3 | 10 |
3
|
Zwitserland | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | 9 |
4
|
Tsjechië | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:13 | 4 |
League A, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Italië | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
2
|
Hongarije | 6 | 3 | 1 | 2 | 8:5 | 10 |
3
|
Duitsland | 6 | 1 | 4 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Engeland | 6 | 0 | 3 | 3 | 4:10 | 3 |
League A, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nederland | 6 | 5 | 1 | 0 | 14:6 | 16 |
2
|
België | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | 10 |
3
|
Polen | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:12 | 7 |
4
|
Wales | 6 | 0 | 1 | 5 | 6:11 | 1 |
League B, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Schotland | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:5 | 13 |
2
|
Oekraïne | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | 11 |
3
|
Ierland | 6 | 2 | 1 | 3 | 8:7 | 7 |
4
|
Armenië | 6 | 1 | 0 | 5 | 4:17 | 3 |
League B, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Israel | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | 8 |
2
|
IJsland | 4 | 0 | 4 | 0 | 6:6 | 4 |
3
|
Albanië | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
4
|
Rusland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bosnië en Herzegovina | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:8 | 11 |
2
|
Finland | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:6 | 8 |
3
|
Montenegro | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:6 | 7 |
4
|
Roemenië | 6 | 2 | 1 | 3 | 6:8 | 7 |
League B, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Servië | 6 | 4 | 1 | 1 | 13:5 | 13 |
2
|
Noorwegen | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:7 | 10 |
3
|
Slovenië | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
Zweden | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:11 | 4 |
League C, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Turkije | 6 | 4 | 1 | 1 | 18:5 | 13 |
2
|
Luxemburg | 6 | 3 | 2 | 1 | 9:7 | 11 |
3
|
Faeröer | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:10 | 8 |
4
|
Litouwen | 6 | 0 | 1 | 5 | 2:14 | 1 |
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Griekenland | 6 | 5 | 0 | 1 | 10:2 | 15 |
2
|
Kosovo | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:8 | 9 |
3
|
Noord-Ierland | 6 | 1 | 2 | 3 | 7:10 | 5 |
4
|
Cyprus | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:12 | 5 |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kazachstan | 6 | 4 | 1 | 1 | 8:6 | 13 |
2
|
Azerbeidzjan | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | 10 |
3
|
Slowakije | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:6 | 7 |
4
|
Wit-Rusland | 6 | 0 | 3 | 3 | 3:7 | 3 |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Georgië | 6 | 5 | 1 | 0 | 16:3 | 16 |
2
|
Bulgarije | 6 | 2 | 3 | 1 | 10:8 | 9 |
3
|
Noord-Macedonië | 6 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | 7 |
4
|
Gibraltar | 6 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | 1 |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Letland | 6 | 4 | 1 | 1 | 12:5 | 13 |
2
|
Moldavië | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
3
|
Andorra | 6 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | 8 |
4
|
Liechtenstein | 6 | 0 | 0 | 6 | 1:11 | 0 |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Estland | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Malta | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
3
|
San Marino | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:9 | 0 |
League A, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kroatië | ||||||
|
Denemarken | ||||||
|
Oostenrijk | ||||||
|
Frankrijk |
League A, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spanje | ||||||
|
Portugal | ||||||
|
Zwitserland | ||||||
|
Tsjechië |
League A, Group 3: 2024
League A, Group 4: 2024
League B, Group 1: 2024
League B, Group 2: 2024
League B, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Finland | ||||||
|
Montenegro | ||||||
|
Bosnië en Herzegovina | ||||||
|
Roemenië |
League B, Group 4: 2024
League C, Group 1: 2024
League C, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Griekenland | ||||||
|
Kosovo | ||||||
|
Noord-Ierland | ||||||
|
Cyprus |
League C, Group 3: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Slowakije | ||||||
|
Azerbeidzjan | ||||||
|
Kazachstan | ||||||
|
Wit-Rusland |
League C, Group 4: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Georgië | ||||||
|
Bulgarije | ||||||
|
Noord-Macedonië | ||||||
|
Gibraltar |
League D, Group 1: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Letland | ||||||
|
Moldavië | ||||||
|
Andorra | ||||||
|
Liechtenstein |
League D, Group 2: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Estland | ||||||
|
Malta | ||||||
|
San Marino |
Scheidsrechter
Antonio Mateu
46
Leeftijd
351
Totaal Games
5.17
Gemiddeld per wedstrijd
0.22
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Noorwegen
land
Oslo
stad
Ullevaal
Stadion
28 000
Capaciteit