Belshina - FC Dinamo Brest (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
81.1 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
13 | Artem Denisenko | G | 24 | ||
4 | Vladislav Solanovich | M | 22 | ||
34 | Kirill Rodionov | D | 22 | ||
30 | Igor Troyakov | D | 28 | ||
21 | Artur Slabashevich | D | 34 | 0,2M+ | |
5 | Ilya Kucharchyk | M | 24 | ||
18 | Aleksandr Aleksandrovich | M | 26 | 0,0M+ | |
6 | Musa Isah | M | 19 | ||
8 | Dmitry Velisevich | M | 26 | ||
27 | Dmitriy Gomza | F | 36 | 0,1M+ | |
10 | Islam Chesnokov | F | 21 | ||
Plaatsvervanger | |||||
24 | Nikita Patsenko | G | 20 | ||
35 | Ivan Sanko | G | 23 | ||
2 | Alexei Matlakh | D | 23 | ||
23 | Mikhail Kolyadko | M | 35 | 0,1M+ | |
19 | Nikita Sokolovskiy | M | 21 | ||
17 | Dmitriy Vashkevich | F | 21 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
83.9 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
16 | Mikhail Kozakevich | G | 19 | ||
99 | Evgeni Yudchits | F | 24 | ||
5 | Daniil Miroshnikov | D | 22 | ||
32 | Vladislav Yasukevich | D | 28 | ||
59 | Ilya Kolpachuk | D | 33 | ||
8 | Kirill Tsepenkov | F | 17 | ||
4 | Munashe Garananga | M | |||
90 | Dmitry Lesnyak | M | 18 | ||
9 | Maksim Artemchuk | F | 22 | ||
62 | Mikhail Gordejchuk | F | 34 | 1,5M+ | |
22 | Andrei Shemruk | F | 27 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
35 | Gleb Tretyak | G | 19 | ||
66 | Ilya Bogdanovich | D | |||
44 | Vladislav Krivitskiy | D | 26 | ||
18 | Vladimir Shcherbo | D | 35 | ||
20 | Maksim Kovalchuk | M | 23 | ||
27 | Kirill Kovalyuk | M | 17 | ||
6 | Gbenga Opamoye | M | |||
77 | Abdulfattokh Khudoydodzoda | F | |||
89 | Sergey Lynko | F | 33 | ||
10 | Aleksandr Shestyuk | F | 21 |
Evenementen: Belshina
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | Belshina - FC Minsk | - | |
Pervaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Lokomotiv Gomel - Belshina | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Belshina - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Shakhter Soligorsk Reserve - Belshina | 3 - 5 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Belshina - Ostrovets | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Molodechno - Belshina | 5 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Belshina - FC Baranovichi | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | BK Maxline Vitebsk - Belshina | 1 - 1 |
Media
Belshina - FC Dinamo Brest
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match Belshina - FC Dinamo Brest, starttijd 2022-10-01 10:00:00 internationale tijd.
Belshina en FC Dinamo Brest neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Dinamo Brest
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-13 | FC Slonim - FC Dinamo Brest | - | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-04 | FC Dinamo Minsk - FC Dinamo Brest | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-28 | FC Dinamo Brest - FC Vitebsk | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-22 | FC BATE Borisov - FC Dinamo Brest | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-15 | FC Dinamo Brest - Dnepr Mogilev | 6 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Neman Grodno - FC Dinamo Brest | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | FC Dinamo Brest - Torpedo Belaz Zhodino | 0 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | FC Slutsk - FC Dinamo Brest | 1 - 4 |
Klassement
Vysshaya Liga 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shakhter Soligorsk | 30 | 20 | 5 | 5 | 55:17 | 65 |
2
|
FC BGU Minsk | 30 | 18 | 6 | 6 | 50:27 | 60 |
3
|
FC BATE Borisov | 30 | 16 | 11 | 3 | 51:21 | 59 |
4
|
FC Dinamo Minsk | 30 | 16 | 11 | 3 | 50:25 | 59 |
5
|
Isloch | 30 | 16 | 6 | 8 | 51:33 | 54 |
6
|
FC Minsk | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:43 | 44 |
7
|
Torpedo Belaz Zhodino | 30 | 11 | 10 | 9 | 35:32 | 43 |
8
|
FC Gomel | 30 | 12 | 7 | 11 | 36:37 | 43 |
9
|
Neman Grodno | 30 | 9 | 13 | 8 | 39:36 | 40 |
10
|
Slavia Mozyr | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:46 | 37 |
11
|
FC Slutsk | 30 | 7 | 11 | 12 | 26:41 | 32 |
12
|
Belshina | 30 | 6 | 12 | 12 | 37:50 | 30 |
13
|
FC Dinamo Brest | 30 | 5 | 12 | 13 | 29:43 | 27 |
14
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 30 | 5 | 8 | 17 | 18:42 | 23 |
15
|
FC Vitebsk | 30 | 4 | 10 | 16 | 28:49 | 22 |
16
|
Dnepr Mogilev | 30 | 3 | 3 | 24 | 21:73 | 12 |