Denhoff Denykhivka - FC Zorya Myronivshini (5-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Denhoff Denykhivka
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | Denhoff Denykhivka - SC Bilgorod Bilogorodka | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | FC Arsenal Kiev - Denhoff Denykhivka | 1 - 4 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | Denhoff Denykhivka - FC Zorya Myronivshini | 5 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | FC Polissia Stavky - Denhoff Denykhivka | 1 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | Denhoff Denykhivka - FC Partizan Kodra | 1 - 2 |
Denhoff Denykhivka - FC Zorya Myronivshini
Ukraine Amateur, Kyiv Oblast Championship, match Denhoff Denykhivka - FC Zorya Myronivshini, starttijd 2022-10-01 14:00:45 internationale tijd.
Denhoff Denykhivka en FC Zorya Myronivshini neemt deel aan het kampioenschap Kyiv Oblast Championship, Ukraine Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Zorya Myronivshini
Kyiv Oblast Championship | |||
Ronde 9 | |||
2022-10-15 | FC Polissia Stavky - FC Zorya Myronivshini | 4 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2022-10-08 | FC Zorya Myronivshini - FC Partizan Kodra | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2022-10-01 | Denhoff Denykhivka - FC Zorya Myronivshini | 5 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2022-09-24 | FC Zorya Myronivshini - FC Sturm Ivankiv | 0 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2022-09-17 | FC Bavaria Sviatopetrivske - FC Zorya Myronivshini | 3 - 3 |
Klassement
Kyiv Oblast Championship 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Druzhba Myrivka | 9 | 8 | 1 | 0 | 26:4 | 25 |
2
|
FC Sturm Ivankiv | 9 | 7 | 1 | 1 | 29:1 | 22 |
3
|
Denhoff Denykhivka | 9 | 5 | 2 | 2 | 22:13 | 17 |
4
|
FC Polissia Stavky | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:11 | 16 |
5
|
FC Bavaria Sviatopetrivske | 9 | 4 | 3 | 2 | 20:14 | 15 |
6
|
SFK Sokil Mikhailovka-Rubezhivka | 9 | 4 | 1 | 4 | 15:14 | 13 |
7
|
SC Bilgorod Bilogorodka | 9 | 4 | 1 | 4 | 12:15 | 13 |
8
|
FC Arsenal Kiev | 9 | 3 | 1 | 5 | 13:21 | 10 |
9
|
FC Zorya Myronivshini | 9 | 2 | 2 | 5 | 13:26 | 8 |
10
|
SK Gatne | 9 | 2 | 1 | 6 | 13:27 | 7 |
11
|
FC Partizan Kodra | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:18 | 4 |
12
|
KDUSH Nika U19 | 8 | 0 | 1 | 7 | 4:29 | 1 |