FC Schoenberg I - FC Villars-sur-Glâne (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Schoenberg I
2. Liga AFF | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FC Schoenberg I - FC La Combert | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | FC Schoenberg I - FC Sarine-Ouest | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | FC La Tour/Le Paquier - FC Schoenberg I | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | FC Schoenberg I - FC Châtonnaye/Middes | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | FC Schoenberg I - FC Kerzers | - | |
Ronde 19 | |||
2023-04-22 | FC Haute-Gruyère - FC Schoenberg I | 4 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2023-04-16 | FC Schoenberg I - FC La Combert | 2 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2023-04-04 | FC Domdidier - FC Schoenberg I | 1 - 3 | |
2023-04-02 | FC Schoenberg I - FC Ursy | 1 - 3 | |
Ronde 15 | |||
2023-03-26 | FC Ueberstorf - FC Schoenberg I | Uitgesteld |
FC Schoenberg I - FC Villars-sur-Glâne
Switzerland Amateur, 2. Liga AFF, match FC Schoenberg I - FC Villars-sur-Glâne, starttijd 2022-10-09 13:00:00 internationale tijd.
FC Schoenberg I en FC Villars-sur-Glâne neemt deel aan het kampioenschap 2. Liga AFF, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Villars-sur-Glâne
3e Ligue AFF | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-23 | FC Châtel-St-Denis II - FC Villars-sur-Glâne | - | |
BCF Cup Coupe des Actifs | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-20 | FC Bossonnens - FC Villars-sur-Glâne | - | |
2. Liga AFF | |||
Ronde 19 | |||
2023-04-22 | FC Villars-sur-Glâne - FC Sarine-Ouest | 0 - 4 | |
Ronde 17 | |||
2023-04-15 | FC Villars-sur-Glâne - FC Cugy/Montet/Aumont/Murist | Uitgesteld | |
2023-04-05 | FC Villars-sur-Glâne - FC Gumefens/Sorens | 1 - 4 | |
Ronde 16 | |||
2023-04-01 | FC Villars-sur-Glâne - ES Belfaux | 0 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2023-03-25 | FC Villars-sur-Glâne - FC Haute-Gruyère | 0 - 1 |
Klassement
2. Liga AFF 22/23: 2022-2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Ueberstorf | 26 | 18 | 5 | 3 | 66:33 | 59 |
2
|
FC Ursy | 26 | 17 | 6 | 3 | 59:32 | 57 |
3
|
FC Cugy/Montet/Aumont/Murist | 26 | 15 | 4 | 7 | 66:54 | 49 |
4
|
FC Gumefens/Sorens | 26 | 15 | 4 | 7 | 73:49 | 49 |
5
|
FC Haute-Gruyère | 26 | 10 | 5 | 11 | 43:41 | 34 |
6
|
FC Sarine-Ouest | 26 | 10 | 4 | 12 | 55:49 | 34 |
7
|
FC Kerzers | 26 | 9 | 6 | 11 | 39:47 | 33 |
8
|
FC La Combert | 26 | 9 | 6 | 11 | 58:66 | 33 |
9
|
ES Belfaux | 26 | 8 | 5 | 13 | 46:59 | 29 |
10
|
FC Schoenberg I | 26 | 8 | 4 | 14 | 29:40 | 28 |
11
|
FC Siviriez | 26 | 8 | 4 | 14 | 50:58 | 28 |
12
|
FC Châtonnaye/Middes | 26 | 7 | 7 | 12 | 46:56 | 28 |
13
|
FC Domdidier | 26 | 6 | 7 | 13 | 31:50 | 25 |
14
|
FC Villars-sur-Glâne | 26 | 6 | 5 | 15 | 39:61 | 23 |