San Lorenzo de Almagro - Gimnasia y Esgrima Reserve (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: San Lorenzo de Almagro
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-08 | Lanus - San Lorenzo de Almagro | - | |
Ronde 14 | |||
2024-05-29 | San Lorenzo de Almagro - Gimnasia y Esgrima Reserve | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Rosario Central - San Lorenzo de Almagro | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-14 | San Lorenzo de Almagro - Belgrano Reserve | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-07 | Banfield Reserve - San Lorenzo de Almagro | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-25 | San Lorenzo de Almagro - CD Riestra Reserve | 1 - 1 |
San Lorenzo de Almagro - Gimnasia y Esgrima Reserve
Argentinië, Liga Profesional, Reserves, match San Lorenzo de Almagro - Gimnasia y Esgrima Reserve, starttijd 2022-10-14 14:00:00 internationale tijd.
San Lorenzo de Almagro en Gimnasia y Esgrima Reserve neemt deel aan het kampioenschap Liga Profesional, Reserves, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gimnasia y Esgrima Reserve
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-29 | San Lorenzo de Almagro - Gimnasia y Esgrima Reserve | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-23 | Gimnasia y Esgrima Reserve - Racing Reserve | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-16 | Velez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima Reserve | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-10 | Gimnasia y Esgrima Reserve - CA Barracas Central | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-24 | Gimnasia y Esgrima Reserve - Rosario Central | 1 - 3 |
Klassement
Liga Profesional, Reserves: 2022
# | Teams | P | W | Doelpunten | Pnt | L |
---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 27 | 18 | 6 | 48:20 | 57 |
2
|
Velez Sarsfield | 27 | 18 | 7 | 49:18 | 56 |
3
|
Tigre Reserve | 27 | 13 | 6 | 33:25 | 48 |
4
|
Huracán Reserve | 27 | 14 | 10 | 52:41 | 45 |
5
|
Newell's Old Boys Reserve | 27 | 12 | 7 | 37:27 | 44 |
6
|
CA River Plate | 27 | 14 | 11 | 31:29 | 44 |
7
|
Gimnasia y Esgrima Reserve | 27 | 12 | 8 | 48:34 | 43 |
8
|
Independiente | 27 | 12 | 8 | 39:31 | 43 |
9
|
Argentinos Juniors Reserve | 27 | 11 | 6 | 36:28 | 43 |
10
|
Lanus | 27 | 12 | 9 | 41:41 | 42 |
11
|
Rosario Central | 27 | 11 | 8 | 51:36 | 41 |
12
|
Talleres de Córdoba Reserve | 27 | 12 | 12 | 42:40 | 40 |
13
|
Defensa y Justicia | 27 | 11 | 11 | 27:32 | 38 |
14
|
San Lorenzo de Almagro | 27 | 11 | 12 | 33:34 | 37 |
15
|
CA Union Santa Fe | 27 | 9 | 9 | 24:25 | 36 |
16
|
Colon | 27 | 9 | 9 | 35:40 | 36 |
17
|
Godoy Cruz AT | 28 | 8 | 10 | 35:36 | 34 |
18
|
Racing Reserve | 27 | 8 | 10 | 37:33 | 33 |
19
|
Club Atletico Platense | 27 | 8 | 8 | 25:26 | 33 |
20
|
Estudiantes de La Plata Reserve | 28 | 7 | 10 | 25:30 | 32 |
21
|
Banfield Reserve | 27 | 8 | 11 | 25:32 | 32 |
22
|
Arsenal de Sarandí Reserve | 27 | 6 | 9 | 24:26 | 30 |
23
|
Central Cordoba Reserve | 27 | 8 | 13 | 25:37 | 30 |
24
|
Sarmiento Reserve | 27 | 8 | 13 | 21:38 | 30 |
25
|
Atletico Tucuman | 27 | 7 | 15 | 30:44 | 26 |
26
|
Aldosivi Reserve | 27 | 7 | 16 | 37:56 | 25 |
27
|
Patronato | 27 | 6 | 15 | 21:40 | 25 |
28
|
CA Barracas Central | 27 | 7 | 18 | 18:50 | 23 |