Belshina - Neman Grodno (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
81.6 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
13 | Artem Denisenko | G | 24 | ||
4 | Vladislav Solanovich | M | 22 | ||
34 | Kirill Rodionov | D | 22 | ||
30 | Igor Troyakov | D | 28 | ||
21 | Artur Slabashevich | D | 34 | 0,2M+ | |
17 | Dmitriy Vashkevich | F | 21 | ||
5 | Ilya Kucharchyk | M | 24 | ||
6 | Musa Isah | M | 19 | ||
23 | Mikhail Kolyadko | M | 35 | 0,1M+ | |
27 | Dmitriy Gomza | F | 36 | 0,1M+ | |
10 | Islam Chesnokov | F | 21 | ||
Plaatsvervanger | |||||
24 | Aleksey Kharitonovich | G | 26 | 0,1M+ | |
25 | Nikita Patsenko | G | 20 | ||
22 | Dmitri Denisenko | D | 22 | ||
18 | Aleksandr Aleksandrovich | M | 26 | 0,0M+ | |
19 | Nikita Sokolovskiy | M | 21 | ||
8 | Dmitry Velisevich | M | 26 | ||
2 | Sagir Abdulmajeed | F | |||
9 | Ioann Guzov | F |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
74.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Vladislav Vasilyuchek | G | 29 | 0,1M+ | |
33 | Sergei Karpovich | D | 29 | 0,4M+ | |
22 | Alimardon Sukurov | M | 24 | ||
20 | Ivan Sadovnichy | D | 36 | 0,2M+ | |
14 | Sherif Jimoh | D | 27 | ||
46 | Aleksey Legchilin | M | 29 | 0,4M+ | |
32 | Yuri Pavlyukovets | M | 27 | 0,0M+ | |
8 | Nenad Adamović | M | 34 | 0,6M+ | |
78 | Maksim Yablonski | M | 24 | 0,2M+ | |
99 | Vladislav Varaksa | M | 18 | ||
11 | Valeri Zhukovski | M | 39 | 0,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Arthur Malievskiy | G | 19 | ||
16 | Konstantin Rudenok | G | 32 | 0,2M+ | |
30 | Aleksandr Anyukevich | D | 29 | 0,2M+ | |
50 | Aleksey Shalashnikov | D | 21 | ||
71 | Anton Suchkov | M | 19 | ||
77 | Roman Pasevich | F | 21 | ||
17 | Egor Zubovich | F | 32 | 0,4M+ | |
10 | Evgeni Sakuta | M | 21 |
Evenementen: Belshina
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | Belshina - FC Minsk | - | |
Pervaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Lokomotiv Gomel - Belshina | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-30 | Belshina - BATE Borisov Reserve | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Shakhter Soligorsk Reserve - Belshina | 3 - 5 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | Belshina - Ostrovets | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | FC Molodechno - Belshina | 5 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Belshina - FC Baranovichi | 5 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | BK Maxline Vitebsk - Belshina | 1 - 1 |
Belshina - Neman Grodno
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match Belshina - Neman Grodno, starttijd 2022-10-15 10:00:00 internationale tijd.
Belshina en Neman Grodno neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Neman Grodno
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | FC Minsk - Neman Grodno | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | Neman Grodno - FC Smorgon | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | FC Dinamo Minsk - Neman Grodno | 2 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-19 | UNI Minsk - Neman Grodno | 0 - 2 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-15 | Neman Grodno - FC BATE Borisov | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Neman Grodno - FC Dinamo Brest | 2 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | Isloch - Neman Grodno | 0 - 2 |
Klassement
Vysshaya Liga 2022: 2022
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shakhter Soligorsk | 30 | 20 | 5 | 5 | 55:17 | 65 |
2
|
FC BGU Minsk | 30 | 18 | 6 | 6 | 50:27 | 60 |
3
|
FC BATE Borisov | 30 | 16 | 11 | 3 | 51:21 | 59 |
4
|
FC Dinamo Minsk | 30 | 16 | 11 | 3 | 50:25 | 59 |
5
|
Isloch | 30 | 16 | 6 | 8 | 51:33 | 54 |
6
|
FC Minsk | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:43 | 44 |
7
|
Torpedo Belaz Zhodino | 30 | 11 | 10 | 9 | 35:32 | 43 |
8
|
FC Gomel | 30 | 12 | 7 | 11 | 36:37 | 43 |
9
|
Neman Grodno | 30 | 9 | 13 | 8 | 39:36 | 40 |
10
|
Slavia Mozyr | 30 | 10 | 7 | 13 | 42:46 | 37 |
11
|
FC Slutsk | 30 | 7 | 11 | 12 | 26:41 | 32 |
12
|
Belshina | 30 | 6 | 12 | 12 | 37:50 | 30 |
13
|
FC Dinamo Brest | 30 | 5 | 12 | 13 | 29:43 | 27 |
14
|
FK Arsenal Dzerzhinsk | 30 | 5 | 8 | 17 | 18:42 | 23 |
15
|
FC Vitebsk | 30 | 4 | 10 | 16 | 28:49 | 22 |
16
|
Dnepr Mogilev | 30 | 3 | 3 | 24 | 21:73 | 12 |